5 parimat VPN-i BT Sportile juurdepääsu saamiseks väljaspool Ühendkuningriiki

Heidame pilgu parimatele VPN-dele, mis on mõeldud BT Sporti kasutamiseks välismaal neile, kes asuvad väljaspool Ühendkuningriiki.


5 parimat VPN-i BT Sportile juurdepääsu saamiseks väljaspool Ühendkuningriiki

BT Sport on Suurbritannias populaarne voogesitusteenus, mille telekanal ja veebisait pakuvad ööpäevaringselt kogu spordiala nagu jalgpall, ragbi, kriket, tennis ja vormel 1. Kahjuks on kogu spordiala saadaval ainult inimestele, kes logivad Ühendkuningriigis IP-aadressi kaudu sisse. See tähendab, et välismaal reisivad Suurbritannia elanikud ei saa lihtsalt brauserit või kaasrakendust avada ja sisse logida nagu tavaliselt. BT Sport piirab sel juhul juurdepääsu.

Võimalik, et teid tervitatakse järgmise sõnumiga:

“See sisu on saadaval ainult Ühendkuningriigis asuvatele vaatajatele”.

BT Sporti kehtestatud geopiiratud juurdepääsu ületamiseks on kõige tõhusam viis virtuaalse privaatvõrgu (VPN) kasutamine. Kui te ei tea, mis see on, ärge paanitsege. VPN on lihtsalt vastupidav tarkvaraosa, mis on loodud krüpteerima kogu teie seadmesse ja sealt voolav Interneti-liiklus ja tundma seda serveri kaudu, mis asub väljaspool teie praegust asukohta.

Selle funktsiooni tõttu määratakse teile VPN-serveri asukohariigiga seotud IP-aadress. VPN-i kasutamine garanteerib anonüümsuse ja privaatsuse, vabastades samal ajal ka hulga geograafiliselt piiratud sisu, näiteks Netflix, BBC iPlayer, Hulu ja BEIN sport.

Me saame iga VPN-i kohta, mis selle loendi koostas, palju üksikasju, kuid kui vajate kiiret kokkuvõtet, siis siin on meie parima valiku kokkuvõte:

 1. ExpressVPN Meie parim valik BT Sportile juurdepääsu saamiseks ükskõik kust. Äärmiselt kiired serverid. Tühistab Suurbritannia populaarsemate voogesitussaidide turvalise ja usaldusväärse blokeerimise. Lihtne seadistada ja kasutada. Kaasas 30-päevane raha tagasi garantii.
 2. NordVPN Taskukohane pakkuja, mis pakub BT Sport abil muljetavaldavat voogesituse kiirust. Kindel turvalisus ja väärtustab teie privaatsust.
 3. CyberGhost Eelarvevalik, mis andis meie testimise ajal parima voogesituse kiiruse. Usaldusväärne BT Sportiga.
 4. IPVanish BT Sporti vabastamisega pole probleeme, kuid võib hädas olla Netflixi ja Huluga. Hea kiirus ja turvalisus.
 5. VyprVPN Lihtne seadistada ja kasutada. Kiire serverid sobivad voogesitamiseks, odavamad võimalused selles loendis on.

Milline on BT Sporti jaoks parim VPN?

Selles jaotises käsitleme mõnda VPN-teenust, mis on loodud sujuvalt BT-spordiga töötamiseks. Neid hinnatakse järgmiste tegurite põhjal:

 • Teenuse kiirus ja usaldusväärsus
 • Serverid Suurbritannias
 • Tugevad krüptimisstandardid andmete lekke vältimiseks
 • Raha väärtus
 • Rakendused Androidi ja iOS-i jaoks

1. Express VPN

ExpressVPNJaanuar 2020Tühistab BT SportTestitud jaanuar 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.ExpressVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

ExpressVPN on laitmatute standardite, privaatsusele ja turvalisusele pühendumise ning ülikiire kiiruse tõttu tipptasemel VPN-lahendus. Seal on kena ja kasutajasõbralik liides, mis juhendab teid serveriga ühenduse loomise protsessis, muutes selle algajatele vääriliseks valikuks.

ExpressVPN-l on muljetavaldav 3000+ serverit, mis asuvad 94 riigis, sealhulgas mitmes Ühendkuningriigis, nii et piisava ühenduse leidmine ei tohiks olla probleem. Krüptimisstandardid on karmid – kõik serverid kasutavad OpenVPN-protokolli, 256-bitist AES-krüptimist, täiusliku edasisaladusega 4096-bitiseid RSA-võtmeid ja SHA512 autentimist. See suudab avada hulga geograafiliselt piiratud sisu, sealhulgas Netflix, Hulu, BBC IPlayer, HBO, SkyGo, Foxtel ja palju muud.

Kui tellite ExpressVPN-i, märkate, et kaasatud on DNS-serverid ja sisseehitatud DNS-lekkekaitse. Samuti on olemas Interneti-tapalüliti, mis peatab ajutiselt kogu liikluse, kui ühendus ootamatult katkeb, lisades sellega täiendava turvalisuse kihi.

Sellel on nii Androidi kui ka iOS-i jaoks mõeldud rakendused ning töölauatugi Windowsi, Mac OS-i ja Linuxi jaoks (käsurida). Teenus on registreeritud Briti Neitsisaartel, mis tähendab, et see ei kuulu Briti ametivõimude jurisdiktsiooni alla ja selle suhtes ei saa kohaldada kohustuslikke andmetaotlusi.

Privaatsuse eestkõnelejatel on hea meel selle üle, et tal on välja jäetud liikluslogi säilitamise poliitika, välja arvatud mõned metaandmed teenusega ühenduse loomise kuupäeva (mitte kellaaja), asukoha valiku ja kogu kasutatava ribalaiuse kohta. Teie individuaalset IP-aadressi ei logita kunagi.

Plussid:

 • Suurbritannia kiired ja usaldusväärsed serverid sobivad enamikul eesmärkidel
 • Pole probleeme BT Sporti lahtiühendamisega peaaegu kõikjalt
 • Nutitelefonid, millel on hea privaatsuskaitse
 • Rakendused opsüsteemidele Windows, MacOS, Android, iOS ja Linux
 • Spetsiaalsed brauseri lisandmoodulid Firefoxi, Chrome’i ja Safari jaoks
 • Ööpäevaringsed vestluse tugiteenistujad sobivad suurepäraselt igasuguste probleemide lahendamiseks.

Miinused:

 • Saab ühendada ainult 3 seadet korraga

BT SPORDI PARIM VPN: ExpressVPN on meie valik nr 1. Vabastab usaldusväärselt nii BT Sport kui ka paljud muud voogedastusteenused. Erakordne kiirus puhvervaba HD-vaatamise jaoks koos täieliku turvalisuse ja privaatsusega. Proovige seda 30-päevase raha tagasi garantii korral riskivabalt.

Meie täielikku arvustust ExpressVPN-i kohta saate lugeda siit.

ExpressVPN kupongi eripakkumine – saate automaatse rakenduse 3 kuud täiendavat FREEGET DEALCoupon’i

2. NordVPN

NordVPNVabastab BT SportTests jaanuar 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.NordVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

NordVPN võib oma kasutajaliidese täiust veelgi täiustada, kuid see ei tähenda, et see hüppaks põhitootele – pakkudes kiireid kiirusi koos range krüptimisega.

Ettevõte on tegutsenud juba üle kümne aasta, mis on aidanud tal pakkuda võitnud lahenduse. See on suurepärane valik kasutajatele, kes otsivad kiiret VPN-i, mis kontrollib kõiki ruute ka turvastandardite osas.

NordVPN jätkub nulllogi poliitika eeskujul. See ei salvesta teavet kasutaja seansside, liikluse ega ajatemplite kohta.

See poliitika on seda varem hästi teeninud. Ettevõtte möönab, et valitsusasutused on pöördunud klientide andmete edastamise poole, kuid tema serverites lihtsalt polnud midagi. See on lisatud ka Panamasse – mis tähendab, et selle suhtes ei kohaldata mingeid kohustuslikke andmete säilitamise seadusi ja see jääb lääne võimude jurisdiktsioonist välja.

Ettevõte opereerib üle 5000 serveri 60 riigis, mis teeb sellest kindla valiku kogu veebitegevuse jaoks. Ainuüksi Ühendkuningriigis on 672 serveri asukohta. Energiakasutajatel on hea meel selle üle, et see aitab teil spetsiaalselt teie vajadustele vastava serveri valida – see võib olla DDoS-vastane, video voogesitus, topelt VPN, Tor üle VPN või spetsiaalne IP.

NordVPN töötab paljude võrgus voogesitusteenustega, sealhulgas Netflix, Hulu ja BBC iPlayer.

Ettevõte krüpteerib kogu liikluse vaikimisi 256-bitise AES-protokolli kaudu ja kasutab 2048-bitiseid SSL-võtmeid. DNS lekkekaitse on lubatud. Spetsifikatsioonid tõukavad selle VPN-teenuste tipptasemele.

Seal on Windows, MacOS, iOS ja Android.

Plussid:

 • Veteranide eelarve pakkuja, kellel on üle 650 serveri kogu Ühendkuningriigis
 • Tühistab Suurbritannia populaarseima voogesituse sisu HD-kiirusel välismaalt
 • Rakendused Windowsi, MacOS, iOS, Linuxi ja Androidi jaoks
 • Lihtne kasutada turvalisi rakendusi, mis pakuvad privaatsust
 • Klienditeenindus on saadaval ööpäevaringselt elava vestluse kaudu

Miinused:

 • Mõne serveri ühenduse loomine võtab kauem aega

PARIM EELARVE VPN: NordVPN on suur väärtus. Suurepärane väärtus, mis sobib hästi ka BT Sportiga. Võimaldab ühendada kuni 6 samaaegselt ühendatud seadet. Suurepärased privaatsus- ja turbevolitused. 30-päevane raha tagasi garantii.

Siin on meie põhjalik ülevaade NordVPN-ist.

NordVPN KupongiSäästke 70% 3-aastasest plaanistGET DEALDisoodustus rakendub automaatselt

3. CyberGhost

KüberhostVabastab BT SportTests jaanuar 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.Cyberghost.com

Raha tagasi garantii: 45 PÄEVA

CyberGhost meeldib algajatele kasutajatele, kes soovivad pistikprogrammi VPN-i, mis ei riku panka. Seal on korralik arv serverikohti, kiirusetestid on üsna head, liides on kasutajasõbralik ja privaatsusstandardid karmid. Te saate üldiselt korraliku VPN-i.

Ettevõte on asutatud Rumeenias ja ütleb, et ta ei salvesta logisid ega mis tahes laadi andmeid. Kuid on asjakohane mainida, et selle omandas hiljuti Ühendkuningriigi peakontor, nii et see võib poliitikat muuta. Värskendame seda artiklit, kui märkame sellel küljel midagi enamat.

Tulgem tagasi teenindusstandardite juurde. 59 riigis levinud üle 3600 serveri on piisava ühenduse jaoks piisavalt võimalusi. CyberGhostil on Suurbritannias 410 serverit – see riik näib olevat prioriteetne valdkond, kuna lisas hiljuti 32 uut.

Rakendused on saadaval nii Androidi kui ka iOS-i jaoks ning töölauatugi Windowsi ja MacOS-i jaoks.

CyberGhost kasutab vaikimisi OpenVPN-i protokollis 256-bitist AES-krüptimist koos 2048-bitiste RSA-võtmete ja MD5 HMAC-i autentimisega. Kaasa on võetud ka Interneti-tapmise lüliti, mis tähendab, et ühenduse katkemise korral veebiliiklus peatatakse.

Plussid:

 • Suur kontingent, üle 400 serveri Suurbritannias, saab enamiku geograafiliselt piiratud voogesituse blokeerida
 • Meie testid näitasid keskmisest suuremat HD voogesituse kiirust
 • Ühendage korraga kuni 7 seadet
 • Hea turvalisus ja nad ei salvesta kasutajate tegevusloge
 • Algajatele on nende rakendusi lihtne seadistada ja kasutada.

Miinused:

 • Ei blokeeri nii palju voogesitussaidid kui teised selles loendis olevad saidid

SUUR VÄÄRTUS: CyberGhostit on lihtne kasutada. Veel üks hea eelarvevalik. Vabastab BT Sporti ja voogesitab HD-videot usaldusväärselt. Kindel privaatsus ja turvalisus. Võib vaeva näha mõne populaarse voogesitussaidiga. 45-päevane raha tagasi garantii.

Siin on meie täielik ülevaade CyberGhostist.

CyberGhost kupong UUS AASTA ERIPAKKUMINE: SÄÄSTKE 80% 3-aastaste plaanide korral + 2 kuud freeGET DEAL Soodustus rakendub automaatselt

4. IPVanish

IPVanishVabastab BT SportTests jaanuar 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.IPVanish.com

Raha tagasi garantii: 7 PÄEVA

IPVanish on üks meie väga soovitatud VPN-idest, kuna ta peab meeles pidama kasutajate privaatsust ja anonüümsust, pakkudes samal ajal suuri kiirusi.

See on ka teine ​​VPN-i pakkuja, kes ei salvesta mingit kasutajateavet. Ainus varjatud teave, mida see salvestab, on konto esmakordne registreerimine. Pärast seda on kõik andmed süsteemiadministraatorite käeulatusest väljas – see hõlmab näiteks seansi ajalugu, serverite valikut ja ribalaiust.

Krüptimisstandardid on kindlad, mis tähendab, et BT Sportil on väga raske aru saada, kas pääsete teenusele juurde VPN-i kaudu. IPVanish kasutab vaikimisi 256-bitist krüptimist OpenVPN-i protokollis, SHA512 autentimist ja DHE-RSA 2,048 võtmevahetust täiusliku pärisaladusega. Viimane funktsioon tähendab, et isegi kui teie kontot ohustatakse, on sissetungijal võimatu möödunud seansse dekrüpteerida ja veebiajalugu paljastada..

Teenusega on kaasas Interneti-tapa lüliti. See tähendab, et kui ühendus katkeb, peatab ettevõte ajutiselt kogu liikluse.

60 riigis levinud üle 1200 serveri korral pole sobiv ühendus kunagi käeulatusest väljas. Ainuüksi Suurbritannias asub 101 serverit, nii et välismaale sõitvatel brittidel kodumaal peaks olema juurdepääs BT Sportile.

Veel üks puhas omadus on see, et IPVanish töötab BBC iPlayeriga sujuvalt. See on veel üks plusspunkt Ühendkuningriigi elanikele.

Seal on nii iOS-i kui ka Androidi rakendused ning Windowsi ja MacOS-i jaoks töölaua tugi.

Paljud kasutajad leiavad, et see on Kodi jaoks suurepärane võimalus, kuna see võimaldab neil Androidi APK otse oma seadmesse alla laadida. Liides on ka kaugjuhtimispult, mis sobib Kodi seadmetele, millel puudub klaviatuur ja hiir.

Plussid:

 • Tühistab kõigi Suurbritannia välismaiste voogesituse saitide blokeerimise
 • Haldab Suurbritannias üle 100 serveri, BT Sporti deblokeerimisega pole probleeme
 • Kiirused on suurepärased HD-voogesituse jaoks enamikus serverites
 • Eriti soosivad Kodi-seadmete või Fire TV-pulkade abil kaugjuhtimispuldi kasutajad

Miinused:

 • Rakendused Hiinas ei tööta
 • Klienditugi on pisut aeglane

SUUR SERVERIVÕRK: IPVanish töötab kuni 10 ühendatud seadmega. Kiired ühendused, kerged ja hõlpsasti kasutatavad rakendused, hea mitme platvormi tugi. BT Sport on usaldusväärne, kuid ei saa blokeerida nii palju teisi voogesitusteenuseid kui mõned tema konkurendid.

Lugege meie IPVanishi ülevaadet.

IPVanish CouponSAVE 60% aastaplaanistGET DEALDisoodustatakse automaatselt

5. VyprVPN

VyperVPNVabastab BT SportTests jaanuar 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

VyprVPN on küps ja usaldusväärne VPN-teenus, mida on kasutatud juba kümmekond aastat. See on lemmik kasutajatele, kellele meeldivad turvalised krüpteerimisprotokollid – ettevõte on selle standardi järgi hinnates üks ettevõtte parimaid.

Sellel on logimispoliitika – täpsemalt „kasutaja lähte-IP-aadress, kasutaja kasutatav VyprVPN-i IP-aadress, ühenduse algus- ja lõpp-aeg ning kasutatud baitide koguarv”. Mõni inimene võib selle pärast muretseda. Kuid ettevõte nõuab andmete säilitamist ainult 30 päeva ja lisab, et see ei logi liikluse üksikasju üldse.

Seda öeldes on teie andmete avaldamine kunagi ebareaalne. VyprVPN krüptimisstandardid on sellest maailmast väljas – see on üks väheseid teenuseid, mis suudab Suure tulemüüri blokeerida.

VyprVPN kasutab OpenVPN-protokolli, 256-bitist AES-krüptimist, 2048-bitiseid RSA-võtmeid ilma täiusliku edasisaladuseta ja SHA256-autentimist, et tagada liiklus. Komplekti kuulub Interneti-tapmise lüliti. See on võimeline avama ka sisu Netflixis, Hulus ja BBC iPlayeris.

Seal on üle 700 serveri, sealhulgas mõned Londonis, nii et välismaale reisivad Suurbritannia elanikud saavad BT Sporti avamiseks nendega ühenduda.

Rakendused on saadaval nii Androidi kui ka iOS-i jaoks ning töölauatugi Windowsi ja MacOS-i jaoks.

Plussid:

 • Serverid pakuvad usaldusväärseid ühendusi ja korralikku kiirust
 • Haldab servereid Suurbritannias
 • Tühistab paljude populaarsete voogesitussaitide, sealhulgas BT Sport

Miinused:

 • Puuduvad võimalused edasijõudnute konfigureerimiseks
 • Pole selle nimekirja kõige odavam pakkuja
 • Natuke kallis

LIHTSAKS KASUTAMINE: VyprVPN on kasutajasõbralik. Toimib hästi koos BT Sporti ja paljude teiste populaarsete voogesitusteenustega. Hea voogesituse kiirus, kuid natuke kallis. 30-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku arvustust VyprVPN-i kohta.

VyprVPN KupongiSäästke 81% 2-aastasest plaanistGET DEALDisoodustus rakendub automaatselt

Kuidas pääseda BT Sportile juurde VPN-iga?

Kaudselt eeldatakse siin, et olete juba BT Sporti tellija ja proovite teenusele juurde pääseda väljaspool Ühendkuningriiki asuvast asukohast. Kui te pole veel selle teenuse kasutajaks registreerunud, peate enne selle jaotise näpunäidete järgimist seda tegema.

BT Sporti avamiseks väljaspool Ühendkuningriiki toimige järgmiselt.

Liituge ühega selles loendis nimetatud VPN-teenuse pakkujatest Kui olete registreerunud ja makse teinud, laadige oma telefoni või personaalarvutisse / Macbooki rakendused alla ja tühjendage küpsised ja vahemälu, et vanad asukoha identifikaatorid eemaldada ja taaskäivitage seade. Logi sisse VPN-i rakenduse ja valige Suurbritannias server. Kui see on tehtud, avage brauser – Chrome või Firefox peaksid selle töö ära tegema – ja pääsete BT Sporti juurde nagu tavaliselt

Aga BT Sport rakendus?

Ametlik BT Sport rakendus on saadaval nii Androidi kui ka iOS jaoks, nii et see võib töötada hulga nutitelefonide ja tahvelarvutitega. Kui soovite voogesitada meediat mõnes neist seadmetest, peate esmalt alla laadima kaaslase VPN-i rakenduse ja järgima eelmises jaotises kirjeldatud samme ning ärge unustage GPS-i keelata. Muidugi, nüüd pole vaja veebibrauserit avada – trikk teeb ära rakenduse BT Sport.

Kahjuks on see ainus kaks platvormi, mida see toetab. Amazon Fire Sticki, Chromecasti või Playstationi jaoks pole valikut saadaval. Te ei saa rakenduse sisu teleri ekraanile saata.

Kas peaksin BT Sporti vaatamiseks kasutama tasuta VPN-i??

Teid võib kiusata tasuta VPN-i kasutamise võimalus, kuid tegelikkuses saate osa murdosa samadest standarditest, mida pakuvad tasulised valikud.

Tasuta VPN-ide abil saate raha teenida, tungides teid sissetungivate reklaamide sisse, sisestades jälgimisküpsiseid ja müües teie andmeid. Selle põhjuseks on asjaolu, et nad kulutavad teenuse ehitamiseks ja hooldamiseks kõvasti raha ja peavad selle investeeringu pealt tulu teenima. See on meeldetuletus tõsiasjast, et kui toode on tasuta, olete lõpuks teie ise toode.

Selles loendis nimetatud VPN-id on sadu servereid levinud üle kogu maailma ja insenerid viimistlevad toodet pidevalt. Tasuta VPN-teenused pakuvad pelgalt sama kogemusega mikrokosmi. Teil on piiratud võimalused, ribalaiuse vähendamine ja andmepiirid.

Kui teil on tõesti palju raha, soovitame teil tasuta prooviversiooniga läbi lugeda meie VPN-ide loend. Kuid me väidame, et väldite juhuslikke, mis Internetis esinevad.

Mõned VPN-id, mida vältida

Kui otsustate juurdepääsu BT Sportile VPN-iga, soovite olla kindel, et teie privaatsust ja andmeid ei kahjustata. Saame selle. See on peamine põhjus, miks VPN-id tänapäeval eksisteerivad – inimesed hindavad oma anonüümsust. Probleem algab siis, kui VPN-i ettevõtted ei kaitse neid eetikaid ja annavad kasutajaandmeid meelsasti üle, kui nad on pisut kuumuses. Soovitame selliseid teenuseid vältida.

Siin on kolm näidet VPN-i pakkujatest, kelle arvates peaksite minema põgenema:

1. PureVPN

Üksikasjad selguvad aeglaselt, kuid hiljutised meediateated näitavad, et VPN-i pakkuja PureVPN tegi koostööd FBI-ga Massachusettsi elaniku Ryan Lini tuvastamiseks.

Arvatakse, et PureVPN-i kasutaja Ryan jälitab nimetu 24-aastast naist. Ta hankis tarkvara oma radade katmiseks.

Kahtlusalune pääses nimetamata naise isiklikesse iCloudi ja Google’i draivikontodele ning kasutas seda raha väljapressimise katses.

PureVPN on nõudnud, et suhtluse sisu ei salvestatud, kuid ettevõte oleks kindlasti võinud olla läbipaistvam.

2. HolaVPN

Iisraelil asuv Hola, mis haldas Chrome’i populaarset VPN-laiendust, uhkeldas muljetavaldava kasutajabaasiga – 50 miljonit ühel hetkel. Kuid see kasutas seda täiesti ebaeetiliselt oma eeliseks, muutes kasutajad massiivseks botivõrguks.

See tähendas, et osa iga Hola kasutaja ribalaiusest muudeti etturiks. Kriitiline mass võimendati rünnakute vastu teistele saitidele, autoriõigustega kaitstud sisu ja pornograafia reklaamimisele.

Soovitame neid iga hinna eest vältida.

3. Hotspoti kilp

Hotspot Shield oli populaarne tasuta VPN-teenus, mille kasutajad tõmbasid esile asjaolu, et te ei pidanud registreerumiseks ettemaksu tegema. Kuid seal oli midagi enamat kui see, mis silma hakkas.

Eelmisel kuul esitas privaatsuse kaitsmise grupp kaebuse, öeldes, et sisestas jõuliselt jälgimisküpsised, et jälgida kasutajate andmeid ja müüa neid reklaamiks. Samuti kaaperdati õigustatud HTTP-taotlused ja suunati need komisjonitasude teenimiseks teadlikult partnerite saitidele. Näiteks kui sisestasite saidil macys.com, navigeeriti teid hoopis partneri saidile. See on kasutajaõiguste massiline rikkumine.

Selle küsimuse lahendamine on endiselt ootel, kuid see järgib samamoodi nagu teisedki tasuta VPN-teenused. Meie arvates on kõige parem, kui väldite Hotspot Shieldi seni, kuni see on kõik kulud tasutud.

Me ei saa lubada riigi seaduste rikkumist VPN-i abil ja lootes, et teie privaatsus jääb puutumatuks. Kuid samal ajal peavad VPN-i ettevõtted olema andmete logimise poliitikate osas avatud ja läbipaistvad ning pidama kinni nende väidetest. Kui seda põhimõtet ei järgita, on meie arvates massiivne punane lipp.

Louis Tan litsentsi “ASB Classic Semis 2010 XXV” litsentsi alusel CC BY-SA 2.0

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me