Kuidas vaadata Nancy Drew 1. hooaega kõikjalt Internetis (tasuta!)

Kuidas vaadata Nancy Drew 1. hooaega veebis (1)


Esimene osa Nancy Drew 1. hooaeg esilinastub 10. oktoobril kell 9 EST (18:00 PST) CW-võrgus. Kui proovite vaadata uut Nancy Drew telesaadet välismaal, võidakse kuvada järgmine teade:

“Litsentsimispiirangute tõttu on see sisu saadaval ainult USA-s.”

CW litsentsimispiirangud
Kahjuks on CW regioonilukustatud ja saadaval ainult USA-s. Nancy Drew uue telesaate otseülekandena välismaalt on teil vaja VPN-i.

Selles artiklis, katame ainult ametlikke allikaid CW-de jälgimiseks Nancy Drew 1. hooaeg veebis. Kuigi litsentsita telesaadete voog on tavaline, kipuvad need olema madalama kvaliteediga. Madal eraldusvõime, puhverdamine ja viivitus pakuvad pettumust valmistavat voogesitusekogemust. Veelgi enam, loata allikad võivad autoriõiguse rikkumise tõttu võrguühenduseta olekuks saada. Hea uudis on see, et mitteametlikel voogudel pole vaja aega raisata, sest saate Nancy Drew 1. hooaega veebis tasuta vaadata.

Nancy Drew 1. hooaeg esilinastub filmis The CW, mis on piirkonnas lukustatud platvorm. Välismaal (väljaspool USA-d) vaatamiseks on vaja VPN-i.

Kuidas vaadata Nancy Drew 1. hooaega veebis

Nancy Drew 1. hooaja välismaal vaatamiseks on VPN-i kasutamine väga kiire ja lihtne. VPN-id töötavad teie andmete krüptimisega, suunates teie Interneti-ühenduse privaatsetunneli kaudu VPN-serverisse. Seda tehes peidavad nad teie tegeliku IP-aadressi ja annavad teile teie valitud asukohas uue ajutise IP-aadressi. Valides serveri USA-s, petate CW-l mõtet, et asute USA-s, võimaldades teil vabastada Nancy Drew 1. hooaja välismaal.

Nancy Drewi välismaal vaatamiseks peate järgima ainult neid samm-sammult juhiseid:

Nancy Drew uut telesaadet veebis tasuta (kõikjalt) saate vaadata järgmiselt.

 1. Liituge USA-s asuvate serveritega VPN-iga. Soovitame ExpressVPN-i. Kuid ka NordVPN ja CyberGhost blokeerivad CW ja pakuvad suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet.
 2. Laadige alla ja installige oma seadmele sobiv VPN-i rakendus või brauserilaiend (seadme jaoks, millest soovite vaadata Nancy Drew hooaega 1).
 3. Avage uus VPN-i rakendus või brauserilaiend ja looge ühendus USA-s asuva serveriga. Seejuures antakse teile CW deblokeerimise jaoks USA IP-aadress.
 4. Minge CW veebisaidile või CW Appile ja testige oma VPN-i enne Nancy Drew 1. hooaja esilinastus. Kogu sisu tuleks blokeerida!
 5. Kuigi me leidsime, et see pole meie testimisel vajalik, võiksite proovida tühjendada brauseri vahemälu ja küpsised, kui sisu on endiselt lukustatud. Kui see ei aita, soovitame täiendava abi saamiseks pöörduda VPN-i klienditoe poole.

Kuidas vaadata Nancy Drew 1. hooaega veebis USA teleris tasuta

USA lipp

Saate vaadata Nancy Drew 1. hooaeg veebis tasuta CW-teler. Selle kirjutamise ajal on CW ainus Ameerika draamasarju edastav võrk (kuigi see tõenäoliselt aja jooksul muutub). Õnneks on CW tasuta televisioonivõrk, mis tähendab, et te ei vaja selle sisu vaatamiseks kaabeltelevisiooni. Tegelikult ei pea te isegi kontole registreeruma. Peaksite siiski arvestama, et CW lubab teil episoode vaadata ainult nõudmisel.

Üks asi, mida tuleks meeles pidada, on see, et CW on lukustatud piirkonnas ja saadaval ainult USA-s. See tähendab, et Nancy Drew 1. hooaja või mõne muu CW telesaate vaatamiseks vajate VPN-i. Kui ühendate USA serveriga, saate USA IP-aadressi, vabastades kogu CW TV ja The CW Appi sisu. ExpressVPN vabastab CW-i ja pakub 30-päevast raha tagasi garantii, mis tähendab, et saate seda täiesti riskivabalt proovida.

Kus mujal saab Nancy Drew 1. hooaega veebis vaadata?

Samuti võite olla huvitatud sellest teada saate CW-d otseülekandena vaadata paljude populaarsete voogesitusteenuste kaudu. Nende hulka kuulub AT&T TV Now (alates 50 USD USD / kuus), Hulu Live TV-ga (44,99 USD / kuus) ja YouTube TV (49,99 USD / kuus). Veelgi parem, kui kõik need teenused on saadaval tasuta prooviversiooniga.

Kui CW ja Netflix olid sõlminud kokkuleppe, mis nägi, et CW näitab automaatselt Netflixi jõudmist, on see suhe sellest ajast alates muutunud. Selle asemel ostetakse kõiki tulevasi seriaale, sealhulgas Nancy Drew, eraldi. Kuid 2019. aasta augustis teatati sellest CBS-il oli omandas voogesituse õigused eelmiste hooaegade juurde Nancy Drew. Need on saadaval veebisaidil CBS All Access, mis pakub plaane hinnaga 5,99 dollarit (piiratud reklaamid) ja 9,99 dollarit (ärivaba).

Kas ma saan Nancy Drew 1. hooaja vaatamiseks kasutada tasuta VPN-i??

Tundub, et CW pole rakendanud ühtegi ranget VPN-i vastast meedet, mis tähendab, et mõned tasuta VPN-id võivad selle blokeerida. Kuid Netflixi meeldimiste blokeeringute lahtiühendamisega on hoopis teine ​​lugu, kuna paljud tasuta VPN-id ebaõnnestuvad. Nancy Drew 1. hooaja vaatamiseks tasuta VPN-i kasutamise põhiprobleemiks on siiski aeglased, ebajärjekindlad serverid. Tulemuseks on sagedased katkestused, mis on otseülekande ajal väga märgatavad.

Me ei soovita sellega seotud turvariskide tõttu isegi tasuta VPN-e tavaliseks sirvimiseks. Kvaliteetne VPN peaks tagama teie andmete krüptimise ja vältima teie isikliku teabe lekkimist. Kahjuks, mõnel tasuta VPN-il puuduvad isegi kõige elementaarsemad turvafunktsioonid. Veelgi hullem, võite leida endale sobimatute reklaamide rämpsposti või lasta oma sirvimisandmeid isegi logida ja müüa kolmandatele osapooltele.

Mida võime oodata uuelt Nancy Drew telesaatelt?

Nancy Drew on peatselt ilmuv müsteeriumidraamasari, mis põhineb tegelaskuval pikaaegsetest Nancy DrewMystery Stories raamatutest. Selle kirjutamise ajal oli Nancy Drew 1. hooaeg veel esietendus. Sellisena on meil hooaja 1 krundi kohta vaid mõned üksikasjad. Lugu järgneb 18-aastasele Nancy Drew’le (Kennedy McMann), kes on koos oma nelja sõbraga mõrva tunnistajaks enne meeskonna moodustamist, et leida süüdlane.

Mida veel saan vaadata CW võrgus?

Nancy Drew pole ainus telesaade, mida saate CW-teleris tasuta otseülekandena kasutada. Siin on nimekiri kõige populaarsematest saadetest, mida saate vaadata:

 • Pandora
 • Välgatus
 • Kõik ameeriklased
 • Supergirl
 • Riverdale
 • Nool
 • Batwoman
 • Üleloomulik
 • Võlus
 • Must välk
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map