Kuidas vaadata New Girl Season 7 veebis kõikjalt

Kas soovite vaadata Uus tüdruk 7. hooaeg veebis tasuta ka siis, kui olete välismaal? Täna anname teile teada, kuidas otseülekannet teha Uus tüdruk, kuidas virtuaalne privaatvõrk (VPN) möödub piirkondlikust blokeerimisest ja millised on parimad VPN-id, mida kasutada.


Kuidas vaadata New Girl hooaega 7 veebis

Varem sel aastal, Uus tüdruk lõpetas oma seitsmenda ja viimase hooaja. Kui varasemates sarjades oli 22 jagu, siis 7. hooaeg hoidis selle lühikese ja magusana vaid kaheksaga. See muudab selle suurepäraseks liigse vaatluse jaoks ja allpool selgitame täpselt, millised teenused võimaldavad teil just seda teha.

Soovitame selles postituses ainult ametlikke allikaid. Nagu ka kõige populaarsemate telesaadete puhul, Uus tüdruk omab õiglast osa litsentsimata voogudest. Need on sageli saadaval ainult standardlahutusega ja pole mingit garantiid, et nad jäävad võrgusse mis tahes aja jooksul. See pole siiski probleem, kuna vaadata on mitmeid kohti Uus tüdruk õiguspäraselt, tasuta.

Parim uue tüdruku voogesituse VPN: ExpressVPN

ExpressVPN voogesituse video

VPN-i kasutamine on üks lihtsamaid viise veebitegevuse jälgimise vältimiseks. VPN krüpteerib teie liikluse, nii et teie võrguadministraator või Interneti-teenuse pakkuja ei saa kindlalt öelda, mida te teete. Lisaboonusena võimaldavad VPN-id teil oma asukohta rikkuda ja pääseda juurde välismaal asuvatele geograafiliselt blokeeritud saitidele. Soovitame ExpressVPN-i: see on piisavalt kiire voogudeta katkestusteta, pakub servereid 94 riigis ja hõlpsalt saab blokeerida sellised kangekaelsed platvormid nagu Netflix, BBC iPlayer ja Amazon Prime Video.

Alustamiseks kulub vaid minut: valige lihtsalt tellimuse pikkus (üks kuu, kuus kuud või aasta) ja makske. Sellega algab 30-päevane raha tagasi garantii, mis annab teile palju aega teenuse testimiseks ja selle nägemiseks, kas see vastab teie ootustele. Kui ei, siis pole probleemi – tühistage lihtsalt ja saate täieliku tagasimakse. See prooviversioon tähendab, et saate kasutada ExpressVPN-i tasuta lühiajaliseks katmiseks, näiteks kui lahkute riigist puhkuselt või soovite vaadata ühte konkreetset sündmust.

TASUTA KUUD: Valige ExpressVPN-i üheaastane plaan, et saada veel kolm kuud tasuta ja säästa 49% kogukuludest. See vähendab teie igakuist arve vaid 6,67 dollarini.

Lugege meie ExpressVPN-i täielikku ülevaadet.

Kuidas vaadata VPN-iga uut tüdrukut välismaal

Kas olete VPN-ide jaoks uus ja pole kindel, kuidas alustada? Enamiku geograafiliselt blokeeritud teenuste blokeerimise tühistamiseks järgige lihtsalt järgmisi samme.

  1. Kõigepealt logige sisse sobivasse VPN-teenusesse. Oleme juba maininud ExpressVPN-i, kuid NordVPN ja CyberGhost on mõlemad tugevad ja madalad alternatiivid.
  2. Laadige alla ja installige VPN-i rakendus. Igal opsüsteemil on erinev versioon, nii et veenduge, et see oleks õige.
  3. Valige üks ametnikest Uus tüdruk ringhäälinguorganisatsioonid allpool olevast nimekirjast.
  4. Ühendage vastava riigi VPN-serveriga. Kasutaksite näiteks FOXi blokeerimise tühistamiseks USA serverit või Amazon Prime Video jaoks Suurbritannia serverit.
  5. Proovige oma saidil videot voogesitada. See peaks laadima peaaegu kohe, kuid kui mitte, proovige leht uuesti laadida või brauser taaskäivitada.

Kui soovite vaadata otseülekannet, soovitame eelnevalt läbi viia ülaltoodud juhised. See tagab, et kui miski ei tööta ootuspäraselt, on teil VPN-i klienditoe meeskonnalt abi saamiseks veel palju aega..

Kus vaadata New Girl 7. hooaega veebis

Ehkki uusi episoode ei tule välja, Uus tüdruk on endiselt väga populaarne ja sellisena on see saadaval paljudes riikides üle kogu maailma. Allpool selgitame, millised teenused võimaldavad teil voogesitust Uus tüdruk kus sa oled.

USA

USA lipp

Seda on äärmiselt lihtne vaadata Uus tüdruk Ameerikas. Fännid saavad vaadata suurem osa hooajast 7 tasuta, ilma registreerimiseta, sisse FOX. Sellegipoolest vajate 1., 2. ja 3. voogesituse voogesitamiseks kaabeltelevisiooni tellimust. Praegu pole ühegi tipptasemel teenusega sisse logimine võimatu, ehkki Hulu lubab tellijatel tellida 7. hooaega nõudmisel. See teenus maksab 7,99 dollarit kuus. Nii FOX kui ka Hulu on geograafiliselt blokeeritud, mis tähendab, et välismaalt jälgimiseks peate ühendama USA VPN-serveriga.

Kui soovite vaadata vanemaid aastaaegu, on teil õnne: need on kõik saadaval Netflixi USA-s. Netflixi paketid algavad 7,99 dollarist kuus ja sisaldavad ühekuulist tasuta prooviperioodi. Kui teil veel kontot pole – ja olete piisavalt pühendunud -, siis on võimalik tasuta vaadata kõiki episoode alates 1. – 6. Hooajast, proovides neid kõiki tasuta prooviperioodi jooksul..

Suurbritannia

Suurbritannia lipp - union jackBriti lipp - union jack - UK

Kuigi Uus tüdruk on USA-s juba lõppenud, selle finaalseeriat pole Suurbritannias veel eetris olnud. Hooaeg 7 saab olema saade E4-s alates 18. oktoobrist, iga episoodi eetris kell 9:30 BST. See tähendab, et saate kõiki episoode otseülekandena voogesitada rühmas 4. Kõigepealt peate looma konto, mille käigus palutakse teil sisestada Suurbritannia postiindeks: ärge muretsege, see pole pole teie asukoha kontrollimiseks kasutatud.

Kahjuks ei sisalda Ühendkuningriigis ühtegi suuremat voogesituse teenust Uus tüdruk oma raamatukogus. Sellisena on teie ainus võimalus osta aastaaegade või episoodide kaupa platvormidel nagu Amazon või Chili. Pidage meeles, et kui viibite ajutiselt ainult Suurbritannias, saate VPN-i abil siiski oma koduriigi voogudele häälestada.

Kanada

Kanada lipp

Kahjuks pole üksikasju selle kohta, millal Kanada vaatajad telerist 7. hooaega näevad. Sellegipoolest saate seda sarja osta Amazon Prime Video ja iTunes’is.

Sarnaselt USA-le, 1. – 6. Hooaeg Uus tüdruk on saadaval Netflix Kanadas. Kuu tellimused algavad 8,99 dollarist CAD ja sisaldavad tasuta ühekuulist prooviversiooni. Varem on Netflixi rivistusse lisatud hooaega vahetult enne järgmise lendu, mis tähendab, et võime eeldada, et 7. hooaeg saabub millalgi 2019. aasta kevadel..

Austraalia

Austraalia lipp

Praegu pole Austraalias uue tüdruku 7. hooaja väljalaskekuupäeva. Kui varem olid FOXi saated eetris TENis, siis eelmise aasta seisuga see enam nii pole. Ehkki valige sellised FOX-i pealkirjad nagu Suure Paugu teooria on tagasi nõutud, Uus tüdruk pole praegu üks neist.

Seda öeldes, 6. hooaeg on nüüd Fox8 eetris, kahe episoodiga igal pühapäeval kell 17.30. Kui olete juba Foxteli tellinud, saate Fox8-d veebis voogesitada, kasutades rakendust Foxtel Go. Ärge siiski muretsege, kui mitte, siis pääsete juurde selle asemel Foxtel Now abil. Popipaki hind on 15 AUD kuus ja seal on kahenädalane prooviperiood, mis annab teile juurdepääsu igale kanalile.

Muud kohad

Uus tüdruk on saadaval muudes kui ülalnimetatud riikides, tavaliselt FOX-i kaubamärgiga rahvusvahelistes kanalites ja teenustes. Kuna puudub rahvusvaheliste ringhäälinguorganisatsioonide täielik loetelu, peate võib-olla tegema kohaliku allika leidmiseks mõned uuringud. Kui neid pole, pidage meeles, et saate osta terve hooaja selliste teenuste kaudu nagu Amazon Prime Video, iTunes ja Google Play Store.

Kas ma saan New VPN-i vaadata tasuta VPN-iga?

Ehkki tasuta VPN-id võivad pakkuda lihtsat meetodit võrgus turvaliseks hoidmiseks, on neil tegelikult mitmeid olulisi puudusi. Esiteks on nende esinemine; tasuta VPN-del on vähem servereid kui nende premium-konkurentidel, kuid pidev kasutajate sissevool. See viib pikkade laadimisaegade, sagedase puhverdamise ja mõnel juhul täieliku katkestamise VPN-iga. Need teenused on sageli esimestena autoriõiguse omanike poolt mustas nimekirjas, nii et pole mingit garantiid, et saate midagi tegelikult vaadata.

Võite endalt küsida, kuidas saavad tasuta VPN-id lubada oma võrkude hooldamist. Tõde on see, et need teenused on leidnud muid võimalusi raha teenimiseks. Võib juhtuda, et nad sisestavad teie külastatud saitidele reklaame, kuid mõned kasutavad isegi jälgimisküpsiseid, et jälgida, milliseid saite külastate, isegi kui olete ühenduse katkestatud. Need andmed saab seejärel kokku panna üksikasjalikesse tarbijaprofiilidesse, mida saab seejärel kasutaja teadmata kolmandatele osapooltele müüa.

Vaata ka: Kuidas peatada brauseri jälgimine?

Lõpuks on väga raske öelda, kas kasutate seadustatud tasuta VPN-i või mitte. 2015. aasta 283 tasuta VPN-i rakenduse uuring näitas, et peaaegu 40% sisaldas mingisugust pahavara. Võib-olla veelgi murettekitavamaks – kõik need rakendused avastati Google Play poest. Äratuntav nimi ei tähenda tingimata ka seda, et teid kaitstakse; oleme isegi näinud, kuidas üks suur tasuta VPN müüb oma kasutajate ribalaiust robotite käitamiseks.

Parim viis oma andmete turvaliseks hoidmiseks on kasutada hea mainega VPN-i, mille klientide õigused on tõestatud.

Mida võivad fännid oodata uue tüdruku 7. hooajalt?

Hooaeg 7 erineb eelnevatest hooaegadest paaril moel pisut. Esiteks toimub see kolm aastat pärast kuuenda hooaja viimast episoodi. Jess ja tema sõbrad on oma elu ja karjääriga edasi liikunud, kuid ärge muretsege; jõuk on ikka koos.

Teiseks on 22 asemel ainult kaheksa osa. See tähendab, et saade pöörab uute süžeeliinide loomise asemel suurt rõhku rippuvate süžeede keermete lahendamisele. Sellegipoolest on natuke tegutsemisruumi, sest kuues hooaeg tegi päris hea töö, et kõik lahtised otsad kinni siduda. Muidugi oli see tagasi siis, kui tegijad ei teadnud, kas seitsmes hooaeg on roheline. Õnneks see nii oli ja saate seda kõike veebis vaadata.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me