Kuidas vaadata veebist Tell Me a Story 2. hooaega

Kuidas vaadata veebist Tell Me a Story 2. hooaega


Räägi mulle lugu 2. hooaeg esilinastub Neljapäeval, 5. detsembril CBS-i All Accessis. Siiski tasub teada, et CBS All Access on saadaval ainult USA-s. Välismaal Tell Me a Story vaatamiseks on teil vaja VPN-i. See aitab teil blokeerida geograafiliselt blokeeritud sisu väljastpoolt USA-d.

Soovitame vaatamiseks ainult ametlikke allikaid Räägi mulle lugu 2. hooaeg. Ehkki volitamata voog on tõenäoliselt saadaval, ei soovita me teil neid kasutada. Litsentseerimata allikad pakuvad madala eraldusvõimega videoga tavaliselt halva kvaliteediga voogesitust. Tõepoolest, teil võib esineda selliseid jõudlusprobleeme nagu viivitus ja puhverdamine. Lisaks võib mitteametlikke allikaid autoriõiguse rikkumise korral võrguühenduseta kasutada. Õnneks pole vaja riskida, et jätate Tell Me a Story hooaja 2 vahele, sest saate seda VPN-iga vaadata kõikjal maailmas..

Räägi mulle loo lugu 2 hooaega näidatakse ainult CBS-i All Accessis, mis on piirkonna lukustatud platvorm. See tähendab välismaal vaatamiseks on teil vaja VPN-i (väljaspool USA-d).

Kuidas vaadata veebist Tell Me a Story 2. hooaega

Kui te pole kindel, kust alustada, ärge muretsege! Tutvustame teid samm-sammult, kuidas otseülekandena öelda otseülekande „Jutusta mulle lugu 2. hooaeg” võrgus.

Siit saate teada, kuidas vaadata saidil Tell Me a Story veebis kõikjalt:

  1. Kõigepealt registreeruge VPN-iga, mis vabastab CBS-i All Accessi. Soovitame ExpressVPN-i. Kuid CyberGhost ja NordVPN on kaks suurepärase väärtusega alternatiivi, mis töötavad ka koos CBS All Accessiga.
  2. Järgmisena laadige alla ja installige selle seadme jaoks sobiv VPN-i rakendus või brauserilaiend, mida te välismaal vaatate, rääkige mulle mulle 2. hooaja hooaeg.
  3. Avage VPN-i rakendus või brauserilaiend ja looge ühendus USA-s asuva serveriga. Teile määratakse USA IP-aadress, mis võimaldab teil CBS All Accessi välismaal blokeeringu blokeerida.
  4. Logige sisse CBS-i All Accessi. Kui teil veel kontot pole, peate valima tellimispaketi. Pange tähele, et selleks peab teie makseviis olema lingitud USA aadressiga.
  5. Valige CBS All Accessi otsevoog või täielik osa, mis peaks nüüd ilma piiranguteta mängima. Kui sisu on endiselt blokeeritud, proovige brauseri küpsised kustutada.

Parim viis saidil Tell Me a Story väljalangemise vältimiseks on testige oma VPN-i eelnevalt CBS-iga juurdepääsuga hooaja 2 esietendus. See annab teile võimaluse VPN-i klienditoega ühendust võtta, kui peaksite ilmnema probleeme.

Kuidas vaadata USA teleris veebis „Tell Me a Story 2“ hooaega 2

USA lipp

Ainus viis vaadata Räägi mulle lugu hooaeg 2 on käimas CBS All Access. Selleks peate tellima ühe CBS-i All Accessi tasulistest plaanidest. Need maksavad kas 5,99 USD (piiratud kaubaautod) või 9,99 USD (reklaamivabad) kuus. Aastaplaani ostmisel saate hinnaga 15,99% või 59,99 dollarit kokku hoida. Pange tähele, et kommertsvaba plaan võimaldab teil ka videoid võrguühenduseta alla laadida ja mängida. Mõlemad tellimiskavad sisaldavad ühekuulist tasuta prooviperioodi.

CBS All Accessi sisu on geograafiliselt piiratud ja saadaval ainult USA-s. Samuti on oluline arvestada, et CBS arveldussüsteem võtab vastu ainult USA krediitkaarte – rahvusvahelisi krediitkaarte ei aktsepteerita. Teil on vaja ka VPN-i ja USA IP-aadress , et avada ja vaadata CBS-i All Accessi välismaalt. ExpressVPN-ga kaasneb 30-päevane raha tagasi garantii. See annab teile võimaluse seda riskivabalt proovida CBS-iga juurdepääsuga.

Kus ma saan veebis vaadata “Tell Me a Story 1” hooaega?

Ehkki “Tell Me a Story 2” hooaeg 2 esilinastub CBS-i All Accessis, võib see tulevikus hõlmata ka edasisi voogesitusteenuseid. See tundub tõenäoline, kuna 1. hooaeg “Tell Me a Story” on saadaval erinevatel rahvusvahelistel platvormidel.

Näiteks kui viibite Taanis, Soomes, Norras või Rootsis, saate voogesitada Räägi mulle lugu 1. hooaeg edasi HBO Põhjala. HBO Põhjamaade tellimus maksab umbes 12 USD kuus ja sellega kaasneb kahenädalane tasuta prooviperiood. See teenus on siiski geograafiliselt blokeeritud, nii et kui asute väljaspool ühte neist riikidest, vajate selle juurde pääsemiseks VPN-i.

Austraalia fännidel on ka võimalus vaadata Tell Me a Story hooaega 1-st 10-s teenuse All Access kaudu. See tellitud voogesituse teenus maksab 9,99 USD (umbes 6,75 USD) kuus. See on jällegi piirkonna lukustatud platvorm ja sellisena ei saa te ilma Austraalia IP-aadressita vaadata.

Lõpuks, kui olete USA-s, saate osta Räägi mulle lugu individuaalsed hooaja 1 episoodid kummagi eest 2,99 dollarit või kogu esimese hooaja jooksul (10 osa) 19,99 dollari eest Amazon Prime Video.

Mida võime oodata Tell Me a Story 2. hooajalt?

Räägi mulle lugu on psühholoogiline põnevik, mis võtab populaarsed muinasjutud kokku ja kujutleb neid tumeda keerdkäiguga. Kui New Yorgis seati sisse 1. hooaeg ning omavahel põimiti The Three Little Pigs, Little Red Riding Hood ning Hansel and Gretel, siis 2. hooaeg toimub Nashville’is ja uuritakse muinasjutte Ilu ja metsaline, Uinuv kaunitar ja Tuhkatriinu. 2. hooaeg on Pruittide pere jälgimine, “kui nad navigeerivad armastusest, kaotusest, romantikast ja hirmust …”

Millised cast ’i liikmed naasevad sarjast Tell Me a Story 2. hooajale?

Ehkki Räägi mulle lugu 2. hooajal on uus lugu, teevad mõned cast-liikmed tagasi (ehkki uute tegelastena). Nende hulka kuuluvad Paul Wesley Tucker Reedi ja Danielle Campbell kui Olivia Moon. Uute liikmete hulka kuuluvad Carrie-Anne Moss (Rebecca Pruitt), Odette Annable (Maddie Pruitt), Eka Darville (Beau Morris), Matt Lauria (Jackson Pruitt), Natalie Alyn Lind (Ashley Rose Pruitt) ja Ashley Madekwe (Simone Garland)..

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me