Kuidas vaadata Power 6 hooaega võrgus ükskõik kust

Kuidas vaadata 6. hooaega Internetis


Jõudu 6. hooaja esilinastus pühapäeval, 25. augustil. Hooaeg koosneb 15 episoodist, mille hooaja lõppfaas on oodata 2019. aasta detsembris. Poweri uus hooaeg on saadaval ainult piirkonna lukustatud voogesitusplatvormidel. See tähendab, et Poweri vaatamiseks väljaspool USA-d vajate VPN-i.

Me soovitame vaatamiseks ainult ametlikke allikaid Jõudu. Ehkki mõned volitamata voogesitussaidid võivad 6. hooaega levitada, pakuvad need tavaliselt halva kvaliteediga videot, mis sisaldab selliseid olulisi jõudluse probleeme nagu puhverdamine ja viivitus. Lisaks võetakse sellised litsentseerimata vool sageli autoriõiguse probleemide tõttu ära, muutes need 6. hooaja vaatamiseks ebausaldusväärseks valikuks.

Jõudu hooaeg 6 on saadaval ainult piirkonna lukustatud voogesitusteenustes. Sellisena vajate VPN-i, et seda väljaspool USA-d vaadata.

Parim VPN 6. hooaja jaoks: ExpressVPN

ExpressVPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.ExpressVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

ExpressVPN on teie parim panus 6. hooaja võrgus vaatamiseks. Sellel on serverid 20 USA linnas populaarsete voogesitusteenuste blokeerimise tühistamiseks. Siia hulka kuuluvad näiteks Starz, Netflix, Hulu ja Amazon Prime Video. Seda VPN-i saate kasutada kuni viie samaaegse ühenduse loomiseks. Serverid töötavad sama kiirelt, mis teeb sellest voogesituse jaoks suurepärase valiku samuti piinav.

Teine põhjus, miks valida 6. hooaja vaatamiseks ExpressVPN, on põhjus, et see aitab teil võrgus turvaliselt püsida. Turvalisust pakutakse 256-bitise AES-krüptimise ja tapmislülitina, samal ajal kui kaitse on ka DNS- ja IPv6-lekete eest. ExpressVPN ei pea ühtegi logi, mille abil saaksite teid tuvastada. Samuti pakub see ööpäevaringset reaalajas vestlust ja e-posti tuge ning algajatele sõbralikke rakendusi.

Saate alla laadida ExpressVPN-i rakendusi Windowsi, Maci, Linuxi, Androidi, iOS-i ja ruuterite jaoks. Saadaval on ka Chrome’i ja Firefoxi brauserilaiendid.

PARIM VPN 6. HOOAEGAL: ExpressVPN on meie peamine soovitus. Kiire ja väga turvaline teenus, sellel on serverid 20 USA linnas ja see avab Starzi, Hulu ja Netflixi. Kasutage seda kuni viie seadme üheaegseks ühendamiseks. Kasutab krüptimist ja pakub ööpäevaringset tuge. Proovige seda riskivaba abil 30-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku ExpressVPN arvustust.

Kuidas vaadata 6. hooaega VPN-iga võrgus

Kui soovite vaadata 6. hooaega võrgus kõikjal, vajate VPN-i. Siit leiate kiire ja hõlpsa juhendi, mis aitab teil sellest kõigest läbi:

 1. Esiteks peate kas lisama Starzi teleri tellimusele (partnerite pakkujate nimekirja leiate Starzi veebisaidilt) või tellima otse Starzi. Kui valite viimase, on saadaval 7-päevane tasuta prooviversioon, mille järel maksab see 8,99 dollarit USD.
 2. Järgmisena peate valima VPN-i. Sellel peaks olema USA-s serverid, mis suudavad Starzi blokeeringu tühistada. Eriti soovitame ExpressVPN-i. Kuid CyberGhost ja NordVPN on suurepärased alternatiivid.
 3. Laadige alla ja installige oma seadmele sobiv VPN-i rakendus või brauserilaiend.
 4. Avage VPN-i rakendus või brauserilaiend ja looge ühendus USA-s asuva serveriga.
 5. Minge veebisaidi või rakenduse kaudu Starzi ja valige Poweri osa, mis tuleks blokeerida.

Kui pärast ülaltoodud toimingute tegemist on endiselt probleeme, saate teha mõned toimingud. Esimene proovitav asi on brauseri vahemälu ja küpsiste tühjendamine. See tagab, et veebisaidid ja teenused unustavad teie tegeliku IP-aadressi ja aktsepteerivad VPN-i USA USA-aadressi. Kui see ei toimi, proovige luua ühenduse mõne teise USA serveriga. Vastasel juhul võiksite pöörduda oma VPN-i klienditoe poole.

Kuidas vaadata 6. hooaega USA televiisorist

Elektrihooaeg 6 on saadaval kaabeltelevisioonivõrgus Starz. Starzit saate osta oma kaabeltelevisiooni pakkuja kaudu (hinnad erinevad teenusepakkujalt) või Starzi veebisaidi või mõne rakenduse kaudu (8,99 USD USD kuus).. Kui asute väljaspool USA-d, on teie parim panus tellida Starz veebisaidi kaudu, kasutades VPN-i (ühendatud serveriga USA-s). Uued Poweri jaod on Starzi rakenduses saadaval samal päeval, kui nad Starzis levivad. Samuti leiate võimsuse varasemad hooajad. Lisaks on Starzil kaasas 7-päevane tasuta prooviversioon.

Kahjuks pole Power veel Netflix USA-s saadaval. Hea uudis on aga see, et lisaks Starzi vaatamisele, USA kasutajatel on ka võimalus seda vaadata Hulu, millistel hooaegadel 1-5 praegu saadaval on. Tavaline Hulu tellimus maksab 5,99 USD kuus, kuid seal on ka reklaamideta võimalus 11,99 USD USD kuus. Hulu sisaldab ühekuulist tasuta prooviperioodi uutele ja sobivatele naasvatele tellijatele. USA Netflixi vaatamiseks väljaspool Ameerikat peate vahetama Netflixi riigi VPN-iga.

Kuigi Power pole Amazon Prime’is saadaval, saate osta Amazon Video üksikuid episoode hinnaga 2,99 USD (HD) või 1,99 USD (SD). Teise võimalusena saate osta terve hooaja. See võib maksta 9,99 või 12,99 dollarit, sõltuvalt sellest, kui hiljaaegu hooaeg on.

Kus mujal saan Power’i võrgus vaadata?

Hea uudis on see, et vooluhooajad 1-5 on voogesitusteenustes saadaval paljudes erinevates riikides.

Suurbritannia

Jõudu hooajad 1-5 on praegu saadaval Netflix UK. Veelgi parem, uued Poweri episoodid lisatakse igal esmaspäeval pärast nende esialgset USA saadet. Sellisena peaksite saama Power 6 hooaega vaadata Netflix UK-s. Netflix UK kuutellimuste hind on 5,99, 8,99 ja 11,99 naela. Kuid Netflix pakub ka 30-päevast tasuta prooviversiooni.

Austraalia

Leiate aastaajad 1-5 / Jõudu nii Austraalia Netflixis kui ka Stan, mis on Austraalia voogesituse teenus. Need jaod tehti voogesitamiseks kättesaadavaks peagi pärast nende USA-s levitamist, mis tähendab, et tõenäoliselt saate ka 6. hooaega Stanil vaadata. Stani tellimuste hind on 10 dollarit, 14 dollarit ja 17 dollarit (AUD) kuus. Nagu Netflix, pakub Stan ka 30-päevast tasuta prooviversiooni.

Muud kohad

Kui olete Norras, Taanis, Rootsis või Soomes, Jõudu hooaeg 1-5 on HBO Nordicul. Sellisena jõuab 6. hooaeg lähiajal tõenäoliselt ka HBO Nordicasse. HBO Põhjamaade tellimus maksab 99 kr kuus (umbes 10 dollarit). See voogesitusteenus pakub ühekuulist tasuta prooviperioodi.

Kas ma saan 6. hooaja vaatamiseks kasutada tasuta VPN-i??

Tasuta VPN-id pole selliste voogedastusteenuste nagu Starz, Netflix, Hulu ja Stan blokeeringu blokeeringust vabastamiseks eriti head. See raskendab tasuta VPN-iga 6. hooaja (või tegelikult mis tahes Poweri hooaja) jälgimist. Pealegi, aeglane kiirus tasuta VPN teenused muudavad nad voogesituse jaoks halva valiku ülemäärase puhverdamise ja viivitusega.

Tasuta VPN-id pole pettumus mitte ainult jõudluse voogesituse osas. Samuti on teada, et neil puudub turvalisus, mis tähendab, et nende kasutamine võib teie Interneti-privaatsust ohustada. Eriti, paljud tasuta VPN-id ei kasuta isegi krüptimist oma andmete turvaliseks hoidmiseks. Teised logivad teie andmed ja sirvimistegevuse tegelikult üles enne, kui nad müüvad need kõrgeima pakkumisega pakkujale.

Kokkuvõttes – tasuta VPN-id ei ole Starzi ja Poweri 6. hooaja parimate VPN-ide lähedal. Veelgi enam, ExpressVPN, NordVPN ja CyberGhost meeldivad kõik võimalusel proovida nende teenust tasuta ja riskivaba raha tagasi teenimisega. garantii.

Mida võime oodata 6. hooaja turniirilt?

Hoiatus: sisaldab alates 5. hooajast krundispoilereid

5. hooaja dramaatilise lõpu tulemusel tapeti Kanan vägivaldse kohtumise ajal politseiga, samal ajal kui Tommy tulistas Angelat rinnus. Hooaeg 6 keskendub nüüd parandamatule suhtele endiste narkopartnerite ning sõprade Ghost ja Tommy vahel. Eelkõige järgib lugu Ghost kättemaksu süžeed, mis järgnevad Tommy tegevusele.

Millised valimisliikmed naasevad 6. hooaja vooru?

Peale Kanani (50 senti) oodatakse, et ülejäänud võimukandjad naaseksid 6. hooajaks. Selle hulka kuuluvad kummitus (Omari Hardwick), Tommy (Joseph Sikora), Tasha (Naturi Naughton), Tariq (Michael Rainey Jr.), Dre (Rotimi Akinosho) ja La La (LaKeisha Grant). Me ei tea veel Angela (Lela Loren) saatust, kuid eeldatakse, et ta naaseb mingil määral.

Kas tuleb 7. elektrihooaeg??

Kurvalt, hooaeg 6 peaks olema 2006. aasta viimane hooaeg Jõudu, nagu teatas peaprodutsent Curtis Jackson (50 Cent) sotsiaalmeedias 2019. aasta mais. Ent ta paljastas ka uudise, et kavas on neli spinoff-saadet. Sarja looja Courtney A. Kemp ütles, et nad plaanivad “jälgida mõnda teie armastatud” Poweri “tegelast väljaspool algse sarja ulatust …”

Mida ma veel Starzis vaadata saan?

Starzis on saadaval lai valik telesaateid ja filme. Samuti pakub see oma originaalsisu (Power on üks neist). Siin on nimekiri mõnedest pealkirjadest, mida saate Starzil vaadata (välja arvatud võimsuse hooaeg 1-6):

 • Outlander
 • Vanker
 • Magusaisu
 • Hispaania printsess
 • Reede öösel tuled
 • Mänguasjalugu 3
 • Mürk
 • Ettepanek
 • Paranormaalne tegevus
 • Ekvalaiser 2
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me