Kuidas vaadata kanalit 4 on Demand (kõik 4) kõikjalt

Kuidas kanalit 4 (Kõik 4) veebist välismaalt voogesitada?


Nagu paljud populaarsed voogesitusteenused, piirab ka geograafiline sisu 4 selle sisu. See geograafiline blokeerimine tähendab, et kogu 4 sisu saavad vaadata ainult Ühendkuningriigi kasutajad. Kõigile neljale juurdepääsu proovivad ülemeremaade kasutajad näevad järgmist teadet: “Teenus pole teie piirkonnas praegu saadaval. ”

Kuid VPN-i abil saate ühenduse luua serveriga teises asukohas ja meelitada saite uskuma, et asute tegelikult kuskil mujal. See ületab kõik 4 piirkondlikud piirangud ja võimaldab teil vaadata otseülekannet ja tellitavat sisu sõltumata sellest, kus te füüsiliselt asute; sobib suurepäraselt Channel 4 vaatamiseks välismaal, kui olete reisil.

Kui teil on aega vaid kiire kokkuvõtte tegemiseks, on siin meie oma Kanali 4 välismaalt vabastamise parimate VPN-ide loend:

 1. ExpressVPN Parim valik Channel 4 vabastamiseks! Suur kogu maailmas asuvate kiirete serverite võrk, mis on mõeldud kiireks ühenduseks. Tugev privaatsuse osas. Sisaldab 30-päevast raha tagasi garantii.
 2. CyberGhost Parim eelarvega VPN. Hea hinna ja algajasõbralikud rakendused. Turvalised ja kiired ühendused on voogesituse jaoks suurepärased.
 3. NordVPN Tugev ja üle 5000 serveriga kõikehõlmav – saab blokeerida peaaegu kõik. Hea voogesituse kiiruse tagab palju servereid.
 4. IPVanish Toimib hästi Kodi seadmetega ja võimaldab ühe kontoga ühendada kuni 10 samaaegset ühendust.
 5. Privaatne VPN Järgmine ja laienev voogesitussaitide loend, mille see saab blokeerida.

Kuidas kanal 4 kanalit VPN-iga voogesitada

Kas olete VPN-iga voogesituse jaoks uus? Geograafiliselt piiratud platvormide blokeeringute blokeeringu tühistamine on tegelikult üsna lihtne, järgige lihtsalt järgmisi samme.

Kanal 4 välismaal tasuta vaatamiseks toimige järgmiselt.

 1. Liituge ühega allpool loetletud VPN-teenustest (soovitame ExpressVPN-i).
 2. Laadige alla ja installige klienttarkvara. Saadaval on mõned erinevad versioonid, nii et hankige kindlasti oma opsüsteemi jaoks sobiv versioon.
 3. Looge ühendus vastava riigi serveriga. Kõigi 4 jaoks kasutaksite Briti serverit.
 4. Proovige vaadata sisu Channel 4 saidil. See peaks laadima kiiresti minimaalse puhverdamisega, kui üldse. Pange tähele, et muudatuste nägemiseks peate võib-olla lehe uuesti laadima.

KUIDAS PREMIUM VPN-i TASUTA saada?: VPN-id pakuvad madalaimat hinda tavaliselt ainult klientidele, kes soovivad mitu aastat korraga tellida. Kui vajate VPN-i vaid lühikeseks ajaks, näiteks kui olete puhkusel, saate selle asemel kasutada ExpressVPN-i tasuta 30-päevast prooviversiooni. Ehkki peate tasuma ettemaksu, saate selle 30 päeva jooksul igal ajal tühistada ja kogu tagasimakse saada.

Parim VPN kõigi 4 vaatamiseks

Esimene samm on sobiva VPN-i valimine. Iga teenus on pisut erinev, seetõttu tasub enne kindlale VPN-ile pühendumist kaaluda teie veebipõhiseid harjumusi. Näiteks tähtsustavad mõned teenused kiirust ennekõike, teised aga lihtsustavad väga keerukate turvaseadete loomist. Parimate VPN-ide leidmiseks välismaalt kõigile 4 juurde pääsemiseks otsisime teenuseid, mis vastavad järgmistele kriteeriumidele:

 1. Võimaldab vabastada kõik 4 ja sarnased teenused
 2. Tal on mitu Suurbritannia serverit, mille vahel valida
 3. Pakub stabiilseid ühendusi ja mõjutab ühenduse kiirust minimaalselt
 4. Sisaldab tugevat krüptimist ja täiendavaid turvafunktsioone
 5. Logi sisse isikut tuvastavat teavet või ideaaljuhul ei logi üldse

1. ExpressVPN

ExpressVPNJaanuar 2020Tablokeerib Channel 4Testitud jaanuar 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.ExpressVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

See teenus sobib suurepäraselt voogesitamiseks: praegu on uhke rohkem kui 3000 serverit 160 asukohas, mis asuvad 94 erinevas riigis, sealhulgas viies serveri asukohas Ühendkuningriigis.. Lisaks võib see ületada kõik, välja arvatud kõige karmimad geopiirangud; saate voogesitada sisu kõigist 4, aga ka muudest suurematest teenustest, nagu Netflix, BBC iPlayer ja Amazon Prime Video.

ExpressVPN pakub suurepäraseid turvafunktsioone, sealhulgas 256-bitist AES-krüptimist, tapmislülitit ja DNS / IPv6-lekkekaitset. See ei logi andmeid, mis võiksid teid tuvastada, ja võimaldab isegi maksta bitcoini abil, et ennast võimalikult palju anonüümseks muuta. Klienditoega saate ühendust võtta ööpäevaringselt otsevestluse kaudu. Tavaliselt reageerivad nad mõne sekundi jooksul.

ExpressVPN-l on kasutajasõbralikud rakendused Windowsi, MacOS, Linuxi, Androidi ja iOS-i seadmetele. See töötab ka valitud traadita ruuteritel, ehkki neid tuleb käsitsi konfigureerida.

Plussid:

 • Suurbritannias on palju servereid, mis blokeerivad kõik 4 HD-st peaaegu kõikjalt
 • Rakendused on intuitiivsed ja hõlpsasti kasutatavad
 • Kõrgetasemelised turvafunktsioonid ja logide puudumise poliitika kaitsevad teie privaatsust
 • Range nulllogi poliitika ja rakenduste kindel turvalisus
 • Reaalajas vestluse tugi 24/7

Miinused:

 • Pole siin odavaim variant ilma kupongita

Meie tulemus:

4.5 otsas 5

PARIM VPN 4. KANALIL – KÕIK 4: ExpressVPN on meie valik nr 1. Tõkestab usaldusväärse blokeeringu kõik 4 ja peaaegu kõik Suurbritannia voogesitussaidid. Erakordne kiirus puhvervaba HD-vaatamise jaoks koos täieliku turvalisuse ja privaatsusega. Proovige seda 30-päevase raha tagasi garantii korral riskivabalt.

Lugege meie ExpressVPN-i täielikku ülevaadet.

ExpressVPN kupongi eripakkumine – saate automaatse rakenduse 3 kuud täiendavat FREEGET DEALCoupon’i

2. CyberGhost

KüberhostTühistab Channel 4Tests Jan 2020 blokeeringu

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.Cyberghost.com

Raha tagasi garantii: 45 PÄEVA

CyberGhost töötab natuke teistmoodi kui enamus: see võimaldab teil valida kas kindla serveri (Ühendkuningriigis on 486+ ja üle 5700 kogu maailmas) või lasta see määrata vastavalt selle sobivusele selliseks ülesandeks nagu torrenting või ohutu sirvimine. CyberGhost võimaldab ühe klõpsuga blokeerida kõik 4 ja paljud muud veebisaidid, muutes selle ideaalseks algajatele kasutajatele.

Vaatamata lihtsale ja kasutajasõbralikule kujundusele on CyberGhostil tegelikult sisse ehitatud mõned võimsad turvafunktsioonid. Näiteks võite lasta sellel automaatselt reklaame blokeerida ja pahavara otsida. Samuti on olemas 256-bitine krüptimine, tapmislüliti ja kaitse DNS, IPv6 ja pordi edastamise lekete eest. See ei logi ühtegi seanssi ega liikluse üksikasju, seega ei saa see teie tegevuse üksikasju kellelegi avaldada.

CyberGhost on pühendanud Windowsi, MacOS, Androidi, Linuxi ja iOS-i rakendused. Manuaalse konfigureerimise abil saate selle installida ka mõnedesse kodurruuteritesse.

Plussid:

 • Suur Suurbritannia üle 700 serveri kontingent vabastab enamiku geograafiliselt blokeeritud saitide hõlpsa blokeeringu
 • Väga head voogesituse kiirused
 • Rakendusi on lihtne paigaldada ja kasutada – hea võimalus algajatele
 • Kindel privaatsusfunktsioon, sealhulgas tapmislüliti

Miinused:

 • Ei sobi neile, kes vajavad täiustatud funktsioonide juhtimist

Meie tulemus:

4 otsas 5

PARIM EELARVE VPN: CyberGhostit on lihtne kasutada. Hea hinnaga kindel esineja. Hea kõigi 4 blokeeringu tühistamiseks, kuid mõned serverid näevad vaeva teiste voogesitussaitidega. Kaasas 45-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku arvustust CyberGhost kohta.

CyberGhost kupong UUS AASTA ERIPAKKUMINE: SÄÄSTKE 80% 3-aastaste plaanide korral + 2 kuud freeGET DEAL Soodustus rakendub automaatselt

3. NordVPN

NordVPNTühistab Channel 4Tests Jan 2020 blokeeringu

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.NordVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

Võrgu suuruse osas on NordVPN eeskujuks. Sellel VPN-i pakkujal on peaaegu 5700 serverit 60 riigis ja 654 neist saab valida ainuüksi Suurbritannias. See on piisavalt kiire reaalajas HD-video voogesitamiseks ilma probleemideta saitidelt nagu 4 ja see võib blokeerida isegi populaarsemate teenuste, sealhulgas Netflixi ja Hulu, blokeerimise..

See veteranide pakkuja paneb suurt rõhku turvalisusele. 256-bitine krüptimine on vaikimisi lubatud, kuid kasutajad saavad kasutada ära ka DNS / IPv6 lekkekaitset, rakendusepõhist tapmislülitit, üle VPN-i funktsioone pakutavat Tor-funktsiooni ja võimalust kasutada mitut VPN-i korraga. See teenus ei salvesta isikut tuvastavat teavet ja võtab vastu krüptovaluutamakseid, nii et saate sirvida täiesti anonüümselt.

See VPN pakub rakendusi MacOS-i, iOS-i, Windowsi ja Androidi jaoks. NordVPN-i saab käsitsi installida Linuxi-põhistesse süsteemidesse ja toetatud võrgumarsruuteritesse.

Plussid:

 • Veteranide eelarve pakkuja, kellel on üle 650 serveri kogu Ühendkuningriigis
 • Tühistab populaarsemate voogesitussaitide, nt. Netflix, BBC iPlayer ja Amazon Prime Video
 • Vaike turvaseaded ja privaatsusega seotud kaalutlused on standardist kõrgemad
 • Reaalajas vestlus aitab teid käsitsi konfigureerimisel

Miinused:

 • Töölauarakenduse kasutamine võib olla ebamugav, vajab värskendamist

Meie tulemus:

4.5 otsas 5

HEA KÕIK RÕIVAD: NordVPN on hea hinnaga universaalne. Suurepärane väärtus, mis blokeerib enamiku Suurbritannia voogesitusteenused, sealhulgas Channel 4. Suurepärased privaatsus- ja turbevolitused. 30-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku arvustust NordVPN-i kohta.

NordVPN KupongiSäästke 70% 3-aastasest plaanistGET DEALDisoodustus rakendub automaatselt

4. IPVanish

IPVanishTühistab Channel 4Tests Jan 2020 blokeeringu

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.IPVanish.com

Raha tagasi garantii: 7 PÄEVA

IPVanishil on 89 Briti serverit, mille hulgast valida (1 300+ kogu maailmas), ja kiirus on piisavalt kõrge, et HD-videot veatult voogesitada, see on suurepärane VPN, mida saab kasutada koos kõigi 4. See on võimeline pingutusteta vabastama sellised platvormid nagu ITV Hub, Sling TV ja Acorn TV, nii et kõik 4 ei kujuta ohtu. Lisaks võimaldab see teenus kuni kümme samaaegset ühendust, kus paljud tema konkurendid võimaldavad maksimaalselt kuut.

Ehkki selle rakendused on kerged, sisaldavad need palju täiustatud funktsioone. 256-bitine krüptimine, DNS lekkekaitse ja tapmislüliti on vaikimisi lubatud, kuid kasutajad saavad ka oma OpenVPN-liikluse hägustada, vahetada IP-aadressid ajastatud intervallidega ja blokeerida kogu LAN-i liikluse. IPVanish ei logi isikut tuvastavat teavet, seega jäävad teie tegevused kogu aeg privaatseks.

IPVanish on üks väheseid peamisi VPN-e, millel on rakendus Amazon Fire TV poes. Lisaks on sellel spetsiaalsed versioonid Androidi, Windowsi, iOS-i ja MacOS-i jaoks. Seda teenust saab käsitsi konfigureerida töötama Linuxi ja ruuterite valimiseks.

Plussid:

 • Töötab Suurbritannias üle 80 serveri, kõigi 4 blokeeringu avamisega pole probleeme
 • Luba 10 üheaegset ühendust konto kohta
 • Testimise ajal saavutatud muljetavaldavad 4K voogesituse kiirused

Miinused:

 • Klienditugi on pisut aeglane
 • Pole brauserilaiendeid

Meie tulemus:

4 otsas 5

Kuni 10 seadet: IPVanish sobib suurepäraselt peredele ja mitme ühenduse jaoks. Tühistab 4. kanali blokeeringu – nõudmisel – kõik 4, kuid ei saa blokeerida nii palju voogesitusteenuseid kui selles loendis kõrgemad konkurendid. 7-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku ülevaadet IPVanishi kohta.

IPVanish CouponSAVE 60% aastaplaanistGET DEALDisoodustatakse automaatselt

5. PrivateVPN

Privaatne VPNTühistab Channel 4Tests Jan 2020 blokeeringu

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.PrivateVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

Privaatne VPN omab vähem servereid (Ühendkuningriigis vaid neli ja kogu maailmas 78) kui sarnased teenused, kuid pakub suuremat kiirust. Tegelikult on HD-video otseülekanne piisavalt kiire ilma märgatava puhverdamiseta. Veelgi parem, lisaks kõigile 4 saab see VPN blokeerida voogesitusplatvormide blokeerimise, mida paljud teised ei saa, sealhulgas BBC iPlayer, Netflix ja PlayStation Vue.

See teenus võimaldab vaikimisi IPv6 ja DNS-i lekkekaitset. See kasutab 256-bitist krüptimist koos tapilülitiga tagamaks, et teie liiklus on kogu aeg varjatud. Kui teie isiklikku teavet pole salvestatud, ei saa teie tegevusi teile kindlaks teha. PrivateVPN paistab klienditoe puhul tõesti silma: selle meeskond on 24 tunni vältel otseülekande kaudu saadaval ja nad on isegi teie loal võimelised tarkvara teie jaoks eemalt installima ja konfigureerima.

PrivateVPN pakub spetsiaalseid rakendusi Androidi, iOS-i, Windowsi ja MacOS-i süsteemidele. Käsitsi installimine on vajalik Linuxi-põhiste platvormide ja traadita ruuterite jaoks.

Plussid:

 • Kindla maine saavutamine geograafiliselt piiratud sisu blokeerimise eemaldamiseks, sealhulgas Ühendkuningriigist
 • Voogesituse kiirus on HD jaoks piisavalt hea
 • Lihtne kasutada Windowsi, MacOS, iOS ja Androidi rakendusi

Miinused:

 • Väike arv servereid, millest Ühendkuningriigis valida
 • Võib vajada tugiteenuseid parima serveri leidmisel

Meie tulemus:

4.5 otsas 5

SUUR KIIRUS: PrivateVPN on hea pere valik. Tühjendab kõigi 4 blokeerimise ja on üldiselt hea sirvimiseks ja piinamiseks. Võimaldab kasutada kuni 6 seadet. Võib teha rohkemate serveritega. 30-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku arvustust PrivateVPN-i kohta.

PrivateVPN CouponSpecial Deal – säästke 83% 2-aastase plaani pealtHETKE DEALDaland automaatselt rakendub

Kas ma saan Channel 4 võrgus tasuta VPN-i vaadata??

Ehkki teil võib tekkida kiusatus kasutada tasuta VPN-i, soovitame neid vältida mitmel põhjusel. Hoolimata sellest, et kasutajatel on rohkem kui premium-teenuseid, puudub tasuta VPN-idel tavaliselt nende toetamiseks vajalik võrguinfrastruktuur. Praktiliselt tähendab see, et teil on tõenäolisem pikk puhverdamine, video lämbumine ja isegi juhuslik VPN-ist lahtiühendamine. Need tegurid viitavad kehvale voogesituse kogemusele, kuid kui arvestada, et peamised platvormid blokeerivad esimestena tasuta VPN-id, väheneb nende elujõulisus veelgi.

Kuigi tasuta VPN-id ei võta teilt otse tasu, ei ole need tegelikult tasuta: maksate raha asemel lihtsalt isiklike andmetega. Need teenused võivad teile kasu tuua mitmel viisil, alates reklaamide paigutamisest teie külastatavatele lehtedele kuni pikema aja jooksul küpsiste abil teie jälgimiseni. See võimaldab neil luua sirvimisharjumuste kohta väga üksikasjaliku profiili, mida saab siis teie teadmata müüa kõrgeima pakkumisega pakkujale. Eeldatakse, et VPN-id hoiavad teie tegevusi anonüümsena, mitte ei jaga neid kolmandate osapooltega, seega on see lihtsalt vastuvõetamatu.

Lõpuks kaaluge turvariski, mida tasuta VPN-id kujutavad. 2016. aastal vaatasid teadlased üle 200 tasuta Androidi VPN-i rakenduse ja leidsid, et peaaegu 40% sisaldas mingisugust pahavara. Lisaks ei krüptinud paljud neist väidetavatest VPN-id tegelikult midagi. Isegi kõrgetasemelise teenuse kasutamine ei taga teie turvalisust; oleme varem näinud, kuidas suur tasuta VPN hõlbustab botivõrku oma kasutajate ribalaiusega.

Veebiturvalisuse osas ei saa te olla liiga ettevaatlik. Enda, oma seadmete ja isikliku teabe kaitsmiseks soovitame kasutada usaldusväärse VPN-i koos proovitud ja logimata jätmise poliitikaga.

Kuidas registreerute Kõik 4??

kõik 4 registreerimist

Kuigi kõik 4 on tasuta kasutamiseks mõeldud, peate eelnevalt konto looma. See on suhteliselt lihtne protsess: minge lihtsalt registreerimislehele ja sisestage oma e-posti aadress, parool ja sünnikuupäev. Teilt küsitakse ka Suurbritannia postiindeksit. teenus kasutab seda teie aadressi leidmiseks, kuid täiendavaid kontrollimeetmeid pole. Tegelikult pole isegi terve mõistuse sihtnumbrite filtreerimist; on isegi võimalik konto luua Buckingham Palace’i postiindeksi abil.

Pärast registreerimist saate kohe sisse logida ja voogesitust alustada. Siiski peaksite arvestama, et Ühendkuningriigi seadused nõuavad teleris edastatava sisu vaatamiseks TV-litsentsi. Kõik 4 ei teavita kasutajaid sellest enne otseülekande laadimist, seega on sellest lihtne mööda vaadata. Televiisorilitsents pole tellitava sisu vaatamiseks vajalik, erinevalt BBC iPlayerist, mille suhtes kehtivad erinevad reeglid.

Mida ma saan vaadata kanalil 4 / Kõik 4??

Kanalil 4 on saadaval lai valik sisu. Allpool oleme loetlenud mõned kanali populaarseimad pealkirjad:

 1. Hollyoaks
 2. Isa Ted
 3. Ramsay’s Kitchen Nightmares USA
 4. IT-rahvahulk
 5. Peep Show
 6. Suur Briti küpseta ära
 7. Tulge koos minuga einestama
 8. 8 kassi 10st
 9. Esimesed kuupäevad
 10. Üleloomulik

Vaata ka:

 • Kuidas vaadata ITV-d välismaal
 • Kuidas vaadata Sky Go’i välismaal
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me