Sõbrad lahkuvad Netflixist! Kuidas vaadata veebis sõprade iga hooaega

Kuidas vaadata sõpru igal aastaajal veebis


Litsentside uuendamise tõttu, Sõbrad lahkus Ameerika Ühendriikide Netflixi versioonist 1. jaanuaril, kui HBO kavatseb seda kasutada, et juhtida kasutajaid oma uue voogedastusteenuse HBO Maxi juurde, kui see maikuus esitletakse. Õnneks, kui teil on voogesituse tuju Sõbrad Internetis ei pea te nii kaua ootama; allpool, anname teile teada kus ja kus kuidas saate vaadata igal aastaajal Sõbrad välismaalt.

Sõbrad on olnud viimastel aastatel üks Netflixi vaadatuimaid saateid, seega on peaaegu kindel, et litsentseerimata vooge on saadaval. Kuid me ei soovita neid kasutada. Alustuseks kipub videokvaliteet olema väga halb ja lisaks võetakse need voogesid autoriõiguse rikkumise tõttu sageli võrguühenduseta. Vaatamiseks on palju õigustatud viise Sõbrad võrgus ja mitme riigi ringhäälinguorganisatsioonid, mis tähendab, et pole tegelikult põhjust kasutada kolmanda osapoole vooge.

See saade on saadaval ainult geograafiliselt piiratud voogesituse teenustes. Kui reisite välismaale ja teie riigis pole ühtegi ametlikku ringhäälinguorganisatsiooni, peate vaatamiseks kasutama VPN-i Sõbrad veebis.

Kuidas vaadata VPN-iga sõpru veebist kõikjal

Mis täpselt on VPN ja kuidas see aitab? Põhimõtteliselt võimaldavad VPN-id teil luua ühenduse serveritega kogu maailmas, mis võimaldab teil hankida IP-aadressi teisest riigist. Regioonilukustatud voogesitusteenused näevad seda ja on meelitatud võimaldama teil välismaalt vaadata. Ärge muretsege, see on palju lihtsam kui tundub. alt leiate lühikese juhendi blokeeringu tühistamiseks Sõbrad välismaal.

Nii saate vaadata VPN-iga sõpru (kõik aastaajad) veebis ükskõik kus:

 1. Alustuseks registreeruge hea mainega VPN-teenuse jaoks. Soovitame ExpressVPN-i, kuid CyberGhost ja NordVPN on kaks võrreldavat odavat alternatiivi.
 2. Laadige alla oma seadme jaoks sobiv rakendus ja logige siis sisse.
 3. Otsustage, millise voogesituse teenuse soovite blokeeringu tühistada.
 4. Looge ühendus vajalikus asukohas oleva VPN-serveriga. Näiteks peate HBO blokeeringu tühjendamiseks kasutama Ameerika serverit või Netflix UK jaoks Suurbritannia serverit.
 5. Külastage oma valitud saiti ja looge konto (kui vaja). Pange tähele, et teil võib olla vaja makseviisi, mis on lingitud konkreetse riigi aadressiga.
 6. Lõpuks proovige videot mängida. See peaks algama kohe, kuid kui see ei õnnestu, saate enamiku probleemide lahendamiseks tühjendada oma küpsised ja uuesti laadida lehe.

Kuidas voogesitada sõpru USA teleris

USA lipp

Kuigi HBO Max ei käivitu enne millalgi mais, teame seda iga episood Sõbrad on saadaval. Teame ka, et selle teenuse hind on 14,99 USD USD kuus, kuid lisateavet on kirjutamise ajal vähe.

Kas te ei saa selle ajani oodata? Teil on voogesituse jaoks veel kaks võimalust Sõbrad Internetis: ostke üksikud hooajad Amazon Prime Video’is igaühe eest 19,99 dollarit (üksikud episoodid maksavad 1,99 dollarit) või vaadake, mis episoode TBS-is edastatakse. Viimane on enamiku inimeste jaoks parem valik, mitte ainult seetõttu, et TBS näitab umbes 50 jagu nädalas, vaid ka seetõttu, et see teenus on täiesti tasuta.

Kõik ülaltoodud teenused on piirkonnas lukustatud ja Amazoni sisu muutub ühest asukohast teise. See tähendab, et kui reisite väljaspool USA-d, vajate nende platvormide kasutamiseks VPN-i. Kas teil seda veel pole? ExpressVPN pakub riskivaba 30-päevast raha tagasi garantii, mis võimaldab teil ilma täieliku sissejuhatuseta nõuda täielikku tagasimakset.

Kus mujal saan sõpru veebis vaadata, kui see Netflixist lahkub?

Sõbrad võib asuda New Yorgis, kuid sellel on tohutu rahvusvaheline jälgimisvõimalus ja seetõttu on see voogesituseks saadaval mitmes erinevas riigis. Lugege edasi ja saate teada, millised võrgud levitavad Sõbrad kus sa elad:

Suurbritannia

Suurbritannia lipp - union jackBriti lipp - union jack - UK

Lõdvestu – Sõbrad on endiselt saadaval saidil Netflix UK. See teenus maksab 5,99 naela kuus, kuid seal on üks kuu tasuta prooviperiood. See ei pruugi olla iga episoodi vaatamiseks piisav aeg, kuid enne prooviperioodi lõppu peaksite saama korraliku osa tühjendada.

Kanal 5 näitab otse-tagasi episoode Sõbrad enamikul hommikutest, kuid erinevalt enamikust selle platvormi sisust ei saa te neid nõudmisel vaadata. Lisaks pole My5 veebisaidil ühtegi reaalajas voogu. Kuid kanalit 5 saate otseülekandes ja tasuta vaadata saidil TVPlayer.com.

Netflix UK, My5 ja TVPlayer on kõik piirkonnas lukustatud. Kui olete puhkusel ja soovite neid teenuseid välismaalt kasutada, peate kõigepealt looma ühenduse Briti VPN-serveriga.

Kanada

Kanada lipp

Kanada fännide jaoks on asjad toredad ja lihtsad: igal aastaajal Sõbrad on saadaval Netflixis. Samuti võiksite osta igal hooajal eraldi platvormidel nagu Amazon Prime Video või iTunes, kuid pole tõesti põhjust, kui igakuine Netflixi tellimus maksab kõigest 9,99 dollarit CAD. Pidage siiski meeles, et vaatamiseks peate olema Kanadas või olema ühendatud Kanada VPN-serveriga.

Austraalia

Austraalia lipp

Stan pakub praegu iga üksikut episoodi Sõbrad. Plaanid algavad 10 dollarist AUD kuus, ehkki seal on 30-päevane tasuta prooviperiood, mis tähendab, et enne laadimist saate vaadata päris palju episoode.

Kui olete olemasolev Foxtel TV klient, saate sisse logida rakendusse Foxtel Go ja vaadata Sõbrad ela iga päev Fox Hitsis. Tahad voogesitust Sõbrad elage veebis ilma kaablita? Looge selle asemel lihtsalt Foxtel Now konto: need algavad 25 dollarist ja sisaldavad 10-päevast tasuta prooviversiooni.

Stan, Foxtel Go ja Foxtel Now nõuavad kõik, et enne vaatamist oleksite Austraalias. Sellele vaatamata pääsete välismaale neile teenustele juurde nagu tavaliselt oma VPN-i Austraalia serveritega.

Kas on mõni võimalus sõprade taasühinemiseks??

Esiteks alustame meie ootuste karastamisega: inimesed on spekuleerinud a Sõbrad taasühinemine või taaskäivitus aastaid. Lisaks ütles saate üks staare Jennifer Aniston, et see ei toimunud nii hiljuti kui oktoobris.

Pikaajaliste fännide jaoks on siiski väike valguse pilguheit. Aniston vihjas, et algsed osatäitjad töötasid millegi kallal ja kuuldavasti levivad kuulujutud, et tegemist võib olla mingisuguse kirjeldamata spetsiaalse episoodiga, mis langeb kokku HBO Maxi turuletoomisega. Mis iganes see osutub, kuigi HBO võib sellele loota, et tõmmata tohutult palju vaatajaid.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map