Kuidas saada India IP-aadressi

Kuidas saada India IP-aadressi


On palju põhjuseid, miks keegi soovib Indiast väljaspool asuvat India IP-aadressi saada. Näiteks võite soovida juurdepääsu geograafiliselt piiratud India voogesituse platvormidele, nagu Hotstar või India TV, või teenustele, näiteks India Panga välispanga internetipangandusele. Samuti tähendab teatavatele India IP-aadressidega veebisaitidele juurdepääsemine seda, et nad kasutavad vaikimisi teie emakeelt. Selles postituses selgitame, kuidas saate virtuaalse privaatvõrgu (VPN) abil saada India IP-aadressi USA-st, Suurbritanniast, Kanadast, Austraaliast, Prantsusmaalt, Saksamaalt või mujalt maailmast..

Teil pole aega kogu artiklit lugeda, siin on meie loend parimatest VPNidest India IP-aadressi saamiseks:

 1. ExpressVPN Meie parim valik. Kiire serverid parima turvalisusega. Vabastab Netflixi USA ja Hotstarsi blokeeringud. Suurepärane klienditugi. Sisaldab 30-päevast raha tagasi garantii.
 2. CyberGhost Parim eelarvevalik. Kiirus ja töökindlus madala hinnaga. Suurepärane geograafiliselt piiratud voogesitussaitide blokeeringu tühistamiseks.
 3. NordVPN Hea universaalne, hea kiiruse ja turvalisusega. Voogesid hästi. Lihtne kasutada ja tohutu serverivõrk.
 4. IPVanish Kiire kiirus ja hea kasutaja privaatsus. Pole logisid ja tugev krüptimine. Netflixi puhul pole nii hea.
 5. Privaatne VPN Uusim tulija sündmuskohale hea kiiruse ja turvalisusega. Väike serverite võrk, kuid võimeline Netflixi blokeeringut vabastama.
 6. Surfshark Piiramatu samaaegsete ühenduste olemasolu, ööpäevaringne reaalajas vestluse tugi, blokeerib funktsioonid Hotstar, Netflix ja palju muud.

VPN-idega kaasnevad mitmed muud eelised. Esiteks krüpteerivad nad teie liikluse, muutes selle Interneti-teenuse pakkuja (ISP), võrguadministraatorite või häkkerite jaoks loetamatuks. See vähendab Interneti-teenuse pakkuja drosseldamise tõenäosust ja takistab ettevõtetel teie tegevust ühelt veebisaidilt teisele jälgida. Lõpuks võimaldavad VPN-id teil luua ühenduse serveritega üle kogu maailma ja saada IP-aadressi valitud piirkonnast. See möödub piirkondlikust blokeerimisest ja võimaldab teil kasutada oma tavapäraseid teenuseid, isegi kui asute väljaspool nende määratud piirkonda.

Kuidas saada India IP-aadressi

VPN-ide abil on võrgus turvaline hoida. India IP-aadressi saamiseks ja võrguliikluse krüptimiseks järgige lihtsalt järgmisi samme.

India IP-aadressi saamiseks toimige järgmiselt.

 1. Registreeri ühte allolevatest VPN-teenustest (soovitame ExpressVPN-i).
 2. Laadige tarkvara alla ja hoolitsege oma seadme opsüsteemi jaoks sobiva versiooni valimise eest.
 3. Ühendage ühe VPN-i India serveriga.
 4. Proovige külastada geograafiliselt lukustatud India saiti, näiteks India TV-d. Peaksite leidma, et kõik vead kaovad ja pääsete sisule juurde nii, nagu oleksite Indias.

NÕUANNE: KUIDAS TASUTA POOLT VPN-i saada: Kvaliteetse VPN-teenuse madalaima hinna saamiseks palutakse teil sageli seda mitu aastat tellida. Kui olete puhkusel või vajate VPN-i ühe konkreetse sündmuse vaatamiseks välismaalt, soovitame kasutada ExpressVPN-i 30-päevast prooviversiooni. See nõuab ettemaksu tasumist, kuid saate 30 päeva jooksul mis tahes hetkel tühistada ja kogu tagasimakse saada. Põhimõtteliselt on teil peaaegu kuu jooksul täielik juurdepääs teenusele ilma riskideta.

Mis on parim viis India IP-aadressi saamiseks?

Parimate VPN-ide leidmiseks India IP-aadressi saamiseks otsisime järgmiste omadustega teenuseid:

 1. Arvukad serverid Indias
 2. Stabiilne, kiire ühendus
 3. Turvalisuse ja krüpteerimise funktsioonide näited
 4. Tugev mitme platvormi tugi
 5. Logimispoliitika, mis on loodud kasutaja privaatsuse kaitsmiseks

5 parimat India ja India IP-aadressi VPN-i

Siin on meie nimekiri parimatest VPNidest India IP-aadressi saamiseks:

1. ExpressVPN

ExpressVPNJaanuar 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.ExpressVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

ExpressVPN on ainult kolm India serverit, mille hulgast valida, kuid see on suurepärane valik inimestele, kes soovivad voogesitust ohutult kasutada. See pakub kiireid kiirusi, püsivaid ühendusi ja mis kõige parem – see on võimeline vabastama mitmesuguse sisu, sealhulgas India-põhised platvormid, näiteks Hotstar.

Selle teenusega on vaikimisi lubatud 256-bitine krüptimine. Samuti pakub see täiuslikku edasisaladust, DNS-lekke kaitset ja tapmislülitit, mis peatab andmeedastuse, kui kaotate ühenduse VPN-iga. ExpressVPN ei logi ühtegi tegevust ega seansi andmeid, see tähendab, et teie tegevused jäävad kogu aeg privaatseks. Kuna reaalajas vestlus on saadaval ööpäevaringselt, saavad klienditoe töötajad aidata probleeme lahendada alati, kui need tekivad.

Sellel VPN-il on suurepärane mitme platvormi tugi koos rakendustega Linuxi, Windowsi, MacOS, iOS ja Androidi jaoks. Seda saab isegi mõnele traadita ruuterile käsitsi installida.

Plussid:

 • Kiire kiirus
 • Suurepärased privaatsus- ja turvafunktsioonid
 • Töötab kõigi suuremate voogesitussaitidega, sealhulgas Hotstariga
 • Juurdepääs piiratud sisule kõikjal
 • Suurepärane klienditugi

Miinused:

 • Vähem täpsemaid konfigureerimisvalikuid kui mõnel VPN-il

Meie tulemus:

4.5 otsas 5

INDIA IP-AADRESSI PARIM VPN: ExpressVPN on meie valik nr 1. Sellel on lai serverivõrk, mis on optimeeritud kiireks ühenduseks. Kõigi opsüsteemide kasutajasõbralikud rakendused. Privaatsuse ja turvalisuse osas raske läbi lüüa. 30-päevane raha tagasi tagastamise garantii on olemas, nii et saate seda riskivabalt proovida.

Lugege meie ExpressVPN-i täielikku ülevaadet.

ExpressVPN kupongi eripakkumine – saate automaatse rakenduse 3 kuud täiendavat FREEGET DEALCoupon’i

2. CyberGhost

Küberhost

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.Cyberghost.com

Raha tagasi garantii: 45 PÄEVA

CyberGhost pakub 21 India serveriga suuremat valikut kui paljud konkurendid. Seda on lihtsam kasutada kui paljudes teistes VPN-ides, kui te pole eriti asjatundlik. Töölaua klient võimaldab teil valida kindla serveri või lasta selle määrata vastavalt selle sobivusele konkreetsele tegevusele (nt ohutu torrentimine või voogesitussaitide blokeeringu tühistamine).

CyberGhost soovib pakkuda rakendusi, mis on võimalikult kasutajasõbralikud, säilitades samal ajal teie privaatsuse. See sisaldab tapmislülitit, sunnitud HTTPS-i, reklaamide blokeerimise ja pahavaravastaseid funktsioone ning kasutab 256-bitist krüptimist. Kasutajad on kaitstud DNS, IPv6 ja pordi edastamise lekete eest. See VPN ei logi isikut tuvastavat teavet.

CyberGhostil on rakendused Windowsi, MacOSi, Androidi ja iOS-i seadmetele. Toetatavate võrgumarsruuterite jaoks on vajalik käsitsi konfigureerimine.

Plussid:

 • Kiire, usaldusväärne kiirus
 • Odav
 • Töötab mitme voogedastusteenusega
 • Ei pea palke

Miinused:

 • Ei tööta Hiinas, Iraanis, AÜE ega Saudia Araabias

Meie tulemus:

4 otsas 5

PARIM EELARVE VPN: CyberGhost on hõlpsalt seadistatud. Suurepärane privaatsus ja turvalisus. Usaldusväärne Indias ja sobib hästi populaarsete voogesitussaitidega. 45-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku CyberGhost arvustust.

CyberGhost kupong UUS AASTA ERIPAKKUMINE: SÄÄSTKE 80% 3-aastaste plaanide korral + 2 kuud freeGET DEAL Soodustus rakendub automaatselt

3. NordVPN

NordVPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.NordVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

NordVPN Indias on 13 serverit, sealhulgas mõned neist on optimeeritud HD voogesituse ja P2P liikluse jaoks. See VPN on üks parimaid voogesitussaitide blokeeringute tühistamiseks ja suudab mööduda geolukustamisest platvormidel, sealhulgas Hotstaril ja Star Sportsil. Lubatud on kuni kuus samaaegset ühendust, mis tähendab, et saate kõiki oma kõige sagedamini kasutatavaid seadmeid kaitsta ühe kontoga.

See VPN paneb suurt rõhku turvalisusele: see lubab vaikimisi 256-bitist AES-krüptimist, programmispetsiifilist tapilülitit ning DNS- ja IPv6-lekkekaitset, kuid sisaldab mitmeid funktsioone ka kogenenumatele kasutajatele. Nende hulka kuulub võimalus kasutada kahekordseid VPN-e, ühendada Torniga VPN-i kaudu või reklaamide blokeerimine ja automaatne pahavara kontrollimine. Kuna ei ole kogutud isikut tuvastavat teavet ja võimalus bitcoinidega maksta, võimaldab NordVPN jääda võimalikult anonüümseks.

See pakkuja pakub spetsiaalseid rakendusi iOS-i, Androidi, Windowsi ja MacOS-i jaoks. Seda saab käsitsi konfigureerida Linuxi-põhistes platvormides ja toetatud Interneti-ruuterites.

Plussid:

 • Suur valik servereid Indias ja rahvusvaheliselt
 • Töötab enamiku voogesitusteenustega
 • Tugevad privaatsus- ja turvafunktsioonid

Miinused:

 • Rakenduse ühendamine võib olla aeglane

Meie tulemus:

4.5 otsas 5

HEA KÕIK RÕÕMASTAJAD: NordVPN on hea väärtusega valik. Indias saab valida 13 serveri seast, see on hea igakülgne võimalus, mis vabastab enamiku geograafiliselt blokeeritud piirkondade hästi. Suurepärased privaatsus- ja turbevolitused. 30-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku NordVPN-i arvustust.

NordVPN KupongiSäästke 70% 3-aastasest plaanistGET DEALDisoodustus rakendub automaatselt

4. IPVanish

IPVanish

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.IPVanish.com

Raha tagasi garantii: 7 PÄEVA

IPVanish võib pakkuda ainult kahte India serverit (mõlemad New Delhis), kuid see sobib ideaalselt kõikehõlmavaks kaitseks võimalikult väikeste konfiguratsioonidega. See ei mõjuta peaaegu teie ühenduse kiirust, erakordne mitme platvormi tugi ja võimaldab peaaegu ennekuulmatut kümme ühendust korraga. Sellisena saate kõiki oma seadmeid kaitsta vaid ühe kontoga.

See VPN kasutab 256-bitist krüptimist, DNS- ja IPv6-lekkekaitset ning tapmislülitit, et teie isiklik teave oleks turvaline. Kasutajad saavad luua täpsema turbeseadistuse, lubades funktsioonid, mis blokeerivad LAN-liikluse, hägustavad OpenVPN-i liikluse ja muudavad teie IP-aadressi regulaarselt. Mis kõige parem, see teenus ei logi andmeid, mida saaks teie tuvastamiseks kasutada.

IPVanish on üks väheseid peamisi VPN-e, mida Amazon Fire TV rakendustepoes esitletakse, kuid sellel on ka Windowsi, MacOSi, iOSi ja Androidi rakendusi. Seda saab käsitsi installida Linuxi seadmetele ja mõnedele ruuteritele.

Plussid:

 • Suurepärane piinade jaoks
 • Kiire kiirus
 • Lihtne kasutada

Miinused:

 • Ei tööta Netflixiga usaldusväärselt
 • Ei tööta koos Amazon Prime Videoga

Meie tulemus:

4 otsas 5

SUUR VÕRG: IPVanish saab ühendada kuni 10 seadet. Suurepärane perede ja mitme ühenduse jaoks. Kodi kasutajate lemmik, kuid otsige mujalt, kui soovite muude populaarsete voogesitusteenuste blokeeringu tühistada. 7-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku IPVanishi ülevaadet.

IPVanish CouponSAVE 60% aastaplaanistGET DEALDisoodustatakse automaatselt

5. PrivateVPN

Privaatne VPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.PrivateVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

Privaatne VPN ainult kaks India serverit, kuid suudab HD-videot otse voogesitada ilma märgatava puhverdamiseta. Piirkondlikest piirangutest möödahiilimisel pole see ka lohvakas ja see võib blokeerida populaarsete teenuste, sealhulgas Netflix USA, Hotstar, The Times of India ja India TV, blokeerimise. Sellisena on see suurepärane valik India kasutajatele, kes viibivad praegu välismaal, kuid soovivad olla koduse teleriga kursis.

PrivateVPN peidab teie liikluse 256-bitise krüptimise, tapmislüliti ning kaitsega IPv6 ja DNS-i lekete eest. Lisaks võite olla kindel, et range sisselogimiskeelupoliitikaga ei saa PrivateVPN jagada teie tegevuse üksikasju, isegi kui seda palutakse. Klienditoele pääseb ööpäevaringselt otsevestluse kaudu ja see võimaldab teil isegi arvutiga ühenduse luua ja tarkvara teie jaoks konfigureerida, kui lubate neil.

See teenus pakub Windowsi, Androidi, MacOS ja iOS rakendusi. Selle saab käsitsi konfigureerida töötama Linuxi-põhistes süsteemides ja valitud ruuterites mõne minutiga.

Plussid:

 • Kiire kiirus
 • Toimib hästi voogesitusteenustega, sealhulgas Netflixiga

Miinused:

 • Väike valik servereid
 • Reaalajas vestluse tugi mitte 24/7

Meie tulemus:

4.5 otsas 5

SUURED KIIRUSED: PrivateVPN on hea pere valik. Toimib hästi Indias ja võimaldab samal kontol kasutada kuni 6 seadet. Kiired ühendused, kuid võiksite olla seotud suurema hulga serverite vahel. 30-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku PrivateVPN arvustust.

PrivateVPN CouponSpecial Deal – säästke 83% 2-aastase plaani pealtHETKE DEALDaland automaatselt rakendub

6. Surfshark

SurfShark VPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.Surfshark.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

Surfshark opereerib Indooris Indias asuvat serveriklastrit, kuhu saate ühenduse luua, et saada India IP-aadress. Surfshark on selles loendis ainus VPN, mis lubab konto kohta piiramatul arvul ühendatud seadmeid, muutes selle suurepäraseks võimaluseks perekonnale või kodukaaslaste rühmale. Surfshark blokeerib kohaliku sisu, sealhulgas Hotstar, India TV ja Spool, samuti lääne voogesitussaidid nagu USA Netflix, Hulu, Amazon Prime Video US ja BBC iPlayer.

Lisaks sellele, et Surfshark on suurepärane teenus juhtme lõikuritele kogu maailmas, on see ka väga turvaline. Saate purunematu krüptimise, tapate lülitused mobiilis ja töölaual, et vältida andmete lekkeid, ja logimata jätmise poliitikat. Surfshark võimaldab piinavat. Reaalajas vestluse tugi on saadaval ööpäevaringselt.

Rakendused on saadaval opsüsteemidele Windows, MacOS, iOS, Android ja Linux.

Plussid:

 • Piiramatu arv seadmeid
 • Vabastab rakendused Hotstar, Netflix USA ja palju muud
 • 24/7 reaalajas vestlus

Miinused:

 • Suhteliselt väike serverivõrk
 • Aeg-ajalt aeglane server

Meie tulemus:

4 otsas 5

PIIRAMATA ÜHENDUSED: Surfshark võimaldab madala hinnaga madala hinnaga piirkonnast lukustatud sisu lahti võtta nii paljudes seadmetes kui soovite, seda toetab 30-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku Surfsharki arvustust.

Surfsharki kupongEripakkumine – säästke 83% + 3 kuud FREEGETI PAKKUMINEAndmeid rakendatakse automaatselt

Kas ma saan tasuta IP-ga India IP-d?

Tasuta VPN-id võivad tunduda atraktiivsed, kuid nende täielikuks vältimiseks on palju põhjuseid. Esiteks on tasuta VPN-idel peaaegu alati rohkem kasutajaid kui nende tasulistel kolleegidel, kuid puuduvad võrgu suurus või infrastruktuur, et seda nõudlust toetada. Selle tulemusel võite oodata viivitavat videot, vahelduvaid ühendusi ja võib-olla isegi järjekorrasüsteemi või kuupõhist andmepiiri – vaevalt ideaalne inimestele, kes kasutavad Internetti iga päev.

Siin on oluline ütlus: “Kui te ei maksa teenuse eest, olete teie ise toode.” Kuna tasuta VPN-id ei võta kasutajalt otse tasu, loodavad nad raha teenida muul viisil. Need meetodid hõlmavad reklaamide sisestamist külastatavatele saitidele, jälgimisküpsiste kasutamist teie tegevuse jälgimiseks pärast ühenduse katkestamist ja isegi teie sirvimisajaloo müümist kolmandatele osapooltele ilma teie teadmata.

Tõde on see, et tasuta VPN-id seostavad sageli rohkem turvariske kui takistavad. Värske uuring näitas, et paljud tasuta Androidi VPN-id sisaldavad pahavara ja paljud ei krüpteeri teie liiklust tegelikult üldse. Samuti pole ohus ainult mobiilsed seadmed: need varjulised teenused on uskumatult levinud ja oleme isegi näinud juhtumeid, kus laialt levinud tasuta VPN müüs oma kasutajate ribalaiuse robotivõrgus kasutamiseks. Ärge usaldage teenust, mis ei hooli teie turvalisusest; valige hea mainega VPN-i pakkuja, kellel on tõestatud ajalugu oma kasutajate privaatsuse kaitsmisel.

Millist India telerit saan VPN-iga vaadata?

Kui olete ühenduse loonud ühe oma VPN-i India serveriga, peaksite saama hakata India telerit vaatama ja voogesitusteenuseid välismaal vaatama. Allpool on loetletud mõned platvormid, mida saate voogesitada:

 1. Kuumstar
 2. India TV
 3. Jiocinema
 4. YuppTV
 5. Spuul
 6. Voot

Kas on võimalusi India IP-aadressi saamiseks ilma VPN-ita?

VPN-id pole ainus viis teie asukoha rüvetamiseks, kuid need on kõige lihtsamad. Kui te pigem ei kasuta VPN-i, on India IP-aadressi saamiseks veel mõned viisid.

India IP-aadressi saamiseks kasutage Tor-i

Esimene on kasutada brauserit Tor (The Sibul Router). See on tugevalt krüpteeritud (ja väga aeglane) brauser, mis keskendub oma kasutajatele anonüümsuse pakkumisele. Sellisena kasutavad seda sageli ajakirjanikud, rikkumisest teatajad või lihtsalt Dark Web’i sirvimist soovivad inimesed. Vaatamata oma mainele Tor-brauser pole nii turvaline nagu paljud inimesed arvavad, ja teatud valitsusorganisatsioonid saavad teie tegevuse absoluutselt kindlaks teha.

Siis on veel keerukus: asukoha muutmine nõuab mitut sammu ja seadete käsitsi redigeerimist. Kui olete otsustanud neid sätteid ise muuta, saate seda teha, kuid India IP-aadressi saamiseks on palju lihtsamaid viise.

India IP-aadressi saamiseks kasutage puhverserverit

Sisuliselt töötab puhverserver sarnaselt VPN-iga, kuid nende vahel on mitu erinevust. Esiteks, puhverserverid panevad harva nii palju rõhku privaatsusele, selle asemel kasutatakse neid enamasti ülikoolide või töökohtade tulemüüride ümbersõitmiseks.

Teiseks, eeldusel, et nad teie andmeid üldse krüpteerivad, kehtib see krüptimine ainult veebibrauseri liikluse jaoks, samas kui VPN krüpteerib kogu teie seadmest pärineva liikluse. See hõlmab andmeid P2P-programmide, mänguklientide ja VoIP-teenuste nagu Skype kaudu.

Lõpuks on puhverserverite teenustest palju vähem tõenäoline, et nad suudavad mööda minna geopiirangutest populaarsetes voogesitusplatvormides nagu Netflix. Seega on VPN mitmekülgsuse osas selge võitja ja turvalisus.

Vaadake ka: Kuidas saada USA IP-aadressi

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me