Kas Terrarium TV on ohutu ja seaduslik kasutada? Millised on alternatiivid?

Terraariumi TV ekraanipildid Allikas: Terrarium TV


Otseülekanne ja tellitav televiisor on tänapäeval raev, eriti kui te ei pea ülehinnatud kaabeltellimuste eest tasuma vaeva teenitud raha. Mõned võrguteenused reklaamivad tasuta televiisorit, sealhulgas üha populaarsemaks muutuvat terraariumitelerit. See Androidi-põhine voogesituse teenus lubab teile kõike, mida soovite veebivoogesituse jaoks: valikut, paindlikkust ja kvaliteetset – seda kõike madala, madala hinnaga mitte midagi.

Kuid kas Terrarium TV on juriidiline teenus? Kas peaksite Terrarium TV alla laadima oma Android-seadmesse ja voogesitama? Uurisime Terrarium TV-sse, nii teenuse testimisel kui ka otsustamisel, kas peaksite tegema Terrarium TV-st oma järgmise voogesituserakenduse.

Uuendus 17/18/2018: TÄHTIS. Terrarium TV arendaja teatas 2018. aasta septembris, et teenus suletakse heaks. Kuid 17. septembril saadi teada, et ta võib kasutajaandmetest loobuda. Altpoolt leiate rohkem teavet Terrarium TV üldise ohutuse kohta, kuid praeguste kasutajate jaoks on oluline see apk võimalikult kiiresti desinstallida..

Kuidas voogesitada turvaliselt ja privaatselt veebis

Mitteametlikud voogedastusteenused, nagu näiteks Terrarium TV, on populaarsemaks kasvava nöörilõikurite arvu tõttu. Kuid Interneti-voogesituse kaablikarbi tõmbamine võib endaga kaasa tuua hulgaliselt probleeme, mitte ainult siis, kui kaitsta oma andmeid võrgus, vaid ka hoida Interneti-teenuse pakkujat lahedalt. Seetõttu pöörduvad paljud veebiserverid nüüd virtuaalsete privaatvõrkude (VPN) poole.

Internetis voogesituse kaudu Terrarium TV kaudu ja muude sarnaste teenustega kasutate tavaliselt palju andmeid. Kuna HD-voogesitus on samuti üha tavalisem, võib see põhjustada teie ISP saadaolevale ribalaiusele suurt koormust. Uutesse infrastruktuuridesse investeerimise asemel on paljud Interneti-teenuse pakkujad hakanud kasutama palju videoid voogesitavate klientide kiirust.

Hoolimata sellest, mida olete ehk kuulnud, pole VPN-i kasutamine mitte ainult seaduslik, vaid ka üha vajalikum. Isegi neile, kes voogesitavad legaalset sisu, saavad kasu ebaõiglase geograafilise sisu blokeerimise vältimisest ja ISP kiiruse vähendamise vältimisest. Paljude VPN-ide hulgast, mis aitavad teil oma andmeid kaitsta ja teie andmekiirust tagada, oleme leidnud, et IPVanish on parim.

IPVanish hooldab oma servereid üle kogu maailma. IPVanishi kasutamisel leiate piiramatu ribalaiuse, minimaalse mõju allalaadimise ja üleslaadimise kiirusele ning teie ja teie andmete kaitsmiseks kasutatava sõjaväelise krüptimise..

Kiire ja usaldusväärne: IPVanishil on suur ülekoormamata serverite võrk, mis pakub pidevalt suuri kiirusi. Tugevad turva- ja privaatsusfunktsioonid. Kodi ja Amazon Fire Sticki lemmikud nende rakenduste ja voogesituse võimaluste tõttu. Peresõbralik, kuna saab hakkama kuni 10 üheaegselt ühendatud seadmega. Proovige seda 7-päevase raha tagasi garantii korral riskivabalt.

Mis on Terrarium TV?

Terraariumi TV Allikas: Terrarium TV

Terrarium TV on veebivideo voogesituse rakendus Androidi jaoks. Rakendus arveldab oma pühendatud veebisaidil end üsna atraktiivselt:

„Parimate tasuta 1080p HD-filmide ja telesaadete Androidi rakenduse APK allalaadimine“

See atraktiivne avaldus on hästi kaasa toonud paljude kasutajate kaasamise. Terrarium TV-l on praegu Facebookis üle 140 000 meeldimise ja aktiivsel Redditi lehel, kus on üle 9000 tellija.

Rakenduse arendaja sõnul sisaldab „Terrarium TV ainult linke teistele Interneti saitidele. See ei hostita ega lae üles ühtegi videot, filmi ega meediumifaili. See ei salvesta oma serverites ühtegi meediumivoo linki. Terraariumi TV koondab lingid mugavas ja kasutajasõbralikus liideses. ”

Kui olete Kodi ja Kodi lisanditega tuttav, peaks see lause kõlama tuttavalt. Tõepoolest, see on umbes sama argument, mida kasutasid populaarsed kolmanda osapoole Kodi lisad, nagu Covenant, Gurzil, Exodus, SportsDevil ja teised. Ehkki on olemas meetodeid Terrarium TV voogesitamiseks Kodi kaudu, on tegemist peamiselt Androidi-põhise lisandmooduliga, mis töötab mõnevõrra sarnaselt hästi kasutatava Androidi rakendusega Mobdro.

Kas Terrarium TV on ohutu ja seaduslik?

Need on Terrarium TV puhul tegelikult kaks eraldi küsimust. Alustame ohutuse küsimusega.

Terraariumi TV ohutusprobleemid

Kas Terrarium TV on ohutu kasutada? Jah ja ei. Alustuseks pole teada ühtegi tavalise Terrarium TV rakenduse häkkimise või pahatahtliku koodi olemasolu. Kuid allalaadimisprotsessis on mõned probleemid, mis võivad tõstatada mõne punase lipu.

Esiteks on asjaolu, et Terrarium TV on mitte saadaval ametlikus Google Play poes. See ei tähenda oma olemuselt, et telerirakendus Terrarium oleks halb uudis. Ehkki peate muutma oma Androidi sätteid, et lubada tundmatute allikate hankimist kolmandatelt osapooltelt väljaspool Google Play poodi, pole kõik selle laadiga allalaadimised halvad.

Tegelikult on veebisaidil APK Mirror tohutu Androidi rakenduste hoidla, mida saab alla laadida väljaspool Play poodi. Paljud neist on täiesti õigustatud rakendused, mis ühel või teisel põhjusel ei jõudnud kunagi Androidi või populaarsete Androidi rakenduste vanematesse versioonidesse, mis mõnele kasutajale paremini meeldisid.

Google Play poe rakendused on aga palju turvalisemad. Rakenduste ülevaatusprotsess on rangem (ehkki mitte nii range kui Apple App Store’i puhul), nii et rakenduse allalaadimine väljastpoolt Play poodi kaasneb märkimisväärsete riskidega. See hõlmab viiruse allalaadimise ja installimise võimalust Androidi seadmesse, kui laadite rakenduse valest allikast alla.

Kuna Terrarium TV on mitteametlik, on seda lihtne rikkuda. Tegelikult on sellest Google Play poes juba võltsitud versioone olnud. Need võltsversioonid võivad olla väravateks andmekaevandamisele ja viirustele.

Lõpuks teatas TorrentFreak 17. septembril 2018, et Terrarium TV arendaja NitroXenon väidab, et loobub nõudmise korral kasutajaandmetest. NitroXenon teatas TorrentFreakile, et: “Ma ütlen lihtsalt tõtt … Peaaegu iga rakendus jälgib kasutaja IP-aadresse. Ja kui ma pean teabe ametiasutustele edastama, siis teen seda ka. “

Ütlematagi selge, et Terrarium TV pole üks, mida soovitaksime IPTV voogesituse jaoks Androidis.

Kas Terrarium TV on seaduslik?

Sellised rakendused nagu Terrarium TV on alati natuke seaduslik mäng. Ehkki Terrarium TV kaabitseb mõnest veebiallikast, mis pakuvad legaalselt sisu, rikub suurem osa selle sisust autoriõiguse seadusi.

Terrarium TV üritab kaitsta end sellega, et ei sisusta mingit sisu ise. Nagu oleme hiljuti mõnedest Kodi lisandmooduli näidetest teada saanud, pole see siiski täpselt lollikindel meetod. Kunagi populaarsed voogesituslisandid, nagu ZemTV ja Phoenix (mis on hiljem Bennu naasnud), läksid pärast piraatlusevastast kohtuasja offline. Ja Kodi veebisait TVAddons tabas paljusid suuremaid uudiste saite pärast seda, kui omanikku tabas üsna ahistav kohtuasi ning koduotsimine ja arestimine.

Lihtsustatult öeldes on Terrarium TV legaalses „hallis” piirkonnas olemas, kuid isegi siis märgitakse suurem osa sellest, mida see teeb, üha enam autoriõiguse rikkumiseks. Ehkki on ebatõenäoline, et kasutajaid tabavad õiguslikud tagajärjed, ei pruugi see alati nii olla. Ilma VPN-i või muu puhverserveri meetodita oma voogesitustegevuse peitmiseks näevad teie Interneti-teenuse pakkuja ja kõik valitsusasutused, et voogesitate Terrarium TV-ga ühendatud piraatsaitide veebisaitidelt.

Kas peaksin kasutama Terrarium TV-d?

Comparitech järgib ranget poliitikat, mille kohaselt ei toetata otseülekannete või tellitavate voogesitusteenuste kasutamist, mis kasutavad piraatide veebisaite või rikuvad autoriõigusi.

Comparitech ei tunnista ega julgusta autoriõiguse piirangute rikkumist, sealhulgas ebaseaduslikku voogesitust Kodi kaudu. Kodi saab kasutada paljudel suurepärasetel, seaduslikel voogesituse eesmärkidel. Enne autoriõigusega kaitstud materjali ilma loata allalaadimist või voogesitust kaaluge seadusi, ohvreid ja piraatluse riske.

Mõistame, et see ei takista mõnda kasutajat installimast Terrarium TV oma seadmesse. Kuid me ei soovita seda teenust kasutada ja usume, et teile on saadaval palju muid õigustatud võimalusi.

Terraariumi TV alternatiivid

Kodi lisand Youtube’i jaoks

Kui soovite kasutada Terrarium TV-d või uurite sarnase Androidi rakenduse installimist ja kasutamist, soovitame tungivalt kaaluda Kodi kasutamist.

Kodi on tasuta meediumipleier, mis on optimeeritud Android-seadmete jaoks, sealhulgas Amazon Fire Stick ja Fire TV, ning ka teiste seadmete litania. Kodi on loodud juba teie käsutuses olevate meediumite (nt MP3-muusikafailide või MP4-videote) esitamiseks, kuid seda saab kasutada ka veebist sisu otse voogesitamiseks, kasutades suurt lisandmoodulite kogu.

Kodi kui Terrarium TV alternatiivi jaoks on suurepärane see, et see pakub suurt hulka voogesituse võimalusi. Kodi lisad ei saa teha muud, kui korvata Terrariumi abil leitud sisu. Lisaks leiate erinevalt Terrarium TV-st Kodi Google Play poest. Mõnevõrra kahtlast faili pole vaja alla laadida kolmandalt osapoolelt!

Seal on sadu reaalajas voogesituse ja tellimisega voogesituse lisandeid, mis pakuvad sisu ükskõik kust anime kuni filmide vaatamiseni ja palju muud.

Kodi kohta lisateabe saamiseks lugege meie suurt Kodi juhendit. Samuti soovitame meie juhendeid, mis hõlmavad parimaid otseülekande TV Kodi lisandeid, parimaid lisandusi televiisorile ja filmidele ning parimaid anime lisasid Kodi jaoks.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map