Kuidas vaadata Killing Eve 2. hooaega välismaal

Kuidas vaadata Killing Eve 2. hooaega Internetis


Tapetes Eve, hooaeg on esimene õhk USA-s, Iirimaal, Austraalias ja Kanadas ning seni pole Ühendkuningriigi jaoks avaldamiskuupäeva. Kui soovite vaadata Killing Eve’i Suurbritannias või mujalt, järgige seda ümbersuunamist.

2. hooaeg Eeva tapmine esietendus 7. aprillil USA-s kell 8:00 EST (5 PM PST / 1AM BST). Kokku on kaheksa jagu, igal nädalal uus, kuni hooaeg lõpeb 26. mail. Allpool selgitame, kuidas saate vaadata uut sarja sarja Eeva tapmine elada tasuta kõikjal maailmas.

Peaksite seda tähele panema see postitus soovitab ainult ametlikke allikaid. Ehkki hoolimatute veebisaitide kaudu võõrustatakse sageli selliste populaarsete saadete loata otseülekandeid nagu nt Eeva tapmine, nad on sageli väga halva kvaliteediga, aeglase ja madala eraldusvõimega videoga. Lisaks on nende voogude oht, et saate autoriõiguse valdaja viib selle võrguühenduseta ära, nii et te ei pruugi isegi lõppu näha. Nagu vaadata saab Eeva tapmine teine ​​hooaeg tasuta, pole põhjust kasutada ebausaldusväärseid, litsentseerimata allikaid.

Vaatama Eeva tapmine kui vajate Austraalias või Iirimaal, vajate VPN-i tasuta.

Kuidas elada otseülekannet Eve tapmine välismaal VPN-iga

Õige VPN-iga on lihtne piirkondlikest piirangutest mööda minna. Blokeeringu tühjendamiseks ja voogesituse toimimiseks toimige järgmiselt Eeva tapmine 2. hooaeg ükskõik kust:

 1. Kõigepealt registreeruge sobiva VPN-i jaoks. Soovitame kasutada ExpressVPN-i, kuigi NordVPN ja CyberGhost on mõlemad kvaliteetsed ja madalad alternatiivid.
 2. Laadige alla ja installige VPN-i tarkvara. Saadaval on mõned erinevad versioonid, nii et veenduge, et hangiksite oma seadme jaoks vastava rakenduse.
 3. Valige allolevatest ametlikest allikatest, mida soovite kasutada.
 4. Looge ühendus oma VPN-i serveriga sobivas riigis. Näiteks kasutaksite RTÉ blokeeringu välismaal blokeerimiseks Iiri serverit.
 5. Proovige oma valitud saidil videot mängida. See peaks algama kohe, kuid kui ei, siis tühjendage brauseri küpsised ja vahemälu ning proovige lehte siis värskendada.

Nagu Eeva tapmine striimitakse otseülekandena, soovitame tungivalt enne iga episoodi algust testida teie VPN-i ülaltoodud sammudega. Nii toimides tagate, et kui miski ei tööta ootuspäraselt, on teil veel aega oma VPN-i klienditoe meeskonnalt abi saada. See lähenemisviis muudab ka vähem tõenäoliseks, et jätate osa episoodist ilma.

Kuidas Austraalia teleris tasuta vaadata Killing Eve 2. hooaega

Austraalia lipp

Ehkki Austraalia publik pidi esimese hooaja nägemiseks ootama kaks kuud, pole seekord probleemiks. Seda ei kuvata traditsioonilises teleris kuni 19. aprillini, kuid sa saad voogesitage see kohe veebis saidil ABC iview. Igal laupäeval kell 11:00 ilmub uus osa, kuid need on saadaval nõudmisel ainult umbes nädal pärast seda.

Üks parimatest selle platvormi omadustest on see, et see on täiesti tasuta. Lisaks pole vaja kontot luua. ABC iview on regioonilukustatud, kuid saate seda siiski kasutada välismaalt, ühendades oma VPN-i ühe Austraalia serveriga. Kas vajate VPN-i? ExpressVPN-ga kaasneb 30-päevane raha tagasi garantii, mis tähendab, et kui te pole rahul, võite täieliku tagasimakse taotlemiseks lihtsalt tühistada.

Kuidas vaadata Killing Eve 2. hooaega tasuta Iiri TV-st

iirimaa-lipp

Iirimaal hooaja teine ​​hooaeg Eeva tapmine kantakse eetrisse RTÉ2-s. Seda teenust on täiesti tasuta kasutada ja te ei pea isegi kontot looma. RTÉ näitab igal nädalal ühte episoodi kell 9:30 BST (13:30 PST / 16:30 EST). Need lisatakse platvormi tellitavasse teeki vahetult pärast nende levitamise lõppu. Tõenäoliselt on need saadaval ainult nädala jooksul, nii et kui mõni episood vahele jääb, on kõige parem järele jõuda nii kiiresti kui võimalik.

RTÉ kasutamisel on vaja arvestada paariga. Esiteks, samal ajal Eeva tapmine algab ametlikult 7. aprillil, Iiri publik ei saa seda vaadata enne 10. aprilli. Sellisena peate otsustama, kas eelistate maksta, et etendust võimalikult kiiresti vaadata, või hoidke mõni päev kinni ja voogesitage seda tasuta.

RTÉ täiustas hiljuti oma piirkonna lukustamise võimalusi ja selle tulemusel ei saa enamik VPN-e seda enam blokeerida väljastpoolt Iirimaad. Võime kinnitada, et CyberGhost töötab endiselt.

Kus veel saan Killing Eve 2. hooaega Internetis vaadata?

Eeva tapmine on tohutult populaarne saade ja see ei tohiks olla üllatav, kui seda näidatakse mitmetes maailma riikides. Voogesituse uurimiseks vaadake allpool Eeva tapmine kus iganes sa oled.

USA

USA lipp

Ameerika fännidel on uue hooaja vaatamiseks palju võimalusi. Kui teil on kaabeltelevisiooni tellija, saate sisse logida BBC America’i veebisaidile ja vaadata esilinastust otseülekandes kell 8:00 EST. Isegi AMC Premiere abil on iga episoodi võimalik vaadata kaks päeva enne selle ilmumist, kuid lisaks kaabli nõudmisele maksab see teenus 5,99 USD USD kuus.

Ärge siiski muretsege; seal on mitu üliplatvormi (DirecTV Now, fuboTV, Hulu, Philo, PlayStation Vue ja YouTube TV), mis võimaldavad teil vaadata AMC-d, teist kanalit, mis näitab sarja reaalajas. Soovitame Hulu baastellimust kuna see hõlmab kogu esimest seeriat ja on teistest tunduvalt odavam (umbes 45 dollari asemel 5,99 dollarit kuus). Te ei saa uusi episoode otseülekandes vaadata, kuid tavaliselt lisatakse need kohe pärast televiisori eetrisse jõudmist.

Kõik ülaltoodud teenused on geopiiratud ja saadaval ainult USA-s. Ehkki kinkekaardiga saate Hulu kaudu registreeruda kõikjal, vajate selle teistest riikidest kasutamiseks VPN-i.

USTV Now on voogesitusteenus, mille eesmärk on lasta Ameerika relvajõudude liikmetel kodumaalt televiisorit vaadata. Sellele vaatamata ei kontrolli tegelikult, kas viibite sõjaväes või mitte. Lisatasu tellimus võimaldab teil vaadata AMC-d (ja selle tulemusel, Eeva tapmine) ja maksab ühe nädala tasuta prooviperioodiga 19,99 dollarit USD. Mis kõige parem – USTV Now võimaldab teil registreeruda ka siis, kui teie makseviis pole lingitud USA aadressiga. USTV Now ei ole piirkonnas lukustatud, kuid soovitame siiski kasutada VPN-i, kuna need vähendavad riski, et teie Interneti-teenuse pakkuja laseb teie ühendusel läbi tõmmata.

Kanada

Kanada lipp

Bravo eetris on kaks hooaega samal ajal, kui seda näidatakse USA-s. Praegu pakub see ka kogu esimest sarja Eeva tapmine nõudlusel. Siiski on saak: see platvorm nõuab kasutajatel seda logige sisse nende kaabelteenuse pakkujaga üksikasjad enne, kui nad saavad midagi vaadata, elada või mitte. Lisaks pole tipptasemel teenusepakkujaid toetatud.

Kui soovite enne uue hooaja algust järele jõuda, võite kasutada Crave ühekuulist prooviversiooni. See teenus maksab tavaliselt 9,99 USD CAD kuus, kuid selle eest tasumise vältimiseks saate lihtsalt registreeruda, vaadata esimest hooaega ja tühistada.

Crave on saadaval ainult Kanadas, mis tähendab, et välismaale pääsemiseks on teil vaja VPN-i.

Suurbritannia

Suurbritannia lipp - union jackBriti lipp - union jack - UK

Kuigi me ei tea täpselt, millal Eeva tapmine teine ​​hooaeg saabub Briti ekraanidele, võime spekuleerida. Varem esilinastus Suurbritannias viis kuud pärast USA ilmumist, kuid kirjanik Emerald Fennell väitis, et fännid ei pea järgmine kord nii kaua ootama ja selle hooaja peaaegu üheaegne saade mitmetes inglise keelt kõnelevates riikides, vabastamine mais või juunis näib tõenäoline.

Vahepeal saate vaadake kõiki episoode alates esimesest hooajast saidil BBC iPlayer. Selle platvormi kasutamine on tasuta, kuigi kõigepealt peate looma konto. Hoolimata sellest, et küsisite registreerimise ajal oma postiindeksit, ei kasutata seda tegelikult teie asukoha määramiseks ja kõik Ühendkuningriigi postiindeksid toimivad. Suurbritannia seadused nõuavad BBC iPlayeri kasutamiseks TV-litsentsi olemasolu, kuid teenus seda ei kontrolli, vaid tugineb täielikult austussüsteemile.

BBC iPlayer on geograafiliselt piiratud. Sellisena peate vaatamiseks olema kas Suurbritannias või ühendatud Briti VPN-serveriga.

Mida võib oodata Killing Eve teiselt hooajalt?

Hoiatus: järgnevad spoilerid. Esimene seeria Eeva tapmine lõppes Cliffhangeril, millel on eelseisvale hooajale üsna suur mõju. Allpool avalikustame kõik, millest teame Eeva tapmine hooaeg kaks.

Pingeline, tegevusterohke finaali lõpus torkab Eve põgenema pääseva Villanelle’i kinni. Teate praegu reeglit: kui te ei näe keha, pole see tegelane tõenäoliselt surnud. Teise hooaja treiler kinnitab seda, näidates, et mitte ainult Villanelle pole veel elus, vaid ta on endiselt sama raevukas kui varem. Me teame, et kahe hooaja vahel aja vahelejätmist ei toimu, nii et võime ehk isegi täpselt näha, kuidas Villanelle suutis oma surmaga lähima pintsli veel üle elada.

Samuti levivad kuulujutud teise palgamõrvari kohta. Loomulikult soovib Eve lõpetada oma alustatud, kuid on tõenäoline, et tema tähelepanu tõmmatakse mujale. Villanelle pole aga midagi muud kui egoistlik ja tõenäoliselt ei võta ta seda pikali. Ehkki süžee üksikasju on vähe ja see jääb vahemikku, lubab see hooaeg varsti ühte unustada.

Tapmine Eve hooaeg 2 cast

Ehkki enamus jääb muutumatuks, on tehtud mõned uued täiendused. Allpool oleme jaganud kõik peamised mängijad Eeva tapmineTeine hooaeg.

 • Sandra Oh nagu Eve
 • Jodie Comer kui Villanelle
 • Fiona Shaw nagu Carolyn Martens
 • Nina Sosanya (tegelane veel nimeta)
 • Edward Bluemel kui Hugo
 • Julian Barratt (tegelane veel nimeta)
 • Shannon Tarbet (uus hooaeg tavaline, täpsemaid andmeid veel pole)
 • Henry Lloyd-Hughes (uus hooaeg tavaline, täpsemaid andmeid veel pole)
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map