Hoiatus: Darknet Markets Bitcoini segamisõpetus on andmepüügipettus

darkneti turgude funktsioon
Bitcoini ostja valvel: üks populaarsemaid juhendeid Internetis bitcoini segamiseks viib kasutajad andmepüügisaitidele, mis varastavad teie bitcoini ega jäta teile enam võimalust seda tagasi saada..


Darknetmarketite [dot] org – me ei ühenda seda siin, et vältida edasise SEO-turbe lisandumist – kuvatakse Google’i tulemuste ülaosas või lähedal, kui otsitakse fraase, mis sarnanevad fraasiga „kuidas bitcoini segada / trummeldada / pesta”. Artikkel “Lihtne juhend bitkoiinide ohutuks ja tõhusaks segamiseks (segamiseks)” pakub selget, kuid informatiivset õpetust.darknet turgude ekraanipilt

Kuid see sibulink, mida see pakub DarkNetis kahele populaarsele segamisteenusele: Helix by Grams ja Bitcoin Blender, on võltsingud. Need viivad peaaegu identsete koopiateni tegelikest Helixi ja BitBlenderi veebisaitidest. Nad näevad välja ja toimivad samamoodi. Kuid niipea, kui ohver saadab neile bitcoini, on see raha igaveseks kadunud.

Tõhus pettus Google’i abiga

Värskendus: Ettevõtte Helix by Grams administraator sulges ametlikult detsembris. Iga veebisait, mis väidab end olevat Helix, on peaaegu kindlasti andmepüügipettus. See sisaldab linki, mis on endiselt aktiivne Darknet Marketsi artiklis. Kasutajate lahkumist Helixist peetakse tõenäoliselt petturiteks kui võimalust uusi ohvreid teadvustada, seega on nüüd hädavajalik kui kunagi varem veenduda, et olete õigel saidil. Comparitech on teatanud Darknet Marketsi andmepüügisaitidena Google’ile kahel korral, kuid leht asub endiselt otsingutulemuste tipus. Võtsime kommentaaride saamiseks ühendust Google’iga, kuid 29. jaanuaril 2018 ei saanud me vastust.

Bitcoini ja DarkNeti ümbritsevad pettused on külluses, kuid see on eriti kahtlane.

Esiteks on see suunatud algajatele, sealhulgas paljudele inimestele, kes pole ilmselt kunagi varem DarkNetti külastanud. Bitcoini segamine, mida nimetatakse ka bitcoini tumblinguks või bitcoini pesemiseks, on protsess, mille käigus keegi võib katkestada saatja ja vastuvõtja vahelise jälgitava ühenduse. See võimaldab kasutajatel anonüümselt bitcoini saata ja vastu võtta, ilma et keegi saaks blokeeringu kaudu neile tehtud tehinguid jälgida.

Bitcoini õige segamine on mõnevõrra keeruline protsess. Paljud, kui mitte enamik esimest taimerit, pöörduvad abi saamiseks Google’i poole. Tipptulemusena olemine on teatud usaldusväärsus; kipuvad inimesed usaldama ükskõik mida Google’i kõrgeimal kohal.

Teiseks ei tundu artikkel pettusena. Tegelikult, kui see poleks andmepüügilinkide jaoks, oleks see hea viide. See käsib kasutajatel isegi kaks korda kontrollida oma sibula linke segamisteenuste jaoks. See soovitab kasutajatel seda kontrolli teisel Darknet Marketsi lehel teha, mis muidugi osutab ka võltsitud saitidele. Kogu veebisait sarnaneb mõnevõrra DeepDotWebiga, Clearneti populaarse uudiste ja teabe saidiga, mis hõlmab sarnaseid teemasid.

darnetneturud ss 2

Kolmandaks, võltsingud on head. Tegelike Helixi ja Bitcoin Blenderi saitide ning andmepüügisaitide vahel on vähe märgatavaid erinevusi. Keegi, kes pole kunagi varem pärisversioone külastanud, ei tea niikuinii erinevust. Isegi ehtsatel saitidel pole SSL-sertifikaate kinnitatud, seega pole URL-i eel rohelist tabalukku ega „https: //”. Kasutajad peavad lihtsalt teadma reaalseid sibula-aadresse, mis Tor-i peidetud teenustega mitte tuttavatele sisaldavad sageli juhuslike tähtede ja numbrite stringe.helix päris v võlts

Niisiis, kui tõhus see kelmus on? Väga. Comparitech sai kelmuse kohta teada pärast seda, kui ühelt autorilt oli tuttav 100 dollarit välja petetud. Oleme astunud samme nende nõude kontrollimiseks ja oleme positiivsed, et Darknet Markets on kaasaaitaja. Foorumi ülaossa kinnitatud r / grammine Redditi niit (nüüd Redditi poolt keelatud) on täis kommentaare inimestelt, kes igaüks on kaotanud sadu dollareid, ja uusi lõime loovad regulaarselt inimesed, kes on petlikud:

“IME SIIS SOOJA ÕIGE KOHE. Kaotasin lihtsalt 150 dollarit. ”

“Need *** augud said mulle 200 dollarit. Ärge jääge selle alla. ”

“RIP 900 dollarit. Loodetavasti satuvad nad nõeltega täidetud vulkaani. ”

Ja mitte ainult inimesed, kes tahavad bitcoini segada, on konks, joon ja uppuja. Kui segamisõpe oli see, mis meie saidile tähelepanu juhtis, viitab Darknet Markets tervete turuplatside võltsimistele, kus kasutajad käivad illegaalseid kaupu ostmas. Nende hulka kuuluvad Dream Market, Alpha Bay, Outlaw, East India Company ja veel mitu. Need on andmepüügipettused, mille eesmärk on varastada sisselogimisvolitusi tegelikel turusaitidel, kus nad teie konto tühjendavad.

See reket on juba mõnda aega jooksnud. Artikkel avaldati juulis 2015. Google eemaldab tavaliselt otsingutulemustes lingid petuskeemiga veebisaitidele, kuid teema olemuse tõttu võib-olla see teda ei huvita. Bitcoinide segamist seostatakse sageli kriminaalse tegevusega ja Google’il pole mingit impulssi päästa kedagi, keda ta näeb kurjategijatena teistelt kurjategijatelt, kes DarkNeti kaudu üksteiselt varastavad..

Autor on selle küsimuse kohta esitanud FTC-le ametliku kaebuse.

Bitcoini segamine pole ainult kurjategijate jaoks

Privaatsuse edendajatena soovitame Google’il eemaldada kõik Darknet Marets [dot] org viited. Inimestel on anonüümselt raha kulutamiseks palju õigustatud põhjuseid ning nad väärivad kaitset. Mõned näited:

 • Anonüümse ostu (nt VPN-i tellimus) tegemiseks, ilma et peaksite loobuma maksete üksikasjade tuvastamisest või lubama poodidega tegelevatel ettevõtetel teie ostu ajalugu reklaamivõrkudele müüa
 • Anonüümse annetuse tegemine, näiteks heategevusorganisatsioonile, mittetulundusühingule või abivajajale
 • Raha peitmine kontol majandusliku segaduse ajal, kui korrumpeerunud valitsus ähvardab vara arestida, näiteks praegune olukord Venezuelas
 • Kui saate teadmatult rikutud bitcoine, saate nende segamise abil muuta bitcoinid jälle kasutatavaks. Näiteks on Coinbase tagasi lükanud hasartmängusaitidelt välja antud bitcoinid

Lõpuks taandub see kõik privaatsusele. Pole tähtis, kuidas te oma bitcoini kasutate, on teil õigus seda teha anonüümselt. Teie raha kulutamine pole kellegi asi, vaid teie enda oma.

Kus on tõelised lingid?

Ilma kinnitatud SSL-sertifikaatideta võib andmepüügipettuste ja DarkNeti reaalse tehingu eristamine olla keeruline. Soovitame kinnitada sibulalinke mitmest erinevast allikast veebis, et veenduda, et sait, kellega suhelda, on seaduslik. Meie bitcoini segamise õpetuses anname lingi Grams ‘Helix Light trummelkuivatisse.

Kuid ärge võtke meie sõna. Kolm ja neli korda kontrollige oma linke ka teistel lugupeetud saitidel.

Valige mikserid, millel on palju head tagasisidet mitmest veebiallikast. Mikserid, mis pakuvad PGP-ga krüptitud garantiisid, on kindel boonus, kuid ka võltsitud Bitcoin Blenderi saidil on see olemas, nii et ärge lootke ainult sellele. Kui kavatsete segada suure summa bitcoini, alustage testiga miinimumsummast, et veenduda, et teie sissemakse läheb läbi.

Kui olete töötava lingi saanud, salvestage see krüpteeritud, parooliga kaitstud märkusesse oma arvutisse või välisele draivile. Kunagi ei või teada, kas saiti, mis on varem teile viinud õigele URL-ile, on mingil viisil ohustatud, nii et kui võimalik, tuginege kõigepealt iseendale.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map