Kuidas vaadata Vikings 5. hooaega võrgus kõikjalt

Aasta esimene pool Viikingid 5. hooaeg lõppes mitme peategelase üllatuslike surmajuhtumitega. Mis juhtub teises pooles? Kui olete selle saate tagasitulekut pikisilmi oodanud, võisite mõelda, kuidas seda vaadata Viikingid Hooaeg 5B Internetis. Selles artiklis uuritakse, kuidas otseülekannet teha Viikingid USA-s või välismaal Kanadas, Austraalias, Uus-Meremaal, Suurbritannias või mujal.


Viikingite 5. hooaeg

Kui teil on USA krediitkaart ja saate tellida ajaloo kanalit, ühe parimate voogesitusteenuste, näiteks Philo, kasutamine on teie parim valik. On võimalus, et võite ka seda vaadata Viikingid Pärast otseülekannet on saidil History.com 5. hooaeg tasuta.

Kui reisite väljaspool USA-d, on parim VPN-i kasutada ExpressVPN. Kasutajatele, kes ei saa USA ajalookanali tellimust, on järgmised võimalused: History.ca, Amazon Prime UK, SBS.au ja muud.

Viikingite hooaeg 5 pilt 2

Viikingid Hooaeg 5 esietendub USA-s 28. novembril kell 9.00. Osa saab kümme ja Kattegati inimeste saatus otsustatakse hooaja lõpuks. Hooaeg 6 jõuab eetrisse millalgi järgmise aasta alguses.

Parim VPN Viikingid: Express VPN

ExpressVPN kodulehe ekraanipilt

Vaadamiseks on palju võimalusi Viikingid nii USA-s kui teistes riikides. Kuid ükskõik, millist veebisaiti te vaatamiseks kasutate Viikingid kodumaal, blokeeritakse teid, kui reisite väljaspool oma riigi piire. Seda seetõttu, et History Channel on litsentsinud Viikingid mõnes riigis ainult kolmandatele isikutele, näiteks SBS Austraalias. Osana saavutatud tehingutest nõustus ta igas riigis asuvate kasutajate blokeerimisega alates Viikingid teiste riikide allikatest.

Hoolimata sellest probleemist saate ajalookanali geoblokkidest hõlpsalt mööda minna, kasutades VPN-i abil oma IP-aadressi peitmiseks. See võimaldab teil reisida kõikjal maailmas ilma ühestki episoodist ilma Viikingid.

Soovitame ExpressVPN-i kasutada selliste ajalookanalisaadete fännidele nagu Viikingid. ExpressVPN-il on servereid enam kui 90 riigis, ta ei logi ega oma edukate geoblokkide hankimisel ajalugu.com, Hulu, Netflix ja muudel voogesitussaitidel.

Alustamiseks kulub vaid mõni minut. Valige lihtsalt, kas soovite tellida ühe, kuue või 12 kuu jooksul. Kui otsustate 30 päeva jooksul, et teile see teenus ei meeldi, saate täieliku tagasimakse tühistada.

KOLM KUUD TASUTA: Valige ExpressVPN-i aastaplaan, mille abil saate kokku hoida 49% ja saada veel kolme kuu tasuta leviala.

Kuidas vaadata Viikingid Hooaeg 5 Internetis

Selleks, et vaadata Viikingid veebis, peate kõigepealt kindlaks tegema, millised allikad edastavad teie kodumaal saadet. Siin on USA, Kanada, Suurbritannia, Austraalia ja Uus-Meremaa allikate loetelu.

Ühendriigid

Viikingid USA ajaloos

Kui olete pärit USA-st, on parim viis vaadata Viikingid Internetis toimub voogesitusteenuse kaudu, mis kannab ajaloo kanalit. Saate vaadata ka ametlikul ajalookanali veebisaidil, kui teil on tellimus või kui kasutate ajalookanali rakendust. Uued jaod postitatakse samal ajal, kui neid edastatakse kaabel- ja satelliitteenuste kaudu. Kui klõpsate episoodil, palutakse teil sisse logida koos teleteenuse pakkujaga. Kui teil pole teleriteenust, on saadaval järgmised ainult veebis olevad valikud:

 • Philo (16 dollarit kuus) Odavaim võimalus
 • Fubo TV (44,99 dollarit kuus pakett)
 • Sling Orange / Sling Blue (25 dollarit kuus)
 • HDHomeRun Premium TV (34,99 dollarit kuus)
 • Televiisor Blend (39,93 dollarit kuus pakett)
 • Hulu otseülekandega (39,99 dollarit kuus)
 • DirecTV Now (40 dollarit kuus pakett)

Kõik need teleteenuse pakkujad pakuvad 7-päevast tasuta prooviperioodi.

Kui te ei soovi teleteenuse pakkujaga registreeruda, saate rentida ka järgmiste osade jagusid Viikingid nõudmisel järgmisel päeval pärast eetrisse jõudmist 2,99 dollarit episoodi kohta, kasutades järgmisi teenuseid:

 • Amazoni kiirvideo
 • iTunes

Kõigile neile teenustele pääseb juurde ainult USA krediit- või deebetkaardiga.

Kanada

Viikingid ajaloo kohta Kanadas

Kui olete pärit Kanadast, on parim sait vaadata Viikingid on Kanadas ajaloo kanali ametlik sait. Uued jaod postitatakse otseülekandes. Kahjuks ei leidnud Kanadas ühtegi veebis leiduvat TV-pakkujat, mis ühilduks History.ca-ga. Teil on vaja kaabel- või satelliitteenust, et pääseda juurde uutele episoodidele Viikingid.

Suurbritannia

Suurbritannia ajaloo viikingid

Kui olete pärit Ühendkuningriigist, on teil kaks võimalust vaadata Viikingid 5. hooaeg, 2. osa veebis. Esimene võimalus on tellida Amazon Prime hinnaga 7,99 naela / kuu. Uued jaod postitatakse päev pärast ajaloo ilmumist. Teine võimalus on kasutada TVPlayer.com ja tellida pakett “PLUS Lite” hinnaga 5,99 naela / kuus. Sel juhul saate vaadata uusi episoode, kui nad eetrisse lähevad, või neid lindistada ja hiljem vaadata.

Mõlemad teenused pakuvad 30-päevast tasuta prooviversiooni. Uued jaod Viikingid saab ka Amazonist rentida hinnaga 1,49 naelsterlingit episoodi kohta.

Kõigi nende teenuste kasutamiseks on vaja Suurbritannia krediit- või deebetkaarti.

Austraalia ja Uus-Meremaa

Viikingid SBS-i pildil 2

Kui olete pärit Austraaliast või Uus-Meremaalt, saate vaadata uusi episoode Viikingid SBS ametlikul veebisaidil. Kui soovite tellitavatele episoodidele juurde pääseda, logige lihtsalt sisse oma TV-pakkujaga.

Kuidas voogesitada Viikingid välismaal VPN-iga

Eespool toodud voogesituse meetodid Viikingid Hooaeg 5B töötab seni, kuni teil on nende riikide jaoks sobivad makseviisid. Probleem tekib siis, kui reisite väljaspool oma riigi piire. Näiteks kui elate Suurbritannias, võite registreeruda TVPlayeri liikmeks, mõeldes, et see võimaldab teil näha kõiki uue hooaja episoode Viikingid. Kuid siis reisite USA-sse ja leiate, et kui proovite siseneda TVPlayer.com-i, kuvatakse tõrketeade.

tv-mängija viga

Sarnane tõrge ilmneb ka siis, kui elate USA-s ja proovite pääseda Suurbritanniast või Austraaliast saidile history.com ja proovite vaadata SBS.com.au-d USA-st. Kõigil neil juhtudel on probleemiks teie IP-aadress on nähtav. Selle tulemusel teab veebisait, millele proovite juurde pääseda, et asute teises riigis.

Seda probleemi saab hõlpsasti lahendada, kasutades VPN-i, et hoida oma IP-aadress privaatsena. Seda saate teha järgmiselt.

 • Valige VPN-i pakkuja. Nagu me varem ütlesime, arvame, et ExpressVPN on parim valik. Kuid ka CyberGhost ja NordVPN on odavalt kiirvalikud
 • Laadige VPN-tarkvara alla ja installige teenusepakkuja veebisaidilt
 • Valige server, mis asub riigis, kus teie teenus asub. Näiteks kui olete tellinud TV Playeri, looge ühendus Ühendkuningriigi serveriga. Kui olete tellinud DirecTV Now, looge ühendus USA serveriga.
 • Liikuge teenuse veebisaidile ja hakake vaatama!

Selleks on vaja vaid VPN-iga välismaalt televiisori vaatamist.

See artikkel hõlmab ainult ametlikke allikaid. Ehkki tõenäoliselt saab sellest piraatvooge Viikingid saadaval, ei soovita me neid kasutada. Enamikul juhtudel on piraatvood madala eraldusvõimega ja puhverdamise suhtes altid. Paljud hostitakse veebisaitidel, mis võivad sisaldada pahavara või piiratud saiditurvalisust. Neid võib ka täielikult võrguühenduseta kasutada. Ja saadaval on palju ametlikke vooge, nii et mitteametlikel pole enam põhjust pöörduda.

Kas ma saan voogesitada Viikingid tasuta VPN-iga?

Ehkki tasuta VPN võib mõnikord toimida ka geoblokkide vältimiseks, põhjustab see tavaliselt kasutajatele ainult pettumust. Enamiku tasuta VPN-ide andmeedastuslimiidid on video voogesituse jaoks liiga madalad, eriti kvaliteetse video ja heli jaoks. Lisaks pole neil tavaliselt piisavalt infrastruktuuri tuhandete kasutajate tekitatud liikluse haldamiseks. Seetõttu on nad sageli signaale langenud isegi nende kasutajate jaoks, kes lihtsalt veebis sirvivad.

Tasuta VPN-id salvestavad sageli ka kasutajate andmeid, rikkudes nende privaatsust. Nende andmete müümine on see, kuidas nad teenusega teenivad. See on veel üks hea põhjus neist eemale hoidmiseks.

Soovitame kasutada kiirete VPN-ide kasutamist, mis tagab parema pildi- ja helikvaliteedi ning vähem puhverdamist. Mõne hea nimekirja saate lugeda siit.

Mis on History Channel? Viikingid?

Viikingid on ajalooline draama, mille on kirjutanud Michael Hirst (Elizabeth, Elizabeth: Kuldne Age, Tudorid). See algab Ragnar Lothbroki looga (mängib Travis Fimmel), kangelast, keda sageli mainitakse norra sagastes ja luules. Legendi järgi oli Lothbrok äge sõdalane, kes 9. sajandil terroriseeris suurt osa Inglismaast ja Prantsusmaast. Teleserias on teda kujutatud keskmise põllumehena, kes tõuseb Skandinaavia kuningaks, korraldades inglaste vastu julgeid reide.

Pärast Lothbroki surma 4. hooajal järgneb sari Lothbroki poegadele, kui nad jätkavad võimu suurendamist kogu Euroopas.

Kuigi suur osa Viikingid ” süžee on väljamõeldud, see kudub ka norra legendide elementideks ja uurib 9. sajandil eksisteerinud usukonflikti roomakatoliku ja norra paganluse vahel. Saade on filmitud Iirimaal ja see on täidetud kaunite stseenidega Iiri maastikest. Lisaks neile elementidele on ka Viikingid lisaks tõmbab neid tugevaid näitlejaid Fimmel, Gustaf Skarskgård (Floki), Jessalyn Gilsig (Siggy) ja Clive Standen (Rollo).

Kui soovite uueks ettevalmistamiseks eelnevaid hooaega liigselt vaadata, on need kõik saadaval Hulus USA-s ning Amazon Prime Video-s USA-s ja Suurbritannias.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map