Kuidas vaadata Indias asuvat Netflix USA-d VPN-iga

Kuidas vaadata Netflix USA-d Indias


Netflixil on Indias umbes 5 miljonit tellijat, kuid riigile antakse USAga võrreldes vaid murdosa samast etenduste ja filmide kogudest. See erinevus tuleneb litsentsimistehingutest, kuid nendest piirangutest ületamiseks on võimalus. Netflixi USA voogesitamiseks Indias, esmalt peate looma ühenduse virtuaalse privaatvõrguga (VPN).

VPN-id krüpteerivad kogu teie seadmesse suunduva ja sealt väljuva liikluse ja suunavad selle teie valitud vahendaja serveri kaudu. Kui valite serveri USA-s, vahetatakse teie India IP-aadress ühega USA-st.

Kuigi see tundub otsekohese lähenemisviisina, peaksime mainima, et Netflix juurutab keerukaid filtreid ja VPN-i tuvastamise algoritme. Seega ei ole kõik VPN-id Indias Netflix USA blokeeringu vabastamise ülesandeks. Arutame allpool iga pakkuja individuaalseid eeliseid, kuid siin on meie kuue parima VPN-i ülevaade India Netflix USA vaatamiseks.

Parimad VPN-id Indias Netflix USA vaatamiseks

 1. ExpressVPN: Meie esimene valik Netflixi voogesitamiseks Indiast. Hooldab veatut krüptimist ja kiireid servereid, et voogesitus oleks imelihtne. Hästi läbimõeldud rakendused ja sõbralik klienditugi.
 2. NordVPN: Suurepärane eelarvega kasutajatele. Kiire kiirus, suur arv serveri asukohti USA-s ja võimalus Netflixi tuvastusalgoritmidest mööda minna.
 3. CyberGhost: Lõõskav kiire kiirus, muljetavaldavad turvaelemendid ja püsiv võime sujuva meedia geograafilisi piiranguid pärssida.
 4. IPVanish: Täiustatud krüptimis- ja varjamisfunktsioonid koos suure kiirusega. Hea kandidaat Netflixile juurde pääsemiseks.
 5. Surfshark: Piiramatu arv samaaegseid ühendusi, kiire kiirus ja kasvav serverivõrk.
 6. Privaatne VPN: Tuntuim voogesituse ja deblokeerimise võimaluste poolest. Netflixi ja muude teenuste tõkestamine on tõestatud.

Netflix USA Indiast VPN-i blokeeringu avamine

Järgige neid samme VPN-i seadistamiseks, et saaksite vaadata USA Netflixi Indias:

 1. Registreeruge ja registreeruge ühe pakkuja poolt, keda selles artiklis soovitame (meie parim valik on ExpressVPN).
 2. Kui makseformaalsused on lõppenud, jätkake VPN-i rakenduse allalaadimist ja installimist oma eelistatud seadmesse.
 3. Kui rakendus on installitud, taaskäivitage seade.
 4. Avage VPN-i rakendus ja valige Netflixi server. Pange tähele, et mõne VPN-i puhul ei saa kõik USA serverid Netflixi blokeeringut lahti võtta. Kui teil on probleeme, pöörduge klienditoe poole või kontrollige valitud teenusepakkuja veebisaiti.
 5. Oodake, kuni ühendus on loodud.
 6. Palju õnne! Lihtsalt liikuge Netflixi ja hakake vaatama.

Mitte iga VPN ei ole Netflixi välismaal usaldusväärse blokeerimise ülesanne. Kuraerisime oma nimekirja parimatest VPN -idest, mis voogesitavad USA Netflixi, pärast nende kriitilist hindamist järgmiste kriteeriumide alusel:

Parimate VPN-ide valimise kriteeriumid 

 1. Võimalik blokeerida Netflix USA ja muude voogesitusteenuste blokeerimine
 2. Pakub katkematuks voogesitamiseks ühtlast kiirust (puhverdamist pole)
 3. Kasutab kõrgemaid krüpteerimisprotokolle, nii et teie asukoht jääb varjatuks
 4. Pakub sõbralikku ja tõhusat klienditugi
 5. Võimaldab raha tagasi garantii
 6. Sisaldab samaaegsete ühenduste loomist

Parimad VPN-id Indias Netflix USA vaatamiseks

1. ExpressVPN

ExpressVPNJaanuar 2020 blokeerib Netflixi USTestitud jaanuar 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.ExpressVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

ExpressVPN sellel serveril on Ameerika Ühendriikides mitu asukohta ja tõestatakse, et see blokeerib Netflixi USA, Kanada, Suurbritannia jt blokeeringud. Selle optimeeritud serverid ja suurepärased krüptimisprotokollid tagavad stabiilse ühenduse peaaegu täiusliku tööaja rekordiga.

Oluline on öelda, et ExpressVPN opereerib Netflixi-spetsiifilisi USA servereid. Seetõttu on hea mõte kõigepealt konsulteerida klienditoe esindajaga. Need on saadaval ööpäevaringselt ja kogu aeg, et olla abiks kõigi päringute korral. Peale Netflixi saab ExpressVPN lubada Hulu, BBC iPlayeri ja Amazon Prime Video asukoha-agnostilist voogesitust. Selle hästi läbimõeldud minimalistlikud rakendused võimaldavad teil voogesitust mõne minutiga.

Turvalisuse parameetrid hõlmavad 256-bitist krüptimist, täiuslikku edasisaladust, lekkekaitset ja Interneti-tapmislülitit. See pakkuja ei salvesta üksikasjalikke kasutaja logisid, sealhulgas IP-aadresse.

Leiate rakendusi Windowsi, MacOSi, iOSi, Androidi ja Linuxi jaoks. Üks konto võimaldab viie seadme samaaegset ühendamist.

Plussid:

 • Piisavalt kiire HD-video puhverdamiseks esitamiseks
 • Tippklassi turvalisuse ja privaatsuse kaitsefunktsioonid
 • Vabastab Netflixi USA, Suurbritannia jt
 • Pakub ööpäevaringset reaalajas vestlust
 • Töötab kõigis suuremates laua- ja mobiiliplatvormides

Miinused:

 • Veidi kallim kui mõnel teisel pakkujal

USA NETFLIXI PARIM VPN INDIAS: ExpressVPN on meie valik nr 1 tõhususe, kiiruse ja klienditeenindusele pühendumise tõttu. See haldab mitut Netflixi jaoks optimeeritud serverit ja pakub tugevat kasutajakogemust. Proovige seda 30-päevase raha tagasi garantii riskivabalt.

Lugege meie täielikku ExpressVPN arvustust.

ExpressVPN kupongi eripakkumine – saate automaatse rakenduse 3 kuud täiendavat FREEGET DEALCoupon’i

2. NordVPN

NordVPNdeblokeerib Netflixi USTched Jan 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.NordVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

NordVPN pakub ulatuslikku üle 5000 serveri ülemaailmset võrku, kus on rohkesti Netflixi jaoks optimeeritud servereid USA-s. Selle saidi loend sisaldab servereid, mida Netflixi turvaliselt vaadata, ning täiendavaid tõrkeotsingu samme probleemide korral. Lisaks sellele aitab selle ööpäevaringne reaalajas klienditugi abikätt, kui teil tekivad probleemid.

Muud kui Netflix, On tõestatud, et NordVPN blokeerib Amazon Prime Video, Hulu ja BBC iPlayer blokeeringud, nii et ka teie on kaetud paljude muude voogesitusteenustega.

See pakkuja on teie digitaalse jalajälje kindlustamiseks hästi varustatud. See kasutab 256-bitist AES-krüptimist, Interneti-tapmise lülitit ja automaatset wifi-kaitset. Privaatsusseadete täiendamiseks ei salvesta see ühtegi tuvastatavat logi ega kasutajaandmeid.

Üks konto võimaldab korraga ühendada kuut seadet ning Windowsi, MacOSi, Linuxi, iOSi ja Androidi jaoks on saadaval rakendused.

Plussid:

 • Sõjaväelise kvaliteediga 256-bitine krüptimine tagab suure privaatsuse
 • Parim eelarve VPN torrentimise ja voogesituse jaoks
 • Vabastab Netflixi USA, Suurbritannia jt
 • Pakub ööpäevaringset reaalajas vestlust

Miinused:

 • Ühendused töölauarakenduse kaudu võivad olla aeglased

PARIM EELARVE VÕIMALUS: NordVPN on saadaval tüütu hinnatasemega ega häiri ühtegi privaatsus- ega turvafunktsiooni. Teil on kindel stabiilne ühendus Netflix USA voogesitamiseks Indias. Proovige seda 30-päevase raha tagasi garantii abil.

Lugege meie täielikku NordVPN-i arvustust.

NordVPN KupongiSäästke 70% 3-aastasest plaanistGET DEALDisoodustus rakendub automaatselt

3. CyberGhost

Küberhostdeblokeerib Netflixi USTched Jan 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.Cyberghost.com

Raha tagasi garantii: 45 PÄEVA

CyberGhost omab 947 serverit USA-s, nii et leiate kindlasti Indiast Netflixile juurdepääsu kiireks ja stabiilseks ühenduseks. See VPN-teenus võib blokeerida ka paljude muude voogesitusplatvormide, sealhulgas muude Netflixi teekide, Hulu ja BBC iPlayer.

Turvafunktsioonide hulka kuulub 256-bitine AES-krüptimine OpenVPN-protokollis, Interneti-tapmise lüliti ning kaitse DNS- ja IPv6-lekete eest. Reklaamide blokeerija ja pahavaravastane kaitse on kasutusele võetud.

Kiirused on pidevalt meie testitud kiireimate hulgas, muutes HD-voogesituse imelihtne. Lisaks pakub see pakkuja piiramatut ribalaiust ja liiklust, nii et teie suhtes ei kohaldata mingisuguseid andmepiire. Kui teil tekib probleeme, aitab teid selle ööpäevaringne reaalajas vestluse tugi.

Rakendused on kaasatud kõigi suuremate platvormide jaoks – Android, iOS, MacOS ja Windows. Üks konto võimaldab seitsme seadme ühendamist korraga.

Plussid:

 • Voogesitab sujuvalt HD-videot
 • Vabastab Netflixi USA, Suurbritannia jt
 • Ei pea palke
 • Mõni kiireim server, mida oleme testinud

Miinused:

 • Konfiguratsioonivõimaluste puudumine nurjab energiakasutajaid

SPEEDY VPN: CyberGhost on mõeldud VPN-maailma uustulnukatele. Selle kiire kiirus ja tipptasemel krüptimine sobivad Netflixi jaoks hästi. Proovige seda 45-päevase raha tagasi garantii abil.

Vaadake meie täielikku CyberGhost ülevaadet.

CyberGhost kupong UUS AASTA ERIPAKKUMINE: SÄÄSTKE 80% 3-aastaste plaanide korral + 2 kuud freeGET DEAL Soodustus rakendub automaatselt

4. IPVanish

IPVanishdeblokeerib Netflixi USTched Jan 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.IPVanish.com

Raha tagasi garantii: 7 PÄEVA

IPVanish kogub punkte oma suurepärase privaatsuse ja asukohast kõrvalehoidmise võimaluste eest. Ta keeldub salvestamast kasutaja logisid, sealhulgas metaandmeid, ja haldab isiklikult kõiki oma võrgu servereid. See sisaldab sõjaväelist krüptimist, täiuslikku edasisaladust, Interneti-tapmise lülitit ning kaitset DNS- ja IPv6-lekete eest.

Selle kirjutamise ajal pakub IPVanish USA-s rohkem kui 600 serverit, mis annab teile stabiilse võimaluse Netflixi voogesitamiseks. Klienditugi võib kohati olla pisut kohmakas, kuid see võib aidata sobiva serveri leidmisel. Kiirused on kiired ja üks konto võimaldab 10 samaaegset ühendust.

Rakendused on saadaval kõigi suuremate platvormide jaoks, sealhulgas Android, iOS, Windows ja MacOS.

Plussid:

 • Ei pea ühtegi palki
 • Vabastab Netflixi USA
 • Pakub ööpäevaringset reaalajas vestlust

Miinused:

 • Ei paku ühtegi brauserilaiendit

TÄIENDAV KLAATIMISVÕIMSUS: IPVanish sisaldab vastupidavat asukohast kõrvale hoidvat tehnoloogiat, kiirust kahjustamata. Proovige seda 7-päevase raha tagasi garantii abil.

Lugege meie täielikku IPVanishi ülevaadet

IPVanish CouponSAVE 60% aastaplaanistGET DEALDisoodustatakse automaatselt

5. Surfshark

SurfShark VPNdeblokeerib Netflixi USTched Jan 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.Surfshark.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

Surfshark ei nõua Netflixi blokeeringu avamiseks USA serveriga ühenduse loomist. Selle veebisait väidab, et saate luua ühenduse mis tahes serveriga, mis asub teie tegelikule geograafilisele asukohale kõige lähemal, ja siiski saate Ameerika versiooni voogesitada. See on SmartDNS-funktsiooni puhul võimalik, kuid parem kiirus on parem ühendada USA serveriga. Omades üle 850 serveri kogu maailmas ja paljudes kohtades USA-s, on teie lemmiksisu voogesituse jaoks palju võimalusi.

Kokku blokeerib Surfshark 11 Netflixi riigiversiooni, sealhulgas USA, Prantsusmaa, Jaapan, Itaalia, Austraalia ja palju muud. Lisaks võib see aidata teil pääseda ka teistele platvormidele, nagu Hulu, BBC iPlayer ja Amazon Prime Video.

Kogu liiklus on tagatud 256-bitise AES-krüpteerimisega koos täiusliku edasisaladuse, Interneti-tapmislüliti ja kaitsega IPv6, DNS ja WebRTC lekete vastu. Selle kiirus on kiire ja voogesitus on viivituseta kogemus.

Selle kirjutamise ajal on pakkumine ühendada piiramatu arv seadmeid ühe kontoga. See on suurepärane uudis inimestele, kes soovivad seda kava sõprade ja perega jagada.

Rakendused on lisatud iOS-i, Windowsi, MacOS-i ja Androidi jaoks.

Plussid:

 • Piiramatu arv seadmeid
 • Tapa lüliti kõigil platvormidel
 • Vabastab Netflixi, Hulu ja BBC iPlayeri

Miinused:

 • Serverivõrk on väiksem kui enamikul teistel VPN-del

VERSATIIVNE: Surfshark pakub ümardatud VPN-i kogemust muljetavaldavate blokeeringu võimaluste ja kiirete kiirustega. Proovige seda 30-päevase raha tagasi garantii abil.

Lugege meie täielikku arvustust Surfsharki kohta.

Surfsharki kupongEripakkumine – säästke 83% + 3 kuud FREEGETI PAKKUMINEAndmeid rakendatakse automaatselt

6. PrivateVPN

Privaatne VPNdeblokeerib Netflixi USTched Jan 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.PrivateVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

Privaatne VPN omab väiksemat arvu servereid kui teised selles loendis olevad pakkujad, kuid teeb oma tööd väga hästi. Selles loetletakse kokku kolm USA serveriserverit, mis on optimeeritud Netflixi piirangutest mööda hiilima, aga ka Kanada, Suurbritannia, Prantsusmaa, Jaapani ja Taanis asuvad serveriserverid, mis saavad nende riikide Netflixi teegid blokeerida..

Lisaks saab PrivateVPN aidata teiste hulgas ka Hulu, Amazon Prime Video ja BBC iPlayer deblokeerimist. Selle rakendused on kasutajasõbralikud ja kiirused on väga kiired. PrivateVPN ei salvesta mingisuguseid kasutaja logisid, seega olete teie privaatsuse nurga alt kaetud.

See pakkuja kasutab 256-bitist AES-krüptimist koos täiusliku edasisaladuse, DNS-, IPv6- ja WebRTC lekkekaitsega ning Windowsi rakenduse Interneti-tapmise lülitiga.

Rakendused on saadaval opsüsteemidele Windows, MacOS, iOS ja Android. Üks konto võimaldab korraga ühendada kuni kuus seadet.

Plussid:

 • Vabastab Netflixi USA, Suurbritannia jt
 • Ei pea ühtegi palki
 • Privaatsus ja turvalisus on tipptasemel

Miinused:

 • Väike arv servereid, mille vahel valida
 • Live-vestlust pole ööpäevaringselt

SUUR VASTUVÕTMISEKS: PrivateVPN on geograafiliselt piiratud meediumites usaldusväärne esineja. Lisaks pakub eelist sõbralik klienditugi. Proovige seda 30-päevase raha tagasi garantii abil.

Lugege meie täielikku PrivateVPN arvustust.

PrivateVPN CouponSpecial Deal – säästke 83% 2-aastase plaani pealtHETKE DEALDaland automaatselt rakendub

Kas ma saan Netflix USA Indias voogesitamiseks kasutada tasuta VPN-i?

Me ei soovita Netflix USA voogesitamiseks kasutada tasuta VPN-i. Siin on mõned põhjused, miks:

Subpar turvalisuse ja privaatsuse standardid

Tasuta VPN-id ei tegele tipptasemel krüpteerimisprotokollide pakkumisega ega ole seetõttu piisavalt varustatud Netflixi juurutatud keerukate tuvastusfiltrite vältimiseks. Võimalik, et võite leida tasuta VPN-i, millel on USA serveri jaoks suvandeid, kuid millel pole garanteeritud Netflixi voogesitamine mingil viisil.

Halvemaks muutmiseks jälgivad paljud tasuta VPN-id kasutaja andmeid kolmandate osapoolte reklaamijatele müümiseks. See on vastuolus eesmärgiga, milleks VPN-id kõigepealt teenivad. 2016. aastal Androidi rakenduste poes tehtud tasuta VPN-rakenduste uuringust selgus, et 38% neist sisaldas mingit laadi pahavara ja hämmastav 87% ei suunanud liiklust krüptitud tunneli kaudu, mille nad väidetavalt üles seadis.

Klienditoe puudumine

Nagu oleme soovitanud VPNides välja toonud, võib klienditugi anda olulise panuse Netflixi jaoks õige serveri valimisel ja tõrkeotsingul probleemide ilmnemisel. Tasuta VPN-del pole spetsiaalset klienditoe portaali ja nad ei saa kiireloomulisi päringuid lahendada. See lahjendab teie üldist kogemust.

Halb kiirus ja serverivõrgud

Sellist asja nagu tasuta lõunasöök pole olemas. Kui kavatsete VPN-i kasutada, selle eest maksmata, oodake piiratud kiirust, ainult mõne serveri valikut ja ooteaega ühenduse loomiseks tipptundidel. See on teravas vastuolus tasuliste VPN-ide pakkumisega – järjepidev ja probleemideta Netflixi voogesitus.

Kokkuvõtteks võib öelda, et tasuta VPN-i valimisega ei ole teie privaatsuse ja turvalisuse kahjustamine veebis ohus..

Vaata ka: Kiireimad VPN-id

Kas VPN-iga ei pääse Netflixile juurde? Proovige neid lahendusi

Sel juhul proovige neid samme:

 1. Esiteks pöörduge oma VPN-i klienditoe meeskonna poole ja kontrollige, kas teie ühendatud server on Netflixi jaoks optimeeritud.
 2. Jätkake kõigi Google’i kontode, sealhulgas teie Chrome’i brauseri kontode väljalogimist. Google vahemällu salvestab IP-aadressid ja on võimalik, et see on põhjus, miks teile keelatakse juurdepääs Netflixile.
 3. Keelake seadme GPS ja muud asukohapõhised teenused. Tühjendage brauseri küpsised, vahemälu ja ajutised failid.
 4. Keela IPv6. See on enamasti mõeldud Windows 10 kasutajatele, kuid see võib põhjustada probleeme teistes opsüsteemides.
 5. Puhastage oma DNS-i vahemälu. Selleks Windowsis avage administraatori režiimis käsuviip ja sisestage käsk: ipconfig / flushdns
 6. Muutke oma seadme ajavööndit nii, et see vastaks USA serverile, millega olete ühendatud.
 7. Ühendage VPN-i ühendus lahti ja sulgege see. Taaskäivitage seade ja looge uuesti IP-aadressi saamiseks Netflixi jaoks optimeeritud server.

Miks on Netflixil erinevad sisukogud??

Netflix ei tooda kogu oma raamatukogudes olevat sisu. Suur enamus sellest on pärit muude tootjate majadest, nagu Paramount ja Fox. Sellisena peab see läbirääkimisi ainult konkreetsete riikide õiguste üle. Seda seetõttu, et nimetatud tootmismajad saavad sageli müüa õigusi rohkematele hostingu pakkujatele eraldi kohtades. Kuigi Netflix on öelnud, et ta sooviks näidata ühes ja samas sisukogusid igas riigis, kus ta tegutseb, ei saa see reaalsuseks enne, kui tal on suurem kontroll platvormi kõigi saadete ja filmide üle.

Näiteks pole selle originaallavastustel nagu Stranger Things ja Sacred Games samad piirangud ja need on voogesituseks saadaval kogu maailmas.

Netflix jälgib teie seadme IP-aadressi, et teha kindlaks, kust voogesitate. IP-aadress on ainulaadne numbrijada, mille teile on määranud teie Interneti-teenuse pakkuja. See aitab hostitavatel veebisaitidel ja rakendustel teie asukohta ligikaudseks muuta. Nii et kui logite Indiasse Internetti sisse, määratakse teile kohalik IP-aadress. Netflix kasutab seda teavet riigipõhise sisu kuvamiseks.

Sellepärast on ülioluline kasutada VPN-i oma tegeliku asukoha hävitamiseks. Kui ühendate USA-s VPN-serveriga, näib, et viibite füüsiliselt Ameerika Ühendriikides ja kohalik raamatukogu tehakse kättesaadavaks. Pange tähele, et pole tähtis, kas teie konto registreeriti algselt Indias.

Seotud: Kuidas Netflixi riiki vahetada

Kui Netflix tuvastab VPN-i kasutamise, kuvatakse teile järgmine tõrketeade:

“Vabandust, midagi läks valesti. Voogesituse viga. Näib, et kasutate blokeerijat või puhverserverit. Lülitage mõni neist teenustest välja ja proovige uuesti. ”

Ärge muretsege, VPN-id on Indias ja enamikus mujal maailmas täiesti seaduslikud. Netflix ei võta teid musta nimekirja selle eest, et proovite ühega sisse logida.

Seotud: Parim VPN India jaoks

pildikrediidid: USA Vikipeediakaart USA CC BY-SA 3.0 “India” Superbenjamin CC BY-SA 3.0

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me