5 parimat 9Now VPN-i, nii et saate vaadata välismaal (väljaspool Austraaliat)

Parimad 9Now VPN-id


Nagu enamus peamisi voogesitusteenuseid, kasutab ka 9Now geograafilist blokeerimist, et takistada väljaspool selle leviala asuvaid kasutajaid midagi vaatamast. Püüdes sellele saidile välismaalt juurde pääseda, kuvatakse tõrge „Vabandust, 9Now on saadaval ainult Austraalias”.

Kui aga soovite vaadata 9Nüüd ülemeremaade esindajaid sellistest riikidest nagu USA, Suurbritannia, Kanada, Prantsusmaa, Hispaania või Saksamaa, on lahendus olemas. Lisaks liikluse krüptimisele ja võrgutegevuse jälgimise peatamisele võimaldavad VPN-id ka teie asukohta rikkuda. See võimaldab teil kasutada geopiiratud teenuseid justkui oleksite nõutud asukohas.

Kui teil pole aega kogu artiklit lugeda, saate selle vahele jätta, kui leiate meie nimekirja 9Now vaatamiseks parimatest VPNidest:

 1. ExpressVPN Meie parim valik 9Now jaoks! Superkiirusega serverid blokeerivad hõlpsalt Austraalia sisu. Suurepärane HD-vormingus voogesituse jaoks, privaatne ja turvaline. Sisaldab 30-päevast raha tagasi garantii.
 2. CyberGhost Eelarvevalik, mida eelistavad algajad lihtsasti kasutatavate rakenduste jaoks, mida on lihtne paigaldada ja seadistada. Testimisel selgus muljetavaldav voogesituse kiirus.
 3. NordVPN Kümnete serveritega Austraalias tegutsevate odavate veteranide pakkujal pole probleeme 9Now blokeeringu vabastamiseks hea kiirusega.
 4. IPVanish Kui kasutate android-seadet koos puldiga, näiteks Kodi, armastate nende kasutajaliidest. HD voogesitus enamikus serverites.
 5. Privaatne VPN Uus, uustulnukas võrk, millel on muljetavaldav voogesitusteenuste loetelu, mille see saab blokeerida.

Iga VPN on siiski erinev, nii et õige valimine on ülioluline. Funktsioonide hulgast, mis erinevad VPN-st, on muu hulgas kiirus, serverinumbrid, turvalisus ja klienditugi. 9Now jaoks parimate VPN-ide valimisel otsisime teenuseid, mis vastavad järgmistele kriteeriumidele:

 • Saab blokeerida 9Now ja sarnased Austraalia geograafiliselt blokeeritud teenused.
 • Tal on lai serverivõrk, ideaaljuhul mitme Austraalia serveri vahel, mille vahel valida.
 • See on piisavalt kiire, et HD-videot otseülekandena katkestusteta edastada.
 • Kasutab võimsat krüptimist ja pakub mitmesuguseid täiendavaid turvafunktsioone.
 • Ei logi isiklikult tuvastatavat teavet või mis veel parem, ei logi üldse.

Kuidas VPN-i abil 9Nüüd välismaalt blokeerida?

Kunagi pole VPN-i kunagi kasutanud? Pole probleemi: geograafiliselt blokeeritud platvormide (nt 9Now) välismaalt vabastamine on kiire ja lihtne.

 1. Alustage voogesituseks sobiva VPN-i valimisega (soovitame ExpressVPN-i).
 2. Laadige alla ja installige VPN-i rakendus. Valida saab mõne erineva versiooni vahel, nii et veenduge, et saate oma seadme jaoks sobivaima.
 3. Looge ühendus ühe oma VPNi Austraalia serveriga.
 4. Proovige laadida 9Now veebisaiti. See peaks laadima kavandatud viisil, kuid kui mitte, siis tühjendage brauseri vahemälu ja küpsised, kuna 9Now salvestab asukoha andmed varasematest saitidele juurdepääsu katsetest.

Kui proovite saadet otseülekandes vaadata, soovitame tungivalt läbi viia ülaltoodud toimingud, enne kui see tegelikult eetrisse jõuab. Sel juhul, kui teie VPN ei tööta ettenähtud viisil, võib teil siiski olla aega klienditoega ühendust võtta ja te ei pea midagi maha jätma.

SAA TASUTA VPN: Kui otsite lühiajalist VPN-levi, näiteks kui lähete puhkusele välismaale, pole vaja maksta. Selle asemel võite kasutada ExpressVPN tasuta 30-päevast raha tagasi garantiiperioodi. Ehkki peate maksma ettemaksu, saate täieliku tagasimakse tühistamise igal ajal tühistada.

Parimad 9Now VPN-id

Allpool leiate ülevaate meie parimate VPN-ide loendist 9Now voogesituse voogesitamiseks:

1. ExpressVPN

ExpressVPNJaanuar 2020Tühistab blokeeringu 9NowTests Jan 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.ExpressVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

ExpressVPN-l on üle 3000 serveri kogu maailmas (sealhulgas mitu neljas erinevas Austraalia linnas) ja see on piisavalt kiire, et voogesitada 9Now otse ilma märgatava puhverdamiseta. See on ka üks parimatest geeniblokeeritud sisule juurdepääsuga VPN-id ja saab blokeerida selliste teenuste nagu Netflix, Amazon Prime Video ja BBC iPlayer välismaalt.

See teenus kaitseb teie liiklust, kasutades 256-bitist krüptimist, tapmislülitit (ainult töölaual) ja täiuslikku edasisaladust, samuti DNS- ja IPv6-lekkekaitset. Selle klienditoe meeskonnaga saab kõigi probleemide korral ühendust 24 tundi ööpäevas, otsevestluse kaudu. ExpressVPN ei logi seansi- ega tegevusandmeid ning võimaldab teil tasuda Bitcoinis, mis tähendab, et olete peaaegu täielikult anonüümne võrgus.

Selles VPN-is on rakendused Linuxi, Windowsi, MacOSi, Androidi ja iOS-i jaoks. See tuleb küll juhtmeta ruuteritesse käsitsi installida, kuid kuna ExpressVPN pakub kohandatud püsivara, on see kiire ja valutu protsess.

Plussid:

 • Erandlik Austraalia kasutamiseks ja Austraalia sisule juurdepääsu saamiseks välismaal viibides
 • Kiire ja usaldusväärne kiirus – HD-sisu voogesitamine või suurte failide allalaadimine / üleslaadimine
 • Tippklassi turvalisuse ja privaatsuse kaitsefunktsioonid
 • Rakendused opsüsteemidele Windows, MacOS, Android, iOS ja Linux
 • Fantastiline ööpäevaringne klienditugi

Miinused:

 • Natuke kallim kui muud teenused

PARIM VPN 9L lahtivõtmiseksNüüd: ExpressVPN on meie parim valik. See seab prioriteediks teie privaatsuse, pakub kiireid ja turvalisi ühendusi ning suurepärase deblokeerimise võimalusega. Mis kõige parem, see on varustatud 30-päevase raha tagasi garantiiga, nii et saate seda täiesti riskivabalt proovida.

Lugege meie ExpressVPN-i täielikku ülevaadet.

ExpressVPN kupongi eripakkumine – saate automaatse rakenduse 3 kuud täiendavat FREEGET DEALCoupon’i

2. CyberGhost

KüberhostVabastab 9NowTests Jan 2020 blokeeringu

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.Cyberghost.com

Raha tagasi garantii: 45 PÄEVA

CyberGhost’i teenus on loodud võimalikult kasutajasõbralikumaks. See võimaldab teil valida kas ühe 5700+ serverist (sealhulgas 104 Austraalias) või määrata ühe serveri põhjal, kas soovite voogesitust, failijagamist või lihtsalt Interneti kasutamist ilma jälgimiseta. Veelgi enam, CyberGhost sisaldab ühe klõpsuga blokeeringut paljude populaarsete voogesitusplatvormide jaoks, sealhulgas Amazon Prime Video ja Sky Go. Ehkki 9Now pole konkreetselt nimetatud, võime kinnitada, et see teenus võimaldab teil praegu sellele kanalile probleemideta juurde pääseda.

CyberGhost kasutab 256-bitist krüptimist ning IPv6 ja DNS lekkekaitset, et hoida teie veebitegevusi privaatsena. Seal on alati sisse lülitatud tapmislüliti, mis peatab koheselt kogu andmeedastuse, kui VPN-iga ühenduse kaotate. See VPN ei salvesta ühtegi teie seansi ega tegevuse andmeid ja võtab vastu Bitcoini makseid, et saaksite sirvida võimalikult ohutult ja anonüümselt. Probleemide ilmnemisel saate reaalajas vestluse kaudu ööpäevaringselt tuge saada.

CyberGhost pakub algajatele sõbralikke rakendusi opsüsteemidele Windows, Android, MacOS, Linux ja iOS. Toetatavate Interneti-ruuterite jaoks on vajalik käsitsi konfigureerimine.

Plussid:

 • Kümned kiired Austria serverid
 • Rakendusi on lihtne paigaldada ja kasutada – hea võimalus algajatele
 • Testimisel selgus voogesituse jaoks muljetavaldav kiirus
 • Kõik turvafunktsioonid on vaikimisi lubatud

Miinused:

 • Ei tööta Hiinas ega AÜE-s

PARIM EELARVE VALIK: CyberGhost sobib suurepäraselt algajatele. Lihtne kasutada. Suur serveriesindus Austraalias muudab nad 9Now jaoks ideaalseks. Võib vahel vaeva näha mõne muu populaarse voogesitussaidiga. Ei salvesta logisid ja voogesitab HD-videot usaldusväärselt. 45-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku arvustust CyberGhost kohta.

CyberGhost kupong UUS AASTA ERIPAKKUMINE: SÄÄSTKE 80% 3-aastaste plaanide korral + 2 kuud freeGET DEAL Soodustus rakendub automaatselt

3. NordVPN

NordVPNVabastab 9NowTests Jan 2020 blokeeringu

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.NordVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

NordVPN-il on üks suurimaid saadaolevaid võrke, millel on enam kui 5700 serverit 60 riigis ja 242 serverit ainuüksi Austraalias. See pakub suuri kiirusi, võimaldab kuni kuut samaaegset ühendust ja pakub isegi P2P-failide ühiskasutamiseks ja DDoS-i jaoks optimeeritud servereid. See on võimeline ilma probleemideta lahti võtma peamised voogesitusplatvormid nagu Netflix, Hulu ja muidugi 9Now.

NordVPN võimaldab kasutajatel luua äärmiselt keerukaid turvaseadeid. 256-bitine krüptimine on vaikimisi lubatud, kuid seal on ka rakendusespetsiifiline tapmislüliti, automaatne reklaamide blokeerimine, pahavara skanner ning kaitse IPv6, DNS, WebRTC ja pordi edastamise lekete eest. Privaatsuse teadlikud kasutajad saavad kasutada isegi topelt VPN-e, pääseda Torile VPN-iga juurde ja registreeruda anonüümselt Bitcoini ja visata e-posti aadressiga. NordVPN ei logi isikut tuvastavat teavet.

See pakkuja pakub rakendusi Windowsi, Linuxi, MacOS, iOS ja Androidi seadmetele. Võrgumarsruuterite jaoks on vajalik käsitsi installimine.

Plussid:

 • Austraalia serverid võimaldavad juurdepääsu Aussie sisule välismaal
 • Piisavalt kiired serverid HD voogesituse jaoks
 • Rakendustesse sisseehitatud kõrgekvaliteediline privaatsus ja turvalisus
 • Reaalajas vestlus aitab teid käsitsi konfigureerimisel

Miinused:

 • Töölauarakendus näeb hea välja ja sisaldab hulgaliselt kasulikke funktsioone, kuid see on äärmiselt kohmakas ja kipub lukku minema – vajab värskendust

VÄÄRTUS JA TULEMUSLIKKUS: NordVPN on hea väärtusega valik. Suurepärane väärtus, mille abil saab blokeerida 9Now. Ühendab kuni 6 seadet korraga. Hea privaatsuse ja turvalisuse osas. 30-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku arvustust NordVPN-i kohta.

NordVPN KupongiSäästke 70% 3-aastasest plaanistGET DEALDisoodustus rakendub automaatselt

4. IPVanish

IPVanishVabastab 9NowTests Jan 2020 blokeeringu

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.IPVanish.com

Raha tagasi garantii: 7 PÄEVA

IPVanish sobib ideaalselt inimestele, kellele meeldib voogesitada kõigis oma seadmetes. Alustuseks on sellel enam kui 1300 serverit, mis hõlmavad 75 jaotist kogu maailmas, 67 Austraalias ja see on piisavalt kiire HD-sisu voogesitamiseks ilma märgatava puhverdamiseta. Lisaks pakub IPVanish suurepärast mitme platvormi tuge ja võimaldab teil ühendada kuni kümme seadet korraga, mis tähendab, et saate kõiki oma seadmeid kaitsta ühe konto eest.

IPVanish ei logi teavet, mis aitaks teie tegevusi teie juurde tagasi jõuda. Liikluse turvamiseks kasutab see 256-bitist krüptimist ja tapmislülitit, samuti DNS- ja IPv6-lekkekaitset, mis tagab, et te ei avalda kogemata isiklikku teavet. Lisaks võimaldab see VPN kustutada OpenVPN-i liikluse, muuta regulaarselt oma IP-aadressi ja blokeerida kogu kohaliku liikluse. Kui teil on probleeme, võite tugiteenusega ühendust võtta ööpäevaringselt otsevestluse teel.

See VPN on saadaval Windowsi, MacOS, iOS, Androidi ja Amazon Fire rakendustega. See töötab Linuxi süsteemide ja traadita ruuteritega, kuid tuleb installida käsitsi.

Plussid:

 • Tal on üle 60 serveri, mis tegutsevad Melbournes ja Sydneys
 • Testimise ajal saavutatud muljetavaldavad 4K voogesituse kiirused
 • Võimaldab teil ühendada 10 seadet korraga
 • Tugev privaatsuse ja turvalisuse osas

Miinused:

 • Klienditugi on pisut aeglane

KAITSE IGA SEADET: IPVanishil on kiire kiirus, tugev turvalisus, sisselogimisreeglid ja kõrgem seadmeühenduse piirang kui enamikul. Selle kõik plaanid hõlmavad 7-päevast raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku ülevaadet IPVanishi kohta.

IPVanish CouponSAVE 60% aastaplaanistGET DEALDisoodustatakse automaatselt

5. PrivateVPN

Privaatne VPNVabastab 9NowTests Jan 2020 blokeeringu

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.PrivateVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

PrivateVPN-il on väiksem võrk kui mõnel tema konkurendil (umbes 80 globaalset serverit, ainult üks Austraalias), kuid see on võimeline suurema kiirusega. See muudab selle ideaalseks inimestele, kes soovivad voogesitada geograafiliselt blokeeritud sisu Netflixis, PlayStation Vue’is või Hulus, kuid tagab ka võimaluse vaadata 9Now’i elada võimalikult kvaliteetselt, ilma igasuguse nokitsemise ja pausideta..

See teenus kaitseb DNS-, IPv6- ja WebRTC-lekete eest, hoides samal ajal teie tegevust privaatsena, kasutades 256-bitist krüptimist ja tapmislülitit. See võimaldab teil maksta Bitcoinis ja ei logi isikut tuvastavat teavet, nii et saate registreeruda e-posti aadressiga ja sirvida Internetis peaaegu täielikus anonüümsuses. 24/7 reaalajas vestlus on saadaval kui vajate abi ja töötajad saavad teie tarkvara installimiseks või konfigureerimiseks isegi teie arvutiga kaugühenduse luua..

Plussid:

 • Austraalia serverid on kiired ja blokeerivad kõige geograafilisemalt piiratud sisu
 • Piiramatu ribalaius, suured kiirused ja P2P-i toetus tähendab ka, et see sobib torrentiks
 • Kasutage korraga kuni kuut seadet

Miinused:

 • Väike arv servereid, mille vahel valida
 • Tugipersonal on hea, kuid töötab ainult Euroopa tööajal

SUUR KIIRUS: PrivateVPN on hea pere valik. Tühjendab 9Now. Hea sirvimiseks ja piinamiseks. Saab hakkama sellega, et teil on rohkem servereid ja puudub 24-tunnine vestluse tugi. 30-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku arvustust PrivateVPN-i kohta.

PrivateVPN CouponSpecial Deal – säästke 83% 2-aastase plaani pealtHETKE DEALDaland automaatselt rakendub

Kas ma saan tasuta VPN-iga 9Now-d vaadata??

Esmapilgul võivad tasuta VPN-id olla atraktiivne väljavaade, kuid soovitame mitmel põhjusel neid mitte kasutada. Esiteks, kuna rohkem kasutajaid kui nende võrgud suudavad toetada, saavad need teenused pakkuda ainult eriti aeglast kiirust. See teeb neist voogesituse jaoks kehva valiku, kuna aeglane kiirus viib pikkade puhverdamisaegade ja videote lämbumiseni. Kui vaatate otsevideot, tähendab see tavaliselt, et jätate oma saate lõigud täielikult vahele. Lisaks on 9Now-l väga ranged geograafilise tõkestamise meetmed ja on väga ebatõenäoline, et pääsete sellele juurde tasuta VPN-iga.

Tasuta VPN-id ei lõppe nende omanike südame tõttu. Need on ettevõtted ja sellisena peavad nad kuidagi raha teenima. Peaaegu alati leiate, et nad lisavad reklaame, kuid see pole ainus viis tulu teenimiseks. Mõned salvestavad jälgimisküpsiseid kasutaja seadmes; need võimaldavad neil koguda väärtuslikku teavet tarbijate sirvimisharjumuste kohta, mida saab hiljem kõrgeima pakkumisega pakkujale müüa, tavaliselt ilma kasutaja teadmata.

Nende teenustega kaasnevad märkimisväärsed turvariskid. Uuringud on näidanud, et Google Play poes on kümneid õelvara kandvaid tasuta VPN-i rakendusi. Lisaks võimaldavad paljud tasuta VPN-id, mis ei ürita teie seadet nakatada, sirvida ilma krüptimiseta ning on tundlikud DNS- ja IPv6-lekete suhtes. Tuntud teenused ei taga ka teie turvalisust, nagu leidsime 2015. aastal, kui leiti, et Hola hõlbustab botivõrku oma klientide jõude kasutatava ribalaiusega. Parim viis turvalisuse tagamiseks on kasutada VPN-i koos kliendi ees olevate privaatsuspoliitikatega.

Seotud: Kuidas saada Austraalia IP-aadressi

Kas ma saan registreeruda 9Now-st välismaalt?

9Now nõuab teil konto loomist, enne kui saate reaalselt midagi vaadata, olgu see siis reaalajas või tellimisel. Tasusid pole aga vaja ja see protsess võtab vaid minut; peate lihtsalt oma e-posti aadressi kinnitama.

Mõnevõrra ebaharilikult on kogu 9Now sait geograafiliselt lukustatud, mitte ainult selle videod. See tähendab, et kui asute väljaspool Austraaliat, ei saa te isegi registreeruda, kui teil pole VPN-i.

Mida saan vaadata saidil 9Now?

9Now pakub üsna ulatuslikku reaalajas ja tellitava sisuga raamatukogu. Allpool oleme loetlenud mõned selle teenuse populaarsemad pealkirjad:

 • 2 purustatud tüdrukut
 • Piirjoon
 • Ellen
 • ER
 • Armastuse saar Austraalias
 • Steveni universum
 • Suure Paugu teooria
 • Hääl
 • Yokai vahtkond
 • Noor Sheldon

Vaata ka:

 • Parimad Austraalia VPN-id
 • Kuidas saada Austraalia IP-aadressi
 • Kuidas vaadata Austraalia telerit välismaal
 • Kuidas vaadata Foxtel Go’i VPN-iga välismaal
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map