5 parimat VPN-i Mediaset Premiumi vaatamiseks välismaal (väljaspool Itaaliat)

Kas olete huvitatud Mediaset Premiumi vaatamisest välismaalt? Selles postituses selgitame, kuidas kasutada Mediaset Premium’i voogesitust kogu maailmast. Näitame teile, kuidas piirkondlikest piirangutest mööda minna ja kõigile oma lemmiksaadetele virtuaalse privaatvõrgu (VPN) abil juurde pääseda. Nii saate vaadata Mediaset Premiumi Itaaliast, USA-st, Suurbritanniast, Kanadast, Austraaliast või mujalt maailmast.


Kuidas vaadata Mediaset Premiumit välismaalEnamik suuremaid voogesitusplatvorme kasutab geopiiranguid, et takistada väljaspool saateala asuvate inimeste häälestamist. Kui loote ühenduse ühe VPN-i serveriga, määratakse teile siiski ajutine, piirkonnapõhine IP-aadress. See paneb veebisaite uskuma, et asute tegelikult kuskil teistsuguses asukohas ja võimaldab teil vaadata, mida iganes soovite, olenemata riigist, kus asute. VPN-id krüpteerivad ka teie liikluse, takistades seda teie Interneti-teenuse pakkujal (ISP) lugeda, võrguadministraatorid või häkkerid.

Õige VPN-i valimine on ülioluline. Iga teenus on võrgu suuruse, kiiruse ja turvalisuse osas pisut erinev, seega tasub teie vajadustele vastava teenuse leidmine. Mediaset Premium voogesituse jaoks parimate VPN-ide leidmiseks otsisime järgmiste omadustega teenuseid:

 • Tal on ulatuslik mitme Itaalia serveriga võrk
 • Pakub püsivaid ühendusi ja on piisavalt kiire HD-video voogesitamiseks
 • Võimalik blokeerida suuremate voogesituse teenuste välismaalt
 • Kasutab tõhusalt tuvastamatut krüptimist ja pakub täiendavaid turvafunktsioone
 • Hoiab minimaalselt palke või, mis veelgi parem, mitte ühtegi palki

Kuidas vaadata Mediaset Premium võrgus VPN-iga

Kunagi pole VPN-i kunagi kasutanud? Pole probleemi: juurdepääs geograafiliselt blokeeritud saitidele on üsna sirgjooneline. Mediaset Premiumi blokeerimise väljastpoolt Itaaliat toimige järgmiselt.

 1. Liituge ühe allpool oleva VPN-iga (soovitame ExpressVPN-i).
 2. Laadige VPN-klient alla ja installige, veenduge, et saate oma opsüsteemi jaoks sobiva versiooni.
 3. Looge ühendus ühe oma VPN-i Itaalia serveriga. Märkus. Kui soovite blokeerida mujal põhineva teenuse blokeerimise, looge ühendus selle asemel selle serveri serveriga. Näiteks vajate Hulust välismaalt pääsemiseks USA serverit.
 4. Proovige vaadata sisu Mediaset Premiumist. Kui kõik on läinud ootuspäraselt, peaksite videod laadima kiiresti, ilma vigadeta. Pange tähele, et peate enne muudatuste nägemist lehte värskendama.

Kui soovite mõnda konkreetset sündmust vaadata või otseülekandena näidata, läbige enne selle algust kindlasti ülaltoodud juhised. See tagab, et probleemide ilmnemisel on teil piisavalt aega VPN-i tugitiimilt abi saamiseks.

KUIDAS TASUTA MAKSETUD VPN-i saada?: Kui vajate VPN-i ainult lühikeseks ajaks (näiteks kui lähete puhkusele ja soovite pääseda juurde oma tavapärastele voogesitusteenustele või kui soovite vaadata ühte konkreetset sündmust), saate kasutada ExpressVPN-i tasuta 30 päev prooviversioon. Ehkki teil palutakse tasuda ettemaks, saate täieliku tagasimakse saamiseks selle perioodi jooksul igal ajal tühistada.

Allpool saate vaadata parimaid VPN-e Mediaset Premiumi voogesitamiseks välismaal:

1. ExpressVPN

ExpressVPNJaanuar 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.ExpressVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

ExpressVPN on voogesituse jaoks fantastiline tänu oma ulatuslikule serverivõrgule (üle 2000, kaks Itaalias), suurele kiirusele ja erakordsetele deblokeerimisvõimalustele. ExpressVPN saab usaldusväärselt blokeerida selliste platvormide nagu Mediaset Premium, aga ka mõned, millega enamik teisi teenuseid vaeva näeb, näiteks Netflix ja BBC iPlayer.

See kindlustab teie võrguliikluse 256-bitise AES-krüptimise, SHA512 autentimise ja 4096-bitise RSA-võtme kombinatsiooni abil. Töölauarakendustel on ka tapmislüliti, mis tagab, et te ei sirviks kunagi kaitsmata. ExpressVPN ei logi isikut tuvastavat teavet, säilitab täiusliku edasisaladuse ning hoiab ära DNS- ja WebRTC-lekked, nii et teate, et teie tegevused jäävad kogu aeg privaatseks. Probleemide korral on tugi saadaval reaalajas vestluse kaudu ööpäevaringselt.

See teenus pakub rakendusi kõigi kõige populaarsemate opsüsteemide jaoks: Windows, MacOS, Linux, Android ja iOS. Seda saab käsitsi installida ka toetatud võrgu ruuteritesse.

KOLM KUUD TASUTA: Hankige ExpressVPN-i üheaastase plaani sõlmimisega tasuta kolm kuud tasuta. See vähendab koguhinda 49% ja kuna on olemas 30-päevane raha tagasi garantii, pole mingit riski.

Lugege meie ExpressVPN-i täielikku ülevaadet.

2. NordVPN

NordVPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.NordVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

53 serveriga Itaalias ja üle 5000 mujal asuva serveriga on NordVPN tugev valik kõigile, kes soovivad voogesitada platvormidest nagu Mediaset Premium või RaiPlay. Lisaks pakub see HD-voogesituse ja failide ühiskasutuse jaoks optimeeritud servereid, samuti mängude jaoks mõeldud DDoS-vastaseid servereid. See teenus saab hõlpsalt mööda minna geograafilisest blokeerimisest selliste teenuste puhul nagu Netflix, Amazon Prime Video ja ESPN. Veelgi enam – kuni kuue ühenduse lubamisega korraga saate voogesitada ohutult mis tahes seadmest.

NordVPN paneb suurt rõhku oma kasutajate turvalisusele. Näiteks on see üks väheseid VPN-e, millel on topelt VPN ja Tor-over-VPN ühilduvus. Töölaua- ja iOS-i rakendustes on funktsioon tapmislüliti ja saate sisse lülitada pahavara automaatse kontrollimise ja reklaamide blokeerimise. Samal ajal on teie liiklus kaitstud 256-bitise krüpteerimise, 2048-bitiste DHE-RSA võtmete ja SHA384 autentimisega. NordVPN aktsepteerib bitcoini makseid, logib tuvastamatut teavet ja hoiab ära IPv6, DNS ja WebRTC lekked, nii et saate peaaegu anonüümselt registreerida ja sirvida.

Sellel VPN-l on hõlpsasti kasutatavad rakendused Windowsi, MacOS, Android ja iOS seadmetele. See töötab Linuxi süsteemide ja mõnede traadita ruuteritega, ehkki kõigepealt peate selle käsitsi konfigureerima.

SÄÄST 66%: Lõika hind vaid 3,99 dollarini kuus (66% soodsamalt) koos NordVPN-i kaheaastase tellimusega.

Lugege meie täielikku arvustust NordVPN-i kohta.

3. CyberGhost

Küberhost

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.Cyberghost.com

Raha tagasi garantii: 45 PÄEVA

CyberGhostis turvalisuse tagamiseks ei pea te olema tehnikaekspert: saate lihtsalt valida toimingu, näiteks voogesituse või anonüümselt sirvimise, ja luua automaatselt sobiva serveriga ühenduse. Kogu maailmas on neid peaaegu 3000, ainuüksi Itaalias on neid 100. CyberGhost mõjutab teie kiirust minimaalselt ja pakub paljude populaarsete voogesitussaitide ühe klõpsuga blokeeringut, muutes selle suurepäraseks valikuks neile, kes soovivad voogesitada Itaalia telerit välismaalt..

Ehkki see on mõeldud algajatele kasutajatele, ei kahjusta see VPN turvalisust. See kaitseb DNS, IPv6, pordi edastamise ja WebRTC lekete eest ning nii töölaua- kui ka mobiilirakendustes on alati sisse lülitatud tapmislüliti. Kasutades 256-bitist AES-krüptimist, SHA256-autentimist ja 2048-bitiseid RSA-võtmeid ning logimata isikut tuvastavat teavet, hoiab see teenus teie võrguliiklust ja teie identiteeti anonüümsena.

CyberGhost rakendused on saadaval MacOS, Windows, iOS ja Android jaoks. Selle saab mõne minutiga käsitsi installida Linuxi-põhistele platvormidele ja valitud Interneti-ruuteritesse.

AINULT VABASTUS: Meie lugejad saavad CyberGosti aastaplaani pealt kokku hoida 77%. Lisaks saate veel kuus kuud tasuta.  

Lugege meie täielikku arvustust CyberGhost kohta.

4. IPVanish

IPVanish

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.IPVanish.com

Raha tagasi garantii: 7 PÄEVA

IPVanish on voogesituse sünonüümiks saanud tänu oma suurtele kiirustele, erakordsele mitme platvormi toele, kergetele rakendustele ja hõlpsale kasutamisele. Sellel on Itaalias 16 ja enam kui 1000 serverit kogu maailmas, mis võimaldab teil juurdepääsu vähese latentsusega ühendusele, ükskõik kus te ka poleks. Lisaks saate lubada kuni kümme samaaegset ühendust ühendusega Mediaset Premium otseülekandena oma seadmetest.

See VPN-teenus sisaldab mitmeid funktsioone, mis võimaldavad teil oma turvaseadeid täiuslikult kohandada. Näiteks saate blokeerida kogu kohaliku liikluse, regulaarselt muuta oma IP-aadressi, hävitada OpenVPN-i liikluse või lubada tapmislüliti (töölauarakendustes). See kasutab SHA512 autentimist, 2048-bitiseid RSA võtmeid ja 256-bitist AES-i krüptimist ning kaitseb DNS- ja IPv6-lekete eest. IPVanish ei logi ühtegi tegevust käsitlevat teavet, seega võite olla kindel, et teie turvalisus on heades kätes.

Sellel pakkujal on rakendused populaarseimatele platvormidele, sealhulgas Windows, MacOS, Android ja iOS. Seda saab käsitsi installida Linuxi seadmesse ja toetatud ruuteritesse.

LUGEMISTEENUS: Säästke siin kuni 60% IPVanishi plaanidest. Nendega on kaasas 7-päevane raha tagasi garantii, et saaksite teenuse tasuta proovile panna.

Lugege meie täielikku ülevaadet IPVanishi kohta.

5. PrivateVPN

Privaatne VPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.PrivateVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

Kuigi PrivateVPN-il on ainult kaks Itaalia serverit (ja kokku 76), pakub see suuremat kiirust kui paljud suurema võrguga VPN-id. Lisaks on see võimeline mööda minema geopiirangutest kurikuulsalt kangekaelsete teenuste nagu Netflix ja BBC iPlayer jaoks. Sellisena võimaldab see teil voogesitada HD-videot otse Mediaset Premiumist isegi välismaal viibides.

PrivateVPN paistab silma klienditeeninduses: selle töötajad on reaalajas vestluse ajal töövalmis ööpäevaringselt ja teie loal saavad nad tarkvara teie jaoks isegi kauga installida või konfigureerida. See teenus on äärmiselt turvaline, 256-bitise krüptimisega, SHA256 autentimisega ja 2048-bitise RSA võtmega. Seal on ka tapilüliti (töölauaversioonides) ning sisseehitatud IPv6, DNS ja WebRTC lekkekaitse. PrivateVPN ei hoia liikluse logisid, mis tagab teie privaatsuse ja kaitseb teie isiklikku teavet.

See teenus pakub Windowsi, Androidi, MacOS ja iOS rakendusi. Käsitsi konfigureerimine on vajalik Linuxi põhiste süsteemide ja võrgumarsruuterite jaoks.

AASTA PAKKUMINE: Saate viis kuud tasuta ja säästke rohkem kui 70%, valides PrivateVPN-i aastase tellimuse.  

Lugege meie täielikku arvustust PrivateVPN-i kohta.

Kas ma saan Mediaset Premium’i voogesitada tasuta VPN-iga?

Teil võib tekkida kiusatus proovida Mediaset Premiumi voogesitust tasuta VPN-iga, kuid soovitame tungivalt seda mitte teha. Tasuta VPN-id näevad peaaegu alati suurt kiirust, kuna nende serverivõrgud ei toeta pidevat kasutajate sissevoolu. See tähendab, et kõik videod, mida proovite esitada, puhverdavad tõenäoliselt pikema aja vältel või hakatakse seda mängima, kui seda esitatakse. Mis veelgi hullem, võite end ilma hoiatamata lahti ühendada, jättes oma liikluse kaitsmata.

Serverite hooldamine on kallis, kuidas saavad tasuta VPN-id nende eest maksta? Lihtsalt, kuigi nende kasutajad ei maksa otse, on igaüks neist kasumi allikas. Enamik tasuta VPN-e paigutab reklaame teie külastatud lehtedele, kuid mõned lähevad veelgi kaugemale, salvestades jälgimisküpsiseid kasutaja seadmesse. See võimaldab ettevõttel registreerida kõik teie sirvimisharjumused ja koostada üksikasjaliku tarbijaprofiili, mida saab hiljem kolmandatele osapooltele müüa ilma teie teadmata. Väidetavalt parandavad VPN-id teie privaatsust, kuid need tasuta VPN-id võivad tegelikult kahjustada.  

Lõpuks on ilma teie veebiliiklust analüüsimata võimatu teada, kas kasutate seaduslikku teenust või üks kümnetest saadaolevatest troojalastest. Isegi kui pahavara pole installitud, pole garantii, et teie liiklus on tegelikult turvaline; tegelikult, peaaegu 18% 2016. aasta uuringus küsitletud tasuta VPN-id ei kasutanud üldse krüptimist. Oleme isegi näinud, et kõrgetasemelised tasuta teenused teevad varjulikke asju, eriti ühega, mis juhib botivõrku oma kasutajate jõude kasutatava ribalaiusega. Ilmselt on kõige parem mitte oma isiklikku teavet ohtu seada. Selle asemel kasutage mainega VPN-i koos järeleproovitud kasutaja-privaatsuseeskirjadega.

Kas ma saan registreeruda Mediaset Premiumisse välismaalt?

maakera maailmakaart

See teenus on välismaiste kasutajate sisselogimise takistamisel agressiivsem kui enamik teisi. Esiteks palutakse teil esitada oma isikut tõendav dokument, näiteks pass või juhiluba. See on Interneti-voogesituse teenuse puhul juba väga ebatavaline, kuid kontrollid ei piirdu sellega.

Teilt küsitakse ka itaalia aadressi ja Itaalia maksukoodi numbrit. Need meetmed muudavad välismaalt registreerumise vaid võimatuks, kui te tegelikult ei ela Itaalias. Isegi 15-päevase tasuta prooviversiooni kasutamiseks on vaja itaalia mobiiltelefoni numbrit. Ilma ülaltoodud teabeta ei saa te Mediaset Premiumi sisu vaadata.

Saate põhilisi Mediaset-kanaleid voogesitada ilma registreerimiseta ja isegi ilma VPN-ita, kuid soovitame seda ikkagi kasutada. On teada, et mõned Interneti-teenuse pakkujad lükkavad oma kasutajate ühenduse kiirust liiga sageli voogesituse korral ning lisaks teie privaatsuse suurendamisele aitab VPN vähendada ka selle juhtumise tõenäosust..

Mida saan vaadata Mediaset Premiumis?

Mediaset Premiumil on tohutult mitmekesine sisu, mis hõlmab kõike alates spordiüritustest kuni populaarsete telesaadeteni. Allpool oleme loetlenud mõned kõige populaarsemad pealkirjad, mida saate vaadata:

 1. Supergirl
 2. Üleloomulik
 3. Uus tüdruk
 4. Riverdale
 5. 30 Rock
 6. Ilusad väiksed valetajad
 7. Superbike maailmameistrivõistlused
 8. Šoti Premier League’i jalgpall
 9. Rahvuslik jalgpalliliiga
 10. UEFA Meistrite liiga jalgpall
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me