7 parimat VPN-i Android TV-kastide jaoks kiireks, privaatseks voogesituseks

Parimad VPN-id Androidi TV-kastide jaoks


Android TV karbid on plug-and-play-alternatiivid meediumikeskuse tarkvarale nagu Kodi või Plex. Kuna need ei vaja palju konfigureerimist, sobivad need ideaalselt inimestele, kellel pole enesekindlust, oskusi ega aega traditsioonilise meediumikeskuse seadistamiseks. Kuna Android on tasuta avatud lähtekoodiga opsüsteem, on riistvara tavaliselt üsna odav.

Kui ostate Android TV kasti, leiate, et see on installitud arvukate videorakendustega. Probleem on selles, et need rakendused lukustavad oma sisu sageli. See tähendab, et neile pääseb juurde ainult konkreetsest riigist või piirkonnast. Näiteks kui elate USA-s, ei saa te telesaateid vaadata BBC iPlayeris.

Selle probleemi saate lahendada, kui loote ühenduse virtuaalse privaatvõrguga (VPN). VPN-id krüpteerivad teie võrguliikluse ja suunavad selle läbi serveri teises asukohas. Mis tahes välise vaatleja jaoks näib, et teie liiklus tuleb nüüd piirkonnast, kus server asub. Veelgi parem, kui teie krüptitud andmeid ei saa keegi ilma dekrüpteerimisvõtmeta lugeda.. See takistab teie Interneti-teenuse pakkujal näha teie külastatud saite ja teie voogesitatavat sisu ja müüa oma veebitegevuste üksikasju või kasutada neid ühenduse õigustamiseks.

Me käsitleme üksikasjalikumalt allpool, kuid kui teil pole aega ringi liikuda, on siin meie parimate valikute kokkuvõte.

Leidsime, et need on parimad Android-TV kastide VPN-id:

 1. ExpressVPN Meie peamine soovitus Android TV kastide jaoks. Kiire ja kindla turvalisusega ning lisaks saab see blokeerida mitu tonni voogesitussaite, näiteks Netflix. Sisaldab ruuteri tuge ja nutikat DNS-i teenust, kui teie Androidi kast ei toeta VPN-e. Sisaldab 30-päevast raha tagasi garantii.
 2. CyberGhost Suurepärase turvalisuse ja ülikiire serveriga VPN-i ei logita. Vabastab Netflixi ja muude voogesitussaitide blokeeringud. Parim eelarvega VPN Android TV jaoks.
 3. NordVPN Tugev turvalisus ja kiired serverid. Võib blokeerida nii Netflixi kui ka enamiku teiste suuremate voogesitussaidide blokeeringud.
 4. IPVanish Ideaalne Kodi kasutajatele, kes vajavad kerget, kaugjuhtimisega sõbralikku lahendust. Tugev turvalisus ja korralik kiirus, kuid ei tööta Netflixiga usaldusväärselt.
 5. Privaatne VPN Üles-tulija, mis sobib suurepäraselt video voogesituse saitide blokeeringu vabastamiseks, pakkudes samal ajal tugevat turvalisust ja head kiirust.
 6. Surfshark Vabastab Netflixi, Hulu ja BBC iPlayeri blokeeringud ning võimaldab piiramatul arvul samaaegseid ühendusi.
 7. Leviala kilp Väga kiire, turvateadlik VPN, mis vabastab hulgaliselt olulisi voogesitusteenuseid välismaal.

Parimad VPN-id Android TV-kastide jaoks

VPN-e on saadaval kümneid, kuid mitte kõik neist ei sobi kõige paremini Android TV kasti kasutajatele. Allpool toome välja viis parimat voogesitamiseks mõeldud VPN-i, uurime nende funktsioone ja selgitame, millistel platvormidel nad on saadaval. Lõppude lõpuks pole mingit põhjust piirata teie VPN-i kasutamist teie Android TV kastiga. Otsustamaks, millised teenused olid Android TV kastide jaoks parimad, otsisime VPN-e, mis pakuvad:

 • Kiire voogesituse kiirus ja stabiilsed ühendused
 • Spetsiaalne Androidi rakendus ja eraldi APK-fail käsitsi installimiseks
 • Võimalus blokeerida voogesituse teenused nagu Netflix
 • Teie andmete minimaalne logimine, et sirvimine oleks tõeliselt privaatne

Siin on meie Android TV kastide parimate VPN-ide loend:

1. ExpressVPN

ExpressVPNJaanuar 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.ExpressVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

ExpressVPN tänu kiirele kiirusele ja ribalaiusepiirangute puudumisele on HD-sisu voogesituse jaoks parimate VPN-ide hulgas. See on ka üks kõige turvalisemaid, kuna kasutab 256-bitist AES-krüptimist (mille pealesunnimine võtab miljardeid aastaid) ega logi teie IP-aadressi ega teie külastatud saite. Seal on isegi võrgulukk, mis peatab kogu Interneti-liikluse, kui ühendus VPN-iga katkeb.

ExpressVPN pakub servereid enam kui 90 riigis. See võib avada kõige populaarsemate voogesitusplatvormide, sealhulgas Netflixi, Amazon Prime Video, HBO ja iPlayeri, vaatamata nende parimale võimalusele blokeerida VPN-i kasutajad juurdepääsu piirkonnas lukustatud sisule.

Selles VPN-is on rakendused Windowsi, Maci, iOS-i, Androidi, Linuxi ja teatud ruuterite jaoks. Selle saab ka käsitsi konfigureerida töötama koos Chrome OS-iga, Apple TV-ga, Playstationide ja Xbox One’iga.

Plussid:

 • Töötab sujuvalt Android TV seadmetega ja seda on lihtne kasutada
 • Superkiirusega serverid sobivad suurepäraselt HD-sisu voogesitamiseks
 • Klassi parim krüptimine tagab kindla turvalisuse ja privaatsuse
 • Ööpäevaringne otsevestluse klienditugi

Miinused:

 • Pole selle nimekirja kõige odavam

Meie tulemus:

4.5 otsas 5

Parim VPN Android TV jaoks: ExpressVPN on meie parim valik. Kiire ja usaldusväärne valik Android TV kastide jaoks. Tühistab kõigi suuremate voogesitusteenuste, sealhulgas Netflixi, Hulu ja Amazon Prime’i. Suurepärased privaatsusfunktsioonid ja ülim turvalisus. Proovige seda 30-päevase raha tagasi garantii riskivabalt.

Lugege meie ExpressVPN-i täielikku ülevaadet.

ExpressVPN kupongi eripakkumine – saate automaatse rakenduse 3 kuud täiendavat FREEGET DEALCoupon’i

2. CyberGhost

Küberhost

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.Cyberghost.com

Raha tagasi garantii: 45 PÄEVA

CyberGhost on üks turbeteadlikemaid VPN-e. Nad ei pea teie sirvimisajaloo, ühendusaegade ega IP-aadresside logisid ning kogu liiklus on kaitstud 256-bitise krüptimisega. See sisaldab isegi lisafunktsioone, nagu sisseehitatud reklaamiblokeerija, sunnitud HTTPS-i ümbersuunamine ja pahavarakaitse, nii et saate olla kindel, et olete alati kaitstud Interneti levinumate ohtude ja tüütuste eest.

Rakendusel CyberGhost on kindlad nupud, millele saate klõpsata vastavalt sellele, mida soovite saavutada. Neist telekastikastide jaoks on kõige huvitavam paan „Voogesituse blokeerimise tühistamine”. See võimaldab teil loendist valida sellised teenused nagu Netflix, Amazon Prime ja Comedy Central, pärast mida saate ühenduse luua vastava piirkonna serveriga. Kuigi CyberGhost pakub väiksema hulga asukohti, kui mõnda konkurenti valida, on sellel Euroopas ja USA-s, kus asub suurem osa populaarsetest voogesitusplatvormidest, arvukalt servereid.

CyberGhost pakub rakendusi Windowsi, MacOSi, Linuxi, iOSi ja Androidi jaoks. Seda saab käsitsi konfigureerida töötama mõne WiFi ruuteriga.

Plussid:

 • Lihtne kasutada koos Android TV Boxidega
 • Eelarve pakkuja, mis ei tee turvalisuse ja privaatsuse osas kompromisse
 • Testimisel selgus voogesituse jaoks muljetavaldav kiirus

Miinused:

 • Ei tööta AÜE-s ega Hiinas

Meie tulemus:

4 otsas 5

PARIM EELARVE VALIK: CyberGhostit on lihtne kasutada kohandatud rakendusega Android TV jaoks. Vabastab populaarse voogesituse blokeerimise. Tal on vähem serverivalikuid kui lähimatel konkurentidel. 45-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku CyberGhost arvustust.

CyberGhost kupong UUS AASTA ERIPAKKUMINE: SÄÄSTKE 80% 3-aastaste plaanide korral + 2 kuud freeGET DEAL Soodustus rakendub automaatselt

3. NordVPN

NordVPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.NordVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

NordVPN pakub mitut erinevat tüüpi serverit, sealhulgas mõned, mis on optimeeritud ülikiireks voogesituseks. Kui olete huvitatud teleriboksist 4K sisu vaatamisest (eeldades, et teie riistvara seda toetab), on see tohutu pluss. Veelgi parem, kui NordVPN lubab ühel kontol kuus samaaegset ühendust, mis on palju heldem kui enamikul teistel VPN-i pakkujatel. Probleemide ilmnemisel on olemas isegi reaalajas vestluse klienditugi.

Ka turvalisuse osas pole see lohakus. NordVPN kasutab sõjaväelist krüptimist, mida (alates kirjutamise hetkest) ei saa rikkuda. See ei logi isikut tuvastavat teavet ja selle väljalülituslüliti võimaldab teil blokeerida konkreetsete rakenduste Interneti-ühenduse, kui ühendus serveriga kaob.

NordVPN-il on rakendused Windowsi, MacOS-i, Androidi ja iOS-i jaoks koos brauseri pistikprogrammidega Firefoxi ja Chrome’i jaoks. Seda saab käsitsi installida Linuxi-põhistesse süsteemidesse ja korraliku valiku WiFi ruuteritesse.

Plussid:

 • Veteranide odav pakkuja töötab Android TV-ga hästi
 • Kindel turvalisuse ja privaatsuse mandaat
 • Tühjendab populaarseimad voogesitussaidid, näiteks Netflix, BBC iPlayer ja palju muud
 • Pakub ööpäevaringset reaalajas vestlust

Miinused:

 • Töölauarakendused võivad olla aeglased

Meie tulemus:

4.5 otsas 5

VÄÄRTUS JA TULEMUSLIKKUS: NordVPN on suurepärane väärtusvalik. Suurepärane väärtus, mis sobib hästi Android TV kastidega. Inimväärne HD voogesituse kiirus. Võimaldab ühendada kuni 6 samaaegset seadet. Ei pea palke. 30-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku NordVPN-i arvustust.

NordVPN KupongiSäästke 70% 3-aastasest plaanistGET DEALDisoodustus rakendub automaatselt

4. IPVanish

IPVanish

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.IPVanish.com

Raha tagasi garantii: 7 PÄEVA

IPVanish on Kodi kasutajate seas ülipopulaarne VPN, kuna sellel on madalad kulud ja ühenduse kiirusele on ebaoluline mõju. See omab ja haldab enamikku oma serveritest, võimaldades tal kontrollida kõiki võrgu aspekte ja lahendada probleeme kiiremini kui enamikul konkurentidest. Nagu ExpressVPN, kasutab ka IPVanish 256-bitist AES-krüptimist. See pakub ka valikut täiendavaid turbevalikuid, sealhulgas tapmislüliti, tavalised IP-aadressi muudatused ja OpenVPN-i häiring.

IPVanish ei saa teatud voogesitusplatvormide blokeeringut blokeerida, kuid sobib suurepäraselt teid kaitsma P2P-võrkude ja Kodi kasutamisel. Tänu kergele ja hõlpsasti kasutatavale Androidi rakendusele sobib see teleribokside kasutajatele ideaalselt. Lisaks töötab IPVanish iga Kodi lisandmooduliga, mida oleme testinud.

IPVanish on tänu suurepärasele mitmeplatvormilisele toele üks lihtsamaid VPN-e, mida installida. Seal on Windowsi, iOS-i, Androidi ja Amazon Fire Sticki rakendused. Seda saab käsitsi konfigureerida töötama Linuxi ja Linuxi-põhistes seadmetes nagu Raspberry Pi.

Plussid:

 • Toimib hästi Android TV-ga
 • Väga kiired kiirused
 • Täielikult logita teenus ei kahjusta teie privaatsust

Miinused:

 • Ei blokeeri Netflixi (Hulu) usaldusväärset blokeerimist
 • Klienditugi on pisut aeglane

Meie tulemus:

4 otsas 5

LIHTSAKAS KASUTAMINE: IPVanish sobib suurepäraselt peredele, kes soovivad hea valiku rakendustega ühendada mitu seadet. Kodi kasutajate lemmik, mis sobib hästi ka enamiku Android TV karbikestega. Võib teha 24-tunnise otsetoega. 7-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku IPVanishi ülevaadet.

IPVanish CouponSAVE 60% aastaplaanistGET DEALDisoodustatakse automaatselt

5. PrivateVPN

Privaatne VPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.PrivateVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

Privaatne VPN pole nii tuntud kui mõned muud VPN-id, mida me katame, kuid see on kasutatavuse osas tunduvalt suurem kui tema kaal. PrivateVPN on täiesti logitu, kasutab 256-bitist krüptimist ja sellel pole ribalaiuse piiranguid. Ehkki sellel on kõigest 75 serverit, mis asuvad 56 riigis, pakub see keskmisest suuremat kiirust ja 1080p sisu voogesituse ajal pole märgatavat puhverdamist..

PrivateVPN on võimeline blokeerima Netflixi, BBC iPlayeri ja Amazoni peaministri video, kuid see ei saa mööda hiina suurest tulemüürist. Ettevõte pakub live-chat-teenust tööajal pikema reageerimise ajaga nädalavahetustel. Teie nõusolekul saavad tugiteenistujad teie seadet ka kaugelt juhtida, et vajadusel keerulisemaid probleeme lahendada.

PrivateVPN-i rakendused on saadaval Androidi, Windowsi ja iOS-i jaoks. Seda saab käsitsi installida MacOS-i, Linuxi ja mõnede Interneti-ruuterite jaoks.

Plussid:

 • Toimib suurepäraselt koos Android TV-ga
 • Uus peagi laienev võrk

Miinused:

 • Valitakse vähem servereid kui teiste selle loendi kõrgemate pakkujate vahel
 • Ei tööta Hiinas

Meie tulemus:

4.5 otsas 5

Suurepärased kiirused: PrivateVPN on püsivalt usaldusväärne. Toimib hästi koos Android TV kastidega. Sobib kasutamiseks üldotstarbeliselt ja torrentina. Kiirused olid selles turu otsas üllatavalt head. Me eelistaksime ööpäevaringset reaalajas tugiteenust. 30-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku PrivateVPN arvustust.

PrivateVPN CouponSpecial Deal – säästke 83% 2-aastase plaani pealtHETKE DEALDaland automaatselt rakendub

6. Surfshark

SurfShark VPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.Surfshark.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

Surfshark on noor VPN-i pakkuja, mis võimaldab madala hinnaga ühendada nii palju seadmeid, kui soovite. Google Playst on saadaval Androidi telerirakendus, mis töötab nii Netflixi, BBC iPlayeri, Hulu kui ka Amazon Prime Video avamiseks.

Rakendused kasutavad tugevat krüptimist ja tapmislülitit, mis peatab Interneti-liikluse, kui VPN-ühendus katkeb. Reaalajas vestluse tugi on saadaval ööpäevaringselt. See pole kiireim VPN ja selle serverite loend on lühikesel küljel, kuid enamiku juhtmelõikurite jaoks peaks see olema enam kui piisav.

Rakendused on saadaval opsüsteemidele Windows, MacOS, iOS, Android, Android TV ja Linux.

Plussid:

 • Vabastab Netflixi USA, Suurbritannia jt
 • Pakub ööpäevaringset reaalajas vestlust
 • Piiramatu arv seadmeid

Miinused:

 • Suhteliselt väike serverivõrk
 • Mõni aeglane kiirus

Meie tulemus:

4 otsas 5

PIIRAMATA ÜHENDUSED: Surfshark on selles loendis ainus VPN, mis pakub piiramatul arvul samaaegseid ühendusi. Vabastab Netflixi ja muude voogesitussaitide blokeeringud, hoides teid samal ajal turvalisena ja privaatsena. 30-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku Surfsharki arvustust.

Surfsharki kupongEripakkumine – säästke 83% + 3 kuud FREEGETI PAKKUMINEAndmeid rakendatakse automaatselt

7. Hotspoti kilp

Leviala kilp

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android

Veebisait: www.Hotspotshield.com

Raha tagasi garantii: 45 PÄEVA

Leviala kilp omab umbes 3200 serverit üle 70 riigi. Selle kiire kiirus ja tugev deblokeerimisvõime tähendab, et saate blokeerida ja voogesitada selliste piirkonnas lukustatud platvormide nagu BBC iPlayer, Netflix USA ja Hulu ilma probleemideta. Saate ühendada kuni viis seadet korraga ja kuigi rakendusi on väga lihtne kasutada, on reaalajas vestlusel põhinev tugi saadaval ööpäevaringselt.

Sellel teenusel on mitu täiustatud turvafunktsiooni. Näiteks on olemas IPv6 ja DNS lekkekaitse, 256-bitine krüptimine ja tapmislüliti, mis peatab kogu liikluse, kui teie ühendus ootamatult katkeb. Kui soovite, võite ka teatud veebisaitidel lasta VPN-st täielikult mööda minna või valida automaatse ühenduse loomise igal ajal, kui kasutate turvamata võrku. Hotspot Shield ei logi pärast teie seansi lõppu isikut tuvastavat teavet.

Hotspot Shield pakub rakendusi Androidi, MacOS, iOS ja Windows jaoks.

Plussid:

 • Vabastab hulgaliselt peamisi voogesitusteenuseid
 • Tugevad turvalisuse volitused
 • Väga suured kiirused

Miinused:

 • Täpseid andmeid privaatsuse kohta
 • Linuxi tugi puudub

Meie tulemus:

4.5 otsas 5

KÕRGESTI VERSATIIVNE: Hotspot Shield on iga Android TV karbi jaoks tugev valik tänu võimsatele turvafunktsioonidele, suurepärasele blokeerimisvõimalusele, suurele kiirusele ja 45-päevasele raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku Hotspot Shieldi ülevaadet.

Hotspot Shield CouponSpecial Deal – säästke 75% 3-aastase plaani pealtHETKE DEALDaland automaatselt rakendub

Kas ma saan Android TV kastiga kasutada tasuta VPN-i?

Ehkki saadaval on tasuta VPN-teenused, soovitame neid mitmel põhjusel mitte kasutada. Esiteks on need palju aeglasemad kui ülaltoodud VPN-id. Tavaliselt kulub teie e-posti isegi ühenduse loomiseks kontrollimiseks kaua aega, rääkimata HD-video voogesitusest.

Teiseks peate kaaluma, kuidas need VPN-i pakkujad oma raha teenivad. Kui nad on eriti hoolimatud, ei takista miski neid kõigil teie külastatavatel saitidel reklaamide kuvamist ega veebiajaloo müümist kolmandatele osapooltele. Esiteks loovad inimesed ühenduse VPN-idega, et hoida oma sirvimist privaatsena, kuid kui kasutate tasuta VPN-i, on võimalus, et olete tegelikult rohkem avatud kui kunagi varem.

Lõpuks avate tasuta VPN-iga oma süsteemi igasuguste ohtude jaoks. Need võivad olla nii lihtsad kui VPN-klient, mis installib arvutisse pahavara, või sama täpsed kui teie süsteemi kasutamine botivõrgu osana. Turvalisuse tagamiseks soovitame kinni pidada usaldusväärsetest ja hea mainega VPN-teenustest, milles on hästi detailsed privaatsuseeskirjad.

Kuidas VPN-i käsitsi Android TV kastis seadistada

Kõigil ülalnimetatud VPN-del on Androidi rakendused saadaval Google Play poes. Nende installimine on sama lihtne kui konkreetse teenusepakkuja juures konto registreerimine ja seejärel rakenduse poest vastava nime otsimine. Kuid te ei pea muretsema, kui te ei pääse oma seadme rakenduste poodi juurde. Android võimaldab teil ka VPN-i käsitsi installida ja konfigureerida. Allpool selgitame, kuidas seda samm-sammult teha.

APK-faili käsitsi installimine

Põhimõtteliselt on rakenduste pood lihtsalt lihtsam viis APK-failide leidmiseks ja installimiseks. Kui leiate vastava faili kuskilt mujalt ja edastate selle oma seadmesse, installitakse see täpselt samal viisil. Rakenduste poe selliselt ümbersõitmist nimetatakse külglaadimiseks. Esiteks minge oma VPN-i pakkuja veebisaidile. Otsige lehel, kus valite oma platvormi, Androidi pealkirja alt otselinki APK-failile. Allalaadimise alustamiseks puudutage seda.

android lubab tundmatuid allikaid

Enne tarkvara installimist peate lubama installimise volitamata allikatest. Selle funktsiooni eesmärk on kaitsta teid potentsiaalselt visandlike rakenduste eest, kuid kuna me teame, et see on ohutu, pole ohtu. Mine oma juurde Seadete menüü ja valige Lukusta ekraan ja turvalisus valik. ABouts lehe poolel, mida näete Tundmatud allikad seade – koputage selle sisselülitamiseks.

Järgmisena avage seadme failihalduri rakendus. Liikuge allalaadimiste kausta ja klõpsake äsja allalaaditud APK-failil. Pärast seda, kui teil on palutud kinnitada, installitakse VPN-i rakendus, pärast mida saate seda kasutada.

Androidi sisseehitatud VPN-seadete kasutamine

Alustuseks minge oma juurde Seadete menüü. Nüüd, sõltuvalt kasutatavast Androidi versioonist, võib järgmisi menüüvalikuid sõnastada pisut erinevalt, kuid tavaliselt on üsna lihtne öelda, mida vajate. Minu puhul koputasin Veel valiku all Traadita ja võrgud ja valis seejärel VPN valik.

Koputage ikooni + ikoon ekraani paremas ülanurgas. Kui te pole lukustuskuva PIN-koodi ega parooli seadistanud, palutakse teil seda nüüd teha. Kui see on tehtud, andke oma VPN-ühendusele nimi (antud juhul olen kasutanud „IPVanishit”, kuid võiksite seda nimetada selle serveri asukoha põhjal, millega soovite ühenduse luua).

ipvanish android seadistamine

Järgmine samm on sisestada oma VPN-i üksikasjad. See erineb pakkujate vahel, kuid asjakohane teave on tavaliselt saadaval veebisaidil Androidi seadistusjuhendi all. Video voogesituse jaoks soovitab IPVanish kasutada PPTP-d, nii et valige see loendist. Järgmisena peate sisestama selle serveri aadressi, millega soovite ühenduse luua. Jälle leiate need oma teenusepakkuja saidilt. Kui teil on probleeme serveri aadressiloendi leidmisega, kaaluge Linuxi häälestusjuhendite vaatamist, kuna see samm on vajalik ka sellel platvormil.

Lõpuks sisestage oma sisselogimisandmed allosas olevatesse lahtritesse ja klõpsake nuppu Salvesta. Kui te ei soovi iga kord käsitsi sisse logida, kontrollige Alati sisse lülitatud VPN esimene võimalus. Siit koputage lihtsalt ühendust ja kui kõik on toiminud, saate ühenduse teie valitud serveriga. IPN-kontrollija abil saate kontrollida, kas teie VPN töötab, et näha, millise piirkonnaga teie IP-aadress on lingitud.

Vaata ka:

 • Parimad VPN-id Kodi jaoks
 • Kuidas installida VPN Kodi
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map