5 parimat OpenWrti VPN-i, et saaksite kõiki oma seadmeid kaitsta

5 parimat avatud serveri VPN-i


OpenWrt on ruuterite jaoks suhteliselt uus avatud lähtekoodiga püsivara, mis on üha populaarsemaks muutumas. Laia lisandmoodulite valikuga on see väga kohandatav ja arendajate seas populaarne valik. Ja täiustatud kasutajaliidese abil on navigeerimine lihtsam ja vähem kogenud kasutajatele sobivam.

Kui soovite oma OpenWrt-ruuteril seadistada virtuaalse privaatvõrgu (VPN), teete nutika sammu. OpenWrt VPN krüpteerib kogu ruuteriga ühendatud seadmesse voolav ja sealt väljuva liikluse. See tunneldab liiklust vahendaja serveri kaudu mis võimaldab teil juurdepääsu geograafiliselt piiratud sisule oma asukohta võltsides. Veelgi enam, enamik VPN-i pakette pakub piiratud arvu samaaegseid ühendusi, kuid ruuterit loetakse üheks seadmeks. See tähendab, et saate oma koduseadmed turvaliseks kasutada ainult ühe olemasoleva ühenduse kasutamisel.

Järgnevalt saame palju üksikasju parimate VPN-ide kohta, mis toetavad OpenWrt-i, kuid kui teil pole aega kogu teost lugeda, siis siin on meie parimad valikud:

 1. ExpressVPN Meie parim valik. Installimisel saab abi OpenWrti ja teadlike tugiteenuste töötajate kinnitatud tugi. Äärmiselt kiired serverid ning privaatsuse ja turvalisuse meisterlikkus. 30-päevane raha tagasi garantii on teie kaetud.
 2. NordVPN Taskukohane universaalne, hea kiiruse ja kindlate turvafunktsioonidega. Pakkuge õpetust OpenWrt-iga konfigureerimise kohta.
 3. Privaatne VPN Saab konfigureerida DD-WRT või Tomato püsivara abil. Installimisjuhiste saamiseks tuleb pöörduda tugiteenuste poole.
 4. VyprVPN OpenWrt’i installimisjuhised on veebisaidil, kuid tõrkeotsingu tugi on piiratud. Ühildub DD-WRT ja Tomato püsivaraga.
 5. PureVPN Reaalajas tugi on valmis andma teile üksikasjalikud juhised OpenWrti seadistamiseks.

Ehkki te ei leia selle kohta palju dokumente, ühilduvad paljud VPN-teenused OpenWrt-iga. Sellegipoolest annavad juhiseid pakkuvad isikud tavaliselt lahtiütlemise teatise, kinnitades, et nende töötamine pole garanteeritud. Seetõttu on OpenWrt VPN-i puhul üks peamisi asju, mida tasub tähele panna suurepärane tugi. Muidugi on palju muid olulisi tegureid ja me oleme oma OpenWrti parimate VPN-ide loendi koostanud järgmistele kriteeriumidele:

 • Ühilduvus ruuteritega
 • Kiire ja teadlik klienditugi
 • Kiire ja usaldusväärne ühendus
 • Tugev krüptimine ja isikut tuvastava teabe logid puuduvad
 • Suur valik serveri asukohti

Parimad VPN-id OpenWrt-i jaoks

Siin on meie nimekiri OpenWrti parimatest VPNidest:

1. ExpressVPN

ExpressVPNJaanuar 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.ExpressVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

Kui tegemist on ruuteri VPN-i seadistamisega, ExpressVPN viib paki. See teeb tegelikult oma kohandatud püsivara, mida saab kasutada kõigi ühilduvate ruuteritega. Teise võimalusena pakub see eelkonfigureeritud wifi ruuterid vilkusid enda püsivaraga ja konfigureeritud kõigile serveritele. Selle saab installida ka muudesse ruuteritesse, kus töötab ühilduv püsivara ja ExpressVPN on seda kinnitanud OpenWrt on toetatud. Sidusjuhendeid pole veel saadaval, kuid seadistamise kohta saate abi saamiseks usaldusväärse ja teadliku live-chat klienditoe meeskonnaga.

ExpressVPN-iga saate juurdepääsu laiale serverite võrgule, mis hõlmab 94 riiki. Kõik serverid on optimeeritud kiiruse jaoks nii et teil pole probleeme veebis sirvimise, voogesituse, allalaadimise ega muude tegevustega. Voogesituse osas on ExpressVPN suurepärane geograafilistest piirangutest kõrvalehoidmine. See kehtib isegi selliste saitide puhul, mis piiravad VPN-i kasutamist, näiteks Netflix, BBC iPlayer, Amazon Prime Video, Hulu ja palju muud.

Turvalisuse poolel kasutab see VPN-teenus sõjaväelist krüptimist koos täiusliku edasisaladuse ja kasutab vaikimisi OpenVPN-i protokolli. Sellel on sisseehitatud tapmislüliti ja DNS-i lekkekaitse, mis tagab, et teie teave ei satuks kunagi valedesse kätesse. Logi sisse keelamise poliitika tähendab, et kasutajate tegevust ei jälgita. Hallatakse ainult minimaalseid ühenduse logisid ja teie IP-aadressi ei salvestata kunagi.

Plaan võimaldab kuni kolme samaaegset ühendust, nii et saate oma kodu katta konfigureeritud ruuteriga ja saaksite siiski kaitsta ka paari mobiilsideseadet. Rakendused on saadaval Androidi ja iOS-i jaoks ning Windowsi, MacOS-i ja Linuxi jaoks on kliente, kui peaksite laua- või sülearvutit eraldi kaitsma.

Plussid:

 • Toetage OpenWrt-i, pakkuge eelkonfigureeritud ruutereid või installige ühilduvatele ruuteritele
 • Tugipersonal on abivalmis, asjatundlik ja töötab ööpäevaringselt
 • Kiire ja usaldusväärne kiirus – HD-sisu voogesitamine või suurte failide allalaadimine / üleslaadimine
 • Kõrgetasemeline krüptimine, turvalisus ja privaatsus kogu ulatuses
 • Haldab üle 3000 serveri 94 riigis

Miinused:

 • Täiustatud konfiguratsioon energiakasutajate jaoks on pisut piiratud

PARIM VPN VPW-le: ExpressVPN on meie valik nr 1. Kergelt kasutatavate muretu rakenduste abil on tee eesotsas. Sellel on lai serverivõrk, mis on optimeeritud kiireks ühenduseks. Privaatsuse ja turvalisuse osas raske läbi lüüa. Töötab kõigi peamiste voogesitusteenustega. 30-päevane raha tagasi tagastamise garantii on olemas, nii et saate seda riskivabalt proovida.

Lugege meie ExpressVPN-i täielikku ülevaadet.

ExpressVPN kupongi eripakkumine – saate automaatse rakenduse 3 kuud täiendavat FREEGET DEALCoupon’i

2. NordVPN

NordVPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.NordVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

NordVPN on veel üks suurepärane valik ruuteri seadistamiseks. Sa saad seadistage VPN käsitsi ühilduvale ruuterile või võite osta eelkonfigureeritud ruuteri, mida müüb kolmanda osapoole sidusettevõte FlashRouter. Kuigi viimane teeb NordVPN ruuterid ainult püsivara Tomato ja DD-WRT kasutades. OpenWrti jaoks peate selle käsitsi konfigureerima.

NordVPN on postitanud juhendi VPN-i seadistamiseks a-ga ruuter, mis töötab püsivara OpenWrt (lisasime selle allpool olevasse õppematerjalide loendisse). Ja kui teil on probleeme, on reaalajas vestluse meeskond abi pakkumiseks vaid hiireklõpsu kaugusel.

NordVPN opereerib tohutut enam kui 4000 serveriga võrku enam kui 60 riigis. Paljud on optimeeritud konkreetseteks eesmärkideks, sealhulgas P2P, anti-DDoS ja topelt VPN. See pakub kiiret kiirust ja usaldusväärset teenust, nii et saate oma igapäevaseid veebitoiminguid teha, muretsemata halbade ja aeglaste ühenduste pärast. Samuti saab pakkuda juurdepääsu paljudele voogesitussaididele, sealhulgas Netflix, BBC iPlayer, Hulu, HBO ja Amazon Prime Video.

Nagu ExpressVPN, kasutab ka NordVPN “sõjaväelise” 256-bitist krüptimist täiusliku edasisaladusega. OpenVPN-protokoll on soovitatav ja seda kasutatakse vaikimisi. Hävituslüliti ja DNS-i lekkekaitse on sisse ehitatud. See tähendab, et võite olla kindel, et teie teave ei lahku kunagi krüptitud tunnelist. NordVPN ei pea üldse logisid. Uuem funktsioon on automaatne wifi kaitse, mis on suur boonus, kui reisite või olete sageli liikvel.

Plaan võimaldab teil ühendada üheaegselt kuue seadmega, mis teeb selle ideaalseks peredele või neile, kellel on palju seadmeid. Lauaarvuti kliendid on saadaval Windowsi ja MacOS-i jaoks ning mobiilirakendused saab alla laadida iOS-i ja Androidi jaoks.

Plussid:

 • Käsitsi konfigureerimine on OpenWrti jaoks saadaval koos juhendaja abiga
 • Reaalajas vestlus aitab teid käsitsi konfigureerimisel
 • Suur serverivõrk on väga võimeline eemaldama enamiku geopiiratud sisu
 • Head voogesituse ja allalaadimise kiirused
 • Tugev krüptimine ja logide puudumine tagavad parima turvalisuse ja privaatsuse

Miinused:

 • Automaatne serveri valik ei pruugi kõigile kasutusjuhtudele sobida

PARIM EELARVE VPN: NordVPN on hea hinnaga kõikehõlmav. Suurepärane väärtus, mis töötab väsimatult piinades & P2P. Ühendab kuni 6 seadet korraga. Toimib hästi ka kõige populaarsemate voogesitusteenustega ja saavutab püsivalt hea kiiruse. 30-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie põhjalikku ülevaadet NordVPN-i kohta.

NordVPN KupongiSäästke 70% 3-aastasest plaanistGET DEALDisoodustus rakendub automaatselt

3. PrivateVPN

Privaatne VPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.PrivateVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

Privaatne VPN on uuem, väiksem pakkuja, kuid on tegelikult suurepärane kõikvõimalik. See töötab koos OpenWrtiga, ehkki peate seadistamiseks abi saamiseks pöörduma klienditoe poole. Toetus on kõik ettevõttesisene ja pole reaalajas vestlust, nii et te ei pruugi saada kiiret vastust, kuid see on teadlik. PrivateVPN-i saab konfigureerida ka ruuteritega, mis töötavad mitmesugust muud püsivara, sealhulgas DD-WRT või Tomato.

See teenus toimib eriti hästi, kui asi puudutab kiiruse testimist, mis on teretulnud uudis neile, kes soovivad voogesitust või torrenti. Samuti on see osutunud heaks geograafiliselt piiratud sisu, nagu näiteks Netflixi, Hulu, HBO ja Amazon Prime Video, blokeeringu vabastamiseks..

Kui tunnete muret turvalisuse ja privaatsuse pärast, nagu selle nimigi ütleb, on PrivateVPN teid kaitsnud. See kasutab 128- või 256-bitist krüptimist, sõltuvalt sellest, millist protokolli valite (soovitatav on OpenVPN). See on kõrvuti täiuslik edasisaladuse hoidmine, DNS-i lekkekaitse ja tapmislüliti. Viimane tapab Interneti-ühenduse, kui VPN-ühendus katkeb.

Sarnaselt NordVPN-le võimaldab ka PrivateVPN kuus samaaegset ühendust, mis on üks rohkem kui viis tööstusharu standardit. Rakendused on saadaval opsüsteemidele Windows, MacOS, iOS ja Android.

Plussid:

 • Töötage OpenWrtiga, maja abistamise abiga saate teid tööle
 • Kiire serverid, mis sobib suurepäraselt ka voogesitussaidide turvalise ja privaatse blokeeringu tühistamiseks
 • Nad ei logi oma kasutajate kohta isikut tuvastavat teavet
 • Tapmislüliti ja automaatne wifi-kaitse aktiveeruvad ühenduse katkemisel

Miinused:

 • Tal ei ole ööpäevaringset reaalajas vestlust

SUURED KIIRUSED:. Võimaldab samal kontol kuni 6 seadet. Kiired ühendused, kuid võiksite olla seotud suurema hulga serverite vahel. 30-päevane raha tagasi garantii.

Vaadake meie täielikku arvustust PrivateVPN-i kohta.

PrivateVPN CouponSpecial Deal – säästke 83% 2-aastase plaani pealtHETKE DEALDaland automaatselt rakendub

4. VyprVPN

VyperVPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

VyprVPN märgib, et see pakub OpenWrtile piiratud tuge, kuid pakub siiski veebisaidil häälestusjuhiseid. Kui vajate täiendavat abi, on saadaval ööpäevaringne reaalajas vestlus. VyprVPN ühildub ka DD-WRT ja Tomato püsivaraga. See ei ole kiireim testitud teenus, kuid on usaldusväärne. See võib võimaldama juurdepääsu paljudele voogesituse teenustele ja see on kindel võimalus Hiinas kasutamiseks.

VyprVPN pakub suurepärast turvalisust 256-bitise krüptimise vormis ja pakub kohandatud OpenVPN-i protokoll nimega Chameleon. Sellel on oma serverid, mis on suurepärane jõudluse ja turvalisuse tagamiseks. See teenus logib sisse teie IP-aadressi ja VPN-aadressi, millega ühendate, mis on privaatsusteadlikele kasutajatele hädavajalik. VyprVPN ütleb, et seda teavet kasutatakse ainult arvelduseks ja tõrkeotsinguks ning see kustutatakse 30 päeva pärast.

Põhiplaan võimaldab kuni viit üheaegset ühenduse loomist Windowsi, MacOS, Android ja iOS jaoks saadaolevate rakendustega.

Plussid:

 • OpenWrti piiratud tugi, nende veebisaidil on üksikasjalikud juhised
 • Kiire kiirus sobib suurepäraselt voogesitamiseks
 • Erandlikud turva- ja privaatsusfunktsioonid

Miinused:

 • Odavamad pakkujad nimekirjas kõrgemad
 • Eelkonfigureeritud OpenWrt- või DD-WRT-ruuterid pole saadaval

ON LIHTSALT HÄÄLESTATUD: VyprVPN on kasutajasõbralik. Kindel valik. Ei salvesta logisid, pakub suurt turvalisust ja vabastab enamiku voogedastusteenused. Hinnakam kui mõni. 30-päevane raha tagasi garantii.

Lisateavet leiate meie VyprVPN-i arvustusest.

VyprVPN KupongiSäästke 81% 2-aastasest plaanistGET DEALDisoodustus rakendub automaatselt

5. PureVPN

PureVPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.PureVPN.com

Raha tagasi garantii: 31 PÄEVA

Kuigi PureVPN pole veel veebis postitatud OpenWrt-i seadistamise õpetust, see on olemas valmis chat-agentilt saadavad samm-sammult valmisoleku juhised. Võite hankida ka eelkonfigureeritud FlashRouteri ruuterid, ehkki OpenWrt pole see valik. Seda saab käsitsi konfigureerida teiste ruuteri püsivaradega, sealhulgas Tomato ja DD-WRT.

PureVPN on kiiruse osas veel üks nõnda esineja, kuid see on odav, pakub usaldusväärset ühendust ja saab blokeerida paljude voogesitussaitide blokeerimise. Ehkki mõnes asukohas on ainult virtuaalserverid, hõlmab võrk muljetavaldavat 140 riiki, mis tähendab, et pääsete sisule ligi kogu maailmast.

Turvalisus on tipptasemel 256-bitise krüptimisega, DNS-i lekkekaitse ja tapmislüliti. Protokollivalikute hulka kuuluvad muu hulgas OpenVPN ja L2TP. PureVPN-i hallatavate logide osas on olnud vaidlusi, nimelt teie IP-aadressi registreerimine, nii et mõned privaatsust teadvad kasutajad kipuvad eemale hoidma.

Põhiplaan annab teile võimaluse ühendada korraga kuni viis seadet. Rakendusi saab alla laadida MacOS, Windows, iOS ja Android jaoks.

Plussid:

 • Vestlusagent aitab teil OpenWrt-i seadistada
 • Tippklassi turvalisuse seadistamine kindla krüpteerimise, DNS-i lekkekaitse ja tapmislüliti abil
 • Ühendage korraga kuni viis seadet

Miinused:

 • Mõne serveri puhul võib edastuskiirus olla aeglane
 • Varasema privaatsust ümbritseva halva ajakirjanduse häbimärgistamisest ülesaamine
 • Meie testide ajal on VoIP-kõnede puhul aeg-ajalt ühendusega seotud probleemid

LIHTNE KASUTAMINE: PureVPN-l on suurepärane rakendus. Pakub tugevat turvalisust. Kiire kiirus, kuid ühendusel võib olla probleeme. 7-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie PureVPN-i arvustust.

PureVPN kupongHOLIDAY SPECIAL – säästa 88% 5-aastase plaani pealtHETKE PAKKUMINEAlendamine rakendub automaatselt

Kas ma saan OpenWrt-iga kasutada tasuta VPN-i?

Mis tahes ruuteriga VPN-i seadistamine võib vajada täpset tuge. See pole tasuta VPN-ide tugev külg lihtsalt pole ressursse investeerimiseks kiire ja teadliku klienditeeninduse pakkumisel.

Ja see pole ainus põhjus, miks peaksite tasuta VPN-teenuseid vältima. Neil on tavaliselt väga piiratud serverivõrk ja palju kasutajaid. Lisaks sellele, et teil on juurdepääs ainult mõnele asukohale, saate ka taluma serverite ja halbade ühenduste pikka ooteaega.

Lisaks toob tasuta VPN-ide privaatsuse külg rohkem halbu uudiseid. Neid pakkujaid on teadaolevalt kasutatud varjuline äristrateegia nagu kasutaja tegevuse jälgimine ja reklaamijatele profiilide müümine. See pole kindlasti selline teenus, mida soovite iga teie leibkonna seadme kaitsmiseks.

VPN-i seadistamine OpenWrt-iga

OpenWrt on Linuxil põhinev avatud lähtekoodiga püsivara. See on olnud viimastel aastatel pisut tormiline, kuid läheb nüüd tugevaks. Pärast lühikest jaotust 2016. aastal, kus moodustati kõrvalprojekt nimega LEDE, ühinesid kaks projekti ametlikult 2018. aasta alguses, et moodustada praegune OpenWrt.

Selle püsivara üks peamisi atraktsioone on saadaval saadaolevate lisandmoodulite valik väga kohandatav. Varem muutis selle keeruline liides arendajate seas populaarsemaks kui algajatele. Kuid praegusel versioonil on täiustatud liides ja see on üha kindlam variant vähem kogenud kasutajatele.

Kui rääkida VPN-i seadistamisest OpenWrtiga, tõenäoliselt selle suhtelise uudsuse tõttu, pole seal palju kirjandust, mis aitaks teil seadistada. Siin oleks võimatu pakkuda kõigile sobivat juhiste komplekti, kuid õnneks mõned pakkujad on avaldanud teile abistavad juhendid. Arvestades OpenWrti populaarsust, on tõenäoline, et seda jälgivad ka teised.

Siin on mõne ülaltoodud pakkuja pakutavad õpetused koos teisega, kes ei teinud nimekirja, kuid võiks olla heaks võimaluseks:

 • NordVPN
 • VyprVPN
 • SaferVPN

Ka kõik meie loendis olevad VPN-i pakkujad aitavad teid hea meelega nende klienditoe meeskondade kaudu. Kuid tasub ka meeles pidada, et enamik teenuseosutajaid väljastab tavaliselt lahtiütlemise teatise, milles kinnitatakse, et seadistamine on seadistatud pole täielikult testitud ja ei ole tagatud, et see töötab.

Pange tähele, et ruuteri vilkumine (selle püsivara asendamine) võib ruuterit kahjustada. Nii et selle seadistamise katsetamine peaks jääma ilmselt tehnilisema nutikusega kasutajatele.

VPN-id, mis ei tööta OpenWrt-iga

Meie loendisse lisatud VPN-pakkujad on kinnitanud, et nende teenused töötavad OpenWrt-iga. Nad pakuvad seadistamisel kas online-õpetusi või klienditoe teenuseid. Teised pakkujad, kellega meie poole pöördusime, kinnitasid, et nad ei toeta praegu OpenWrti püsivara kasutamist:

 • CyberGhost
 • IPVanish
 • VPNA ala
 • TugevVPN

Tasub siiski meeles pidada, et OpenWrt-i püsivara suhteliselt uue uudsuse tõttu on mõistetav, et see on paljude pakkujate jaoks radaritest väljas. Kuna populaarsus kasvab ja ühilduvate VPN-ide järele on rohkem nõudmisi, võisime näha, et see loend kahaneb, kuna pakkujad värskendavad oma teenuseid.

Pildikrediit: CCout 2.0 alusel litsentsiga „ruuter”.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map