Kuidas vaadata 2019. aasta kriketimängu maailmameistrivõistlusi kõikjal

Kuidas veebis vaadata 2019. aasta kriketimängude finaalturniiri


Kas soovite Internetis otse kriketimängu otseülekannet saata? Näitame teile, kuidas.

ICC kriketi maailmameistrivõistluste (CWC) poolfinaalid on peaaegu kohal ja milline nende viimase paari nädala kriketi neetimine osutus. Turniirieelsete lemmikute, India ja Austraalia võistlusest mööduvate lemmikute, Inglismaa närviliste tõmblemiste ja Uus-Meremaa õnneliku teekonna järel on iga mäng olnud kaasahaaravam kui viimane.

Esimene poolfinaal toimub 9. juulil Manchesteris Old Traffordis, millele järgneb teine ​​poolfinaal Edgbastonis, Birminghamis 11. juulil. Finaal mängitakse lordi kriketiväljakul pühapäeval, 14. juulil.

Kõik matšid algavad kell 10:30 BT (2:30 PT / 5:30 ET). Kui kriketifännid kogu maailmas soovivad võimalust neid mänge isiklikult vaadata, saavad seda teha vaid vähesed. Kuid ärge muretsege, selles postituses näitame teile, kuidas Cricket World Cupi finaali voogesitada ükskõik kus maailmas.

Pange tähele, et selles postituses soovitame ainult ametlikke ringhäälinguorganisatsioone ja allikaid. Redditist või muudest kohtadest leitud litsentseerimata vooge ei soovitata. Saadetakse sageli madala kvaliteediga videoga ja neid saab võrguühenduseta hetkega ette näidata. Seetõttu ei pruugi te kogu mängu vaadata. Veelgi enam, leiad, et ametlikud ringhäälinguorganisatsioonid levivad üle kogu maailma, nii et teete endale karuteene, kasutades ebausaldusväärseid vooge.

Paljud selle sündmuse voogesituse kanalid ei tööta välismaal. Kui soovite luua ühenduse oma lemmikute voogesitusteenustega välismaal, vajate VPN-i.

Parim ICC maailmameistrivõistluste VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Saadaolevad rakendused:

  • PC
  • Mac
  • IOS
  • Android
  • Linux

Veebisait: www.ExpressVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

VPN-id krüpteerivad teie liikluse ja suunavad selle vahendajaserveri kaudu. See tähendab, et teie veebitegevused hoitakse privaatsena, varjatud teie tööandja, Interneti-teenuse pakkuja ja valitsuse eest. Saate neid kasutada oma asukoha teise riiki teisaldamiseks, andes tõhusalt teile teise IP-aadressi ja aidates teil pääseda juurde geograafiliselt piiratud voogesitusmeediale.

Alustamiseks kulub vaid mõni minut. Valige eelistatud tellimuse pikkus (paketid algavad ühest kuust ja lähevad kuni aastani). Kui soovite jääda anonüümseks, saate maksta krediitkaardi, PayPali ja isegi Bitcoini abil.

ExpressVPN-ga kaasneb a 30-päevane raha tagasi garantii, see tähendab, et saate teenust kuu aega testida ja täieliku tagasimakse tühistada, kui te pole sellega rahul.

PARIM KRIKETTI VPN: Meie parim valik on ExpressVPN ExpressVPN laevadel on üle 3000 kiire serveri, mis hõlmavad kogu maailma. Selle vabastamise võimalused on tipptasemel ja turvaelemendid ületamatud. Lisaks saate seda kasutada Android, iOS, Windows, MacOS ja Linux. 24/7 klienditugi aitab teil probleemide ilmnemisel teid aidata.

NÕUANNE: SOOVID TASUTA RAKENDADA RKK finaale? Kui te ei soovi oma raha spordi tellimiseks kulutada, soovitame teil registreeruda ExpressVPN-i jaoks ja luua ühenduse Pakistanis asuva serveriga. Kui ühendus on loodud, logige sisse PTV Spordi veebisaidile. See on üks ICC maailmameistrivõistluste ametlikke ringhäälinguorganisatsioone ega vaja eelnevat registreerimist. See on saadaval ainult Pakistanist pärit IP-aadressiga voogesitajatele, nii et see protsess ei toimi ilma VPN-iga. Testisime seda Torontost ja see toimis suurepäraselt Afganistani ja Lääne-India mängu jaoks. Kui registreerute kohe ja tühistate kuu jooksul, saate vaadata finaali ja saada oma raha tagasi.

Kuidas vaadata VPN-iga välismaalt 2019. aasta ICC kriketimängude finaali

Õige VPN võimaldab teil geopiirangutest mööda hiilida. ICC maailmameistrivõistluste finaali blokeeringu avamiseks toimige lihtsalt järgmiselt.

Kuidas vaadata ICC kriketikarika finaali VPN-iga

  1. Otsustage sobiv pakkuja. Me rääkisime ExpressVPN-ist, kuid nii NordVPN kui ka CyberGhost on suurepärased eelarvevõimalused.
  2. Jätkake seadmele sobivate rakenduste installimist. Kasutage sel eesmärgil ainult ametlikke rakenduste turge.
  3. Ühendage vastava riigi VPN-serveriga. Nii et kui proovite juurdepääsu Sky Sportsile, peate looma ühenduse Ühendkuningriigis asuva serveriga. USA-s asuvate Hotstarsi ja Willow TV jaoks vajate Ameerika serverit.
  4. Ja see on sellest. Lihtsalt logige sisse ja alustage voogesitust. Kui see kohe ei tööta, tühjendage vahemälu ja küpsised ning taaskäivitage seade. See peaks sellele tähelepanu pöörama.

ICC maailmameistrivõistluste finaalturniir toimub otseülekandena kõigil allpool nimetatud platvormidel, mistõttu peaksite seda proovima nende sammude käitamine aegsasti enne mängu. Te ei soovi kulutada väärtuslikku aega probleemi otsimisele ja jätta tegelik tegevus vahele. Kõigil kolmel meie soovitataval VPN-il – ExpressVPN, NordVPN ja CyberGhost on ööpäevaringne tugiteenus, nii et takerdudes võite alati abi küsida.

Kus ma saan otseülekandena kriketimängude finaalturniiril käia?

Oodatakse, et sajad miljonid inimesed häälestuvad matše jälgima, mis tähendab, et telgiüritust kantakse üle kogu maailma. Nii et teil peaks olema võimalik seda asukohast sõltumata vaadata. Selles jaotises arutame, millised võrgud näitavad mängu teie riigis.

Suurbritannia

ukraina lipp

ICC ametlik ringhäälinguorganisatsioon Suurbritannias on Sky Sports. Kui olete juba olemasolev klient, on kõik jalgpalli maailmameistrivõistluste finaalmängud saadaval ilma lisatasuta nii veebisaidil kui ka Sky Go rakenduses. Katvus algab tund enne iga mängu algust.

Samuti on nüüd võimalik TV-s sisse logida Sky Sports Passi abil. Ehkki see maksab 8,99 naela päevas, saate osta kuutasu 33,99 naela, kui kaalute spordi voogesitust natuke kauem.

Sky Sportsi kontole juurdepääsemiseks väljastpoolt Ühendkuningriiki saate luua ühenduse Suurbritannia VPN-serveriga.

USA

BAFTA 2019

Ameerikas asuvad kriketifännid saavad vaadata ICC maailmameistrivõistluste finaale Willowil ja Hotstaril. Kahjuks pole kummalgi neist ühtegi tasuta prooviversiooni, seega peate registreeruma ühe nende paketi jaoks. Kuutellimus maksab praegu 9,99 dollarit kuus, kuigi Willow on saadaval kaabeltelevisioonipakettidega, mis tähendab, et te ei pea teenuse voogesituse eest lisatasu maksma.

Nii Hotstari kui ka Willow’i jooks tõstavad esile pakette, mis tähendab, et saate mängu kõiki olulisi hetki vaadata juhul, kui algus on teie jaoks liiga vara. Mängu voogesitamiseks peate siiski olema juba USA-s või olema ühendatud USA VPN-serveriga.

India

India lippu

ICC maailmameistrivõistlused on saadaval kohalikes kanalites, näiteks Doordarshanis, kuid ainus viis sellele veebis juurde pääseda on Hotstarti kaudu. Varem Star Sportsina tuntud Hotstar on ametlik ringhäälinguorganisatsioon ka mujal maailmas, näiteks USA-s ja Kanadas. Hotstar on saadaval kas 299 Rs kuus või 999 Rs aastas, kuid see nõuab India makseviisi, näiteks kohalikku krediitkaarti või PayTM-i..

Nagu rahvusvahelised versioonid, sisaldab ka Hotstarti India versioon vastete esiletõstmist, ekspertanalüüsi ja kriitilisi hetki sisaldavaid lühivideoid. Vaste voogesitamiseks vajate India IP-aadressi, et saaksite VPN-iga ühenduse luua, kui viibite väljaspool Indiat.

Austraalia

Austraalia lipp

Fox Sports edastab kõiki ICC maailmameistrivõistluste mänge, nii et saate ka seal finaale voogesitada. Kui olete olemasolev Foxteli TV klient, peate vaid sisse logima Foxtel Goisse ja klõpsama otseülekande linki. Austraalia kasutajad, kellel pole kaablit, saavad registreeruda Foxtel Now kasutajaks, mis maksab umbes 40 dollarit AUD kuus. On olemas 10-päevane tasuta prooviperiood (ainult esmakordsetele kasutajatele), nii et kui olete juba varem registreerunud, siis ei pruugi te seda kasutada.

Nii Foxtel Go kui ka Foxtel Now on saadaval ainult Austraalias. Registreerimise ajal peate esitama Austraalia numbri, mis muudab välismaiste kasutajate registreerumise praktiliselt võimatuks. Kui olete juba olemasolev klient ja proovite sisse logida väljastpoolt Austraaliat, saab VPN selle juhtuda.

Kanada

Kanada lipp

Kõiki ICC kriketimängude võistlusi edastatakse Kanadas Hotstarsi vahendusel. Kuuhind on 12,99 CAD ilma maksudeta. Willow väidab, et Kanadas pääseb talle kaabeltelevisiooni pakkujate Bell, Rogers ja Telus kaudu ning pakub eraldiseisvat kuutasu, mis maksab 7,99 CAD, kuid lingile klõpsamine viis mind lihtsalt tagasi kodulehele. Sellisena ei saanud ma registreeruda vaatamata mitu korda proovimisele.

Hotstaril pole Kanadas ühtegi prooviperioodi, nii et mängude usaldusväärse voogesituse jaoks peate kas registreeruma kuupaketi või iga-aastase paketi (mis maksab 99,99 CAD). Puuduvad tõendid Kanada elukoha vajalikkuse kohta ja on ebaselge, kas saate registreeruda ainult kohaliku krediitkaardiga, et välismaal olevad kasutajad saaksid seda uurida. Kui olete Kanada Hotstarti kasutaja, aitab VPN välismaal viibides geograafilistest piirangutest mööda minna.

Lähis-Ida ja Pakistan

Pakistani lipp

Pakistani kasutajad saavad PTV Spordi kaudu tasuta voogesitada kõiki ICC kriketimängude võistlusi. Jätkamiseks on vaja vaid Pakistanist pärit IP-aadressi – teenus ei vaja eelnevat registreerimist ega sissemakse tegemist.

Lähis-Ida kriketisõbrad saavad OSN-iga registreeruda. Hind sõltub registreerimisriigist. Näiteks Saudi Araabias on see 159 SAR kuus. OSN on saadaval ka kaabeltelevisioonipaketi osana, nii et kui olete juba olemasolev kasutaja, peate vaid sisse logima oma volituste kaudu ja teil peaks olema hea minna. Muidugi, kui asute väljaspool seda piirkonda, on teil vaja VPN-i, et ilmneda, et olete endiselt registreerimisriigis.

Muud kohad

Kriket on maailmas populaarsuselt teine ​​mäng, nii et pole üllatav, et ICC maailmameistrivõistluste finaali edastatakse kogu maailmas. Selles postituses ei saa kõiki asukohti loetleda, kuid ICC veebisait on hea koht alustamiseks, kui tunnete huvi oma riigi / asukoha ametliku ringhäälinguorganisatsiooni vastu.

Kes võidab maailmakarika?

Selle kirjutamise ajal on India, Austraalia ja Inglismaa kvalifitseerunud finaali, kus Uus-Meremaa on peaaegu kindel, et liitub nendega. Pakistan vajab Uus-Meremaa maha löömiseks võitu Bangladeshi vastu ja naeruväärset võidumarginaali – tulemus, mis tundub praegusel kujul üsna ebatõenäoline.

Võimalikud võitjad on praegu siiski kellegi arvata. India ja Austraalia on olnud ebareaalses vormis, koputades vastaste üle ilma probleemideta. Mõlemad jõuavad finaali uue enesekindlusega, hoolimata India vastuolulisest kaotusest Inglismaale.

Uus-Meremaal on nelja parima meeskonna seas halvim rekord ja nad pole oma viimastel mängudel turniiri algust täpselt määranud. Võimalik, et nad langevad esimesena, Austraalia soovib kapitali kasuks.

Inglismaa pidi kvalifikatsiooni saamiseks võitma kaks väga rasket mängu ja nad suutsid seda teha nii, et peksid nii Indiat kui Uus-Meremaad, nii et nende laagri moraal on kindel. Finaalturniir on õigesti ennustamiseks liiga ühtlaselt sobitatud, kuid lõplikeks tšempioniteks võib väga hästi olla Austraalia.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me