Kuidas vaadata VPN-iga SBS On Demandi (väljaspool Austraaliat)

Kuidas vaadata VPN-iga SBS On Demandi väljaspool Austraaliat


Kui proovite vaadata SBS On Demand välismaal võrgus, näete järgmist teadet:

“SBS On Demand sisu on voogesituse jaoks saadaval ainult avaldamise õiguste tõttu Austraalias.”

Õnneks saate virtuaalse privaatvõrgu (VPN) abil vabastada SBS On Demand blokeeringu väljaspool Austraaliat.

SBS On Demand regioonilukustatud

Kui ühendate VPN-iga, suunatakse teie seadme Interneti-liiklus pigem VPN-i serveri kui teie Interneti-teenuse pakkuja (ISP) serveri kaudu. Need andmed saadetakse krüptitud tunneli kaudu, mis varjab teie IP-aadressi ja seega teie asukohta. SBS On Demand blokeeringu avamine, peate looma ühenduse Austraalia serveriga kuna see annab teile Austraalia IP-aadressi. Pärast ühenduse loomist saate SBS On Demand-i voogesitada kõikjal maailmas.

Kuidas vaadata VPN-iga SBS On Demandi (väljaspool Austraaliat)

Kui te pole kindel, kust alustada, ärge muretsege! Juhendame teid samm-sammult läbi VPN-i kasutamise SBS On Demandi blokeeringu kasutamiseks.

Siit saate teada, kuidas vaadata SBS On Demand veebis kõikjalt:

 1. Registreeruge VPN-iga, mis vabastab SBS On Demand teenuse. Soovitame ExpressVPN-i. CyberGhost ja NordVPN on aga kaks usaldusväärset ja kvaliteetset alternatiivi.
 2. Laadige alla ja installige oma seadme VPN-i rakendus või brauserilaiend (seade, millest soovite SBS-i vaadata).
 3. Avage VPN-i rakendus või brauserilaiend ja looge ühendus Austraalia serveriga. See annab teile Austraalia IP-aadressi SBS On Demand välismaal jälgimiseks.
 4. Minge saidile SBS On Demand ja registreeruge tasuta konto saamiseks, kui teil seda veel pole. Teil palutakse sisestada oma nimi, e-posti aadress, sünniaasta ja sugu.
 5. Nüüd peaks teil olema võimalik SBS-is videoid mängida. Kui teil on endiselt piiranguid, proovige kustutada oma brauseri küpsised.

VPN-i valimisel tuleb arvestada paljude erinevate teguritega. Nende hulka kuuluvad serverite kiirus, võrgu suurus ja pakutava turvalisuse tase. Valisime parimad VPN-id SBS On Demand jälgimiseks järgmiste kriteeriumide põhjal:

 • Austraalia serverid, mis vabastavad teenuse SBS On Demand blokeeringu
 • Kiire ja usaldusväärne ühendus katkematu voogesituse jaoks
 • Turvafunktsioonid, mis kaitsevad teie veebipõhist privaatsust
 • Klienditugi on saadaval otsevestluse ja e-posti teel
 • Algajasõbralikud rakendused laua- ja mobiiliplatvormidele
 • Võimalus ühendada mitu seadet korraga

Kas teil pole aega kogu artiklit lugeda? Siin on kiire kokkuvõte parimatest VPN -idest SBS On Demand voogesituse jaoks väljaspool Austraaliat.

Parimad VPN-id SBS-i nõudmisel:

 1. ExpressVPN: parim VPN SBS on Demand jälgimiseks. See on kiire, usaldusväärne ja vabastab ka Netflixi ja Disney + blokeeringud. Pakub algajatele sõbralikke rakendusi ja tugevat turvalisust.
 2. CyberGhost: Parim eelarvega VPN. Üle 5700 serveri võrk. Kiire kiirus SBS voogesituse edastamiseks. Äärmiselt turvaline krüpteerimise ja range mittelogi poliitikaga.
 3. NordVPN: 250 serverit Austraalias SBS-i Demand vabastamiseks. Suurepärane 24/7 reaalajas vestluse tugi. Turvalisus hõlmab ranget logimiskeeldu ja topelt VPN-servereid.
 4. IPVanish: Hea kiirus SBS voogesituse edastamiseks. Kuni 10 samaaegset ühendust ja pakub ööpäevaringset tuge. USAs asuv sisselogimiskeeluga VPN-teenus.
 5. Privaatne VPN: Kiire VPN. Tühistab paljude voogesitusteenuste, sealhulgas SBS On Demand ja Netflix. Lihtsalt kasutatavad laua- ja mobiilirakendused. Hea reaalajas vestluse tugi.
 6. Surfshark: Serverid viies Austraalia linnas, mis on võimelised vabastama SBS On Demandi. Piiramatu üheaegsete ühenduste olemasolu. Logi sisse VPN koos kasutajasõbralike rakenduste ja ööpäevaringse toega.
 7. Leviala: Kasutage seda otseülekandena SBS, Netflix, BBC iPlayer ja palju muud. Pakub piiramatut ribalaiust, ööpäevaringset reaalajas vestluse tuge ja helde 45-päevase raha tagasi garantii.

Parimad VPN-id SBS On Demand välismaal vaatamise jaoks

Siin on meie nimekiri parimatest VPN-idest, mida SBS On Demand saab vaadata välismaal, väljaspool Austraaliat:

1. ExpressVPN

ExpressVPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.ExpressVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

ExpressVPN on teie parim panus SBS-i katkematu voogesituse jaoks võrgus. Sellel VPN-il on üle 3000 serveri võrk, mis on levinud 94 riigis. Lisaks, ExpressVPN on juba pikka aega olnud üks kiiremaid VPN-e turul, pakkudes piiramatut ribalaiust ja võimaldades voogesitust ilma viivituse või puhverdamiseta. Tegelikult, peale SBS On Demand, saate blokeerida ka Netflixi, Disney +, Amazon Prime Video ja palju muud.

Tänu rakenduste ja brauserilaienduste kasutajasõbralikule kujundusele pole teil tõenäoliselt ExpressVPN-i kasutamisel liiga palju probleeme. Kui vajate, on saadaval 24-tunnine ja reaalajas vestluse tugi. Turvalisuse mõttes pakub see VPN kõiki olulisi elemente, sealhulgas 256-bitist AES-krüptimist, DNS-, IPv6- ja WebRTC-lekkekaitset ning tapmislülitit. Lisaks ei pea ExpressVPN oma kasutajate tuvastamise logisid, mis tähendab, et saate täieliku meelerahu abil veebis sirvida.

ExpressVPN pakub järgmisi rakendusi: Windows, Mac, Android, iOS ja Linux. Seal on ka ruuterite püsivara ning Chrome’i ja Firefoxi brauserilaiendid.

Plussid:

 • Väga kiire kiirus SBS voogesituse voogesitamiseks
 • Serverite olemasolu 94 riigis
 • Blokeerib paljude voogesitusteenuste, sealhulgas Netflixi ja Disney+
 • Algajasõbralikud rakendused ja brauserilaiendid
 • Kiire ja tõhus klienditugi otsevestluse kaudu (saadaval ööpäevaringselt)
 • Tänu krüptimise kasutamisele on äärmiselt turvaline teenus

Miinused:

 • Hinnatud kui teised selles loendis olevad VPN-id

Meie tulemus:

4.5 otsas 5

SBS-i PARIM VPN NÕUETEL: ExpressVPN on meie populaarseimad serverid 94 riigis, sealhulgas Austraalias. Väga kiire kiirus SBS On Demand, Netflixi ja Disney + voogesituse jaoks. Pakub ööpäevaringset tuge ja läbimõeldud rakendusi. Turvaline krüptimisega. 30-päevane raha tagasi garantii tähendab, et saate proovida ExpressVPN-i riskivabalt.

Lugege meie täielikku ExpressVPN arvustust.

ExpressVPN kupongi eripakkumine – saate automaatse rakenduse 3 kuud täiendavat FREEGET DEALCoupon’i

2. CyberGhost

Küberhost

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.Cyberghost.com

Raha tagasi garantii: 45 PÄEVA

CyberGhost pakub Austraalias ligi 100 serverit, mis asuvad Brisbane, Melbourne ja Sydney linnades. See on üks suuremaid VPN-e, mille võrk koosneb globaalselt enam kui 5500 serverist. Sellisena saate seda kasutada kogu maailmas, sealhulgas voogesitusteenuste, näiteks SBS On Demand ja Netflix US, sisu blokeeringu tühistamiseks. CyberGhost on väga kiire ega sea teie ribalaiusele mingeid piiranguid, muutes selle ideaalseks voogesituse ja piinamise jaoks.

Ühe CyberGhost konto abil saate üheaegselt kaitsta kuni seitse seadet. Veelgi enam, on mitmeid kasulikke funktsioone, näiteks reklaamiblokeerija ja võimalus sundida veebisaite kasutama HTTPS-i. See on logimata VPN-teenus, mis kaitseb teie privaatsust, kasutades 256-bitist AES-krüptimist, tapmislülitit ning DNS- ja IPv6-lekkekaitset. CyberGhost pakub ka oma iseseisvalt töötavaid NoSpy servereid veelgi suurema anonüümsuse tagamiseks veebis.

Saate CyberGhostit kasutada Windowsi, Maci, Androidi, iOS-i, Android TV ja Amazon Fire Sticki rakenduste kaudu. Saadaval on ka Chrome’i ja Firefoxi brauserilaiendid. Linuxi ja ruuteritega kasutamiseks on vajalik käsitsi seadistamine.

Plussid:

 • 100 serverit Austraalias SBS-i Demand vabastamiseks
 • Hiiglaslik võrk, mis koosneb enam kui 5500 serverist 90 riigis
 • Väga kiire kiirus ja piiramatu ribalaius voogesituse jaoks
 • Võimaldab teil kaitsta kuni seitse seadet korraga
 • Väga tugev turvalisus koos range sisselogimispoliitikaga

Miinused:

 • Ei tööta Hiinas ega AÜE-s

Meie tulemus:

4 otsas 5

PARIM EELARVE VPN: CyberGhost pakub üle 5500 serveri kogu maailmas, millest 100 asuvad Austraalias. Väga kiired serverid SBS On Demand ja Netflix USA voogesituse jaoks. Võimaldab teil ühendada korraga kuni seitse seadet. Äärmiselt turvaline VPN koos range logimisreeglitega. 45-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku CyberGhost arvustust.

CyberGhost kupong UUS AASTA ERIPAKKUMINE: SÄÄSTKE 80% 3-aastaste plaanide korral + 2 kuud freeGET DEAL Soodustus rakendub automaatselt

3. NordVPN

NordVPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.NordVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

NordVPN Austraalias on rohkem servereid kui enamikul VPN-idel. See pakub üle 250 Austraalia serveri mis asuvad viies linnas. See tähendab, et leiate hõlpsalt kiire serveri SBS On Demand voogesitamiseks, viivituseta ja puhvervaba. Tänu paljudele USA serveritele, mida pakute, saate ka blokeerida Netflixi, Hulu, HBO ja palju muud. Kokku on NordVPN-l 59 riigis umbes 5200 serverit. See võimaldab teil ühendada korraga kuni kuus seadet.

See VPN pakub eriti kasulikku klienditoe teenust, millega saate 24 tunni vältel ja otseülekande kaudu ühendust võtta. Selle rakendused on algajasõbralikud ja teevad serveriga ühenduse loomise või erinevate eelistuste kohandamise hõlpsaks. NordVPN peakontor asub Panamas, kus puuduvad kohustuslikud andmete säilitamise seadused. Lisaks rangele mittelogierimise poliitikale pakub see 256-bitist AES-krüptimist, DNS- ja IPv6-lekkekaitset ning tapmislülitit. Võite kasutada isegi täiendava privaatsuse tagamiseks optimeeritud servereid, näiteks topelt VPN ja sibul üle VPN.

Kui valite NordVPN, saate juurdepääsu Windowsi, Maci, Androidi, iOS ja Android TV rakendustele. Leiate ka Chrome’i ja Firefoxi brauserilaiendeid, ehkki Linux ja ruuterid vajavad käsitsi installimist.

Plussid:

 • Üle 250 serveri Austraalias, et vaadata SBS On Demandi välismaal
 • Suurepärane deblokeerimise eemaldamine – töötab koos Netflixi, Hulu ja muuga
 • Väga hea klienditugi on saadaval ööpäevaringselt otsevestluse kaudu
 • Erinevad hõlpsasti kasutatavad rakendused ja brauserilaiendid
 • Turvafunktsioonide hulka kuuluvad logimata jätmise põhimõtted ja topelt VPN-serverid

Miinused:

 • Mitte nii kiiresti kui mõned tema konkurendid (ExpressVPN, CyberGhost)

Meie tulemus:

4.5 otsas 5

250 teenindajat Austraalias: NordVPN võimaldab SBS On Demandi blokeeringu vabastamise 250 Austraalia serveri abil. Samuti töötab see koos Netflixi ja Hulu-ga. Palju turvafunktsioone, sealhulgas sisselogimisreeglid ja topelt VPN-serverid veelgi suurema privaatsuse tagamiseks. 30-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku NordVPN-i arvustust.

NordVPN KupongiSäästke 70% 3-aastasest plaanistGET DEALDisoodustus rakendub automaatselt

4. IPVanish

IPVanish

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.IPVanish.com

Raha tagasi garantii: 7 PÄEVA

IPVanish võimaldab teil luua kuni 10 samaaegset ühendust ja pakub servereid kümnetes riikides üle maailma, sealhulgas Austraalia. See VPN pakub piiramatut ribalaiust ja väidab, et see ei lase kunagi teie ühendust kasutada. See on eriti teretulnud uudis kõigile, kes soovivad voogesitada SBS On Demand’i, ehkki saate kasutada ka selliseid platvorme nagu Netflix USA.

Teine põhjus IPVanishi kaalumiseks on see, et see pakub ööpäevaringset reaalajas vestluse tuge, võimaldades teil probleeme kiiresti ja hõlpsalt lahendada. Turvapakkumine on samuti muljetavaldav; see on üks väheseid VPN-e, kellele oma servereid kuulub, selle asemel et neid rentida, vähendades kolmanda osapoole sekkumise ja andmete ohtu sattumise riski. Lisaks pakub IPVanish 256-bitist AES-krüptimist, automaatset tapmislülitit ja kaitset DNS-i lekete eest.

IPVanishi rakendusi saab alla laadida Windowsi, Maci, Androidi, iOS ja Amazon Fire TV jaoks. Ehkki Linuxi või ruuterite jaoks pole ühtegi rakendust, saab neid käsitsi konfigureerida.

Plussid:

 • Hea kiirus ja piiramatu ribalaius voogesituse jaoks
 • Töötab koos SBS On Demand ja Netflix USA-ga
 • Võimaldab kuni 10 samaaegset ühendust
 • Omab oma servereid, vähendades kolmanda osapoole sekkumise riski
 • Kaitseb teie privaatsust sisselogimiskeeldude poliitika kaudu

Miinused:

 • Ei paku võimalust maksta Bitcoinides / krüptovaluutas
 • Ühtegi brauserilaiendit pole saadaval

Meie tulemus:

4 otsas 5

ÜHENDAGE 10 SEADMEID SAMALAADISELT: IPVanish töötab koos SBS On Demand ja Netflix USA-ga. Piiramatu ribalaius stressivaba voogesituse ja piinamise jaoks. Ööpäevaringne tugi ja tugevad turvafunktsioonid, sealhulgas sisselogimisreeglid ja krüptimine. 7-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku IPVanishi ülevaadet.

IPVanish CouponSAVE 60% aastaplaanistGET DEALDisoodustatakse automaatselt

5. PrivateVPN

Privaatne VPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.PrivateVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

Privaatne VPN omab kiireid servereid, mis sobivad suurepäraselt nii voogesitamiseks kui ka torrentimiseks. Selle Austraalia serverid asuvad Melbournes ja Sydneys. 60 riigi serverite võrk tähendab, et saate blokeerida veebisaite ja teenuseid kogu maailmast. Kui tegemist on voogesitusteenustega, PrivateVPN töötab hästi koos SBS On Demand, Netflixi ja Disneyga+, ilma puhverdamise ja viivituseta.

See on väiksem VPN-teenus, mis pakub reaalajas vestluse tuge, mille kaudu saate arendajatega otse rääkida. Töölaua- ja mobiilirakendused hoiavad asjad lihtsana. Sellisena saate mõne sekundiga serveriga ühenduse luua või sätteid kohandada. Kõiki oma seadmeid on võimalik kaitsta tänu sellele, et PrivateVPN võimaldab kontoga ühendada kuni kuus samaaegset ühendust. Teie privaatsuse kaitsmiseks kasutab PrivateVPN 256-bitist AES-krüptimist ja tapmislülitit. Samuti olete kaitstud DNS-i lekete eest, samal ajal kui mittelogeerimise poliitika tagab, et teie andmed jäävad privaatseks.

Vabastage SBS On Demand blokeering väljaspool Austraaliat PrivateVPN-i rakenduste kaudu Windowsi, Maci, Androidi ja iOS-i jaoks. Linuxi ja ruuteritega kasutamiseks on vajalik käsitsi installimine.

Plussid:

 • Kiire serverid, mis sobivad ideaalselt voogesituseks ja virelemiseks
 • Vabastab SBS On Demand, Disney + ja Amazon Prime Video blokeeringud
 • Lihtsad laua- ja mobiilirakendused
 • Ühendage korraga kuni kuus seadet
 • Kaitseb teid krüptimise ja logimata jätmise poliitikaga

Miinused:

 • Pakub ainult umbes 100 serverit
 • Reaalajas vestluse tugi pole ööpäevaringselt saadaval

Meie tulemus:

4.5 otsas 5

ESITATAVAD LÕPETAMISEL: PrivateVPN blokeerib paljud voogesitusteenused, sealhulgas SBS On Demand, Netflix, Disney + ja HBO. Väga kiired kiirused ei tähenda puhverdamist ega viivitust. Algajasõbralikud rakendused ja teie privaatsust kaitsev krüptimine. 30-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku PrivateVPN arvustust.

PrivateVPN CouponSpecial Deal – säästke 83% 2-aastase plaani pealtHETKE DEALDaland automaatselt rakendub

6. Surfshark

SurfShark VPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.Surfshark.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

Surfshark paistab paljude konkurentide seast silma võimaldades teil piiramatul arvul samaaegseid ühendusi. Veelgi enam, sellel on serverid viies Austraalia linnas: Adelaide, Brisbane, Melbourne, Perth ja Sydney. Selle VPN-i kasvav võrk koosneb 61 riigis veidi üle 1000 serverist. Serverikiirus on voogesituse jaoks hea, samas kui Surfshark on suurepärane ka blokeeringu tühjendamisel. Lisaks SBS On Demandile töötab see ka näiteks Netflixi, Disney + ja Hulu lemmikutega.

Seda VPN-i on algajatele väga lihtne kasutada. Rakendustel on lihtne paigutus, mille serverid on jagatud piirkonna ja riigi järgi, samuti selle järgi, kas need on füüsilised, virtuaalsed, P2P jaoks optimeeritud või “MultiHop” (topelt VPN). Lisatud on ööpäevaringse reaalajas vestluse tugi ja teie turvalisusesse suhtutakse tõsiselt. Selle tõenduseks on Surfsharki range mittelogi poliitika ja 256-bitise AES-krüptimise kasutamine. Samuti on kaitse DNS-lekete eest, tapmislüliti ja funktsioon „CleanWeb”, mis blokeerib reklaame, jälgijaid ja pahavara.

Surfshark pakub järgmiste opsüsteemide rakendusi: Windows, Mac, Linux, Android ja iOS. Samuti on olemas rakendus Amazon Fire TV jaoks ning brauserilaiendid Chrome’i ja Firefoxi jaoks. Ruuteritega kasutamiseks on vajalik käsitsi konfigureerimine.

Plussid:

 • Ühendage korraga piiramatu arv seadmeid
 • Vabastage SBS On Demand, Stan, Netflix ja palju muud
 • Äärmiselt kasutajasõbralikud rakendused ja brauserilaiendid
 • Tugev kõikehõlmav turvalisus, sealhulgas reklaamide ja pahavara blokeerija

Miinused:

 • Pole suurim serverivõrkudest
 • Mõni server võib olla pisut aeglane

Meie tulemus:

4 otsas 5

SÕBRADE SÕNASTIK VPN: Surfshark pakub hõlpsasti kasutatavaid rakendusi ja brauserilaiendeid. Serverid viies Austraalia linnas SBS On Demand jaoks. Võimaldab teil ühendada piiramatu arvu seadmeid korraga. Rangelt sisselogimata VPN reaalajas vestluse toega, ööpäevaringselt. 30-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku Surfsharki arvustust.

Surfsharki kupongEripakkumine – säästke 83% + 3 kuud FREEGETI PAKKUMINEAndmeid rakendatakse automaatselt

7. Hotspoti kilp

Leviala kilp

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android

Veebisait: www.Hotspotshield.com

Raha tagasi garantii: 45 PÄEVA

Leviala kilp võimaldab teil oma Austraalia serveritega vaadata SBS On Demand’i kõikjal. Veelgi parem, kui rohkem kui 3000 serveri võrk 70 riigis tähendab, et saate blokeerida sisu kogu maailmast. See hõlmab selliseid populaarseid voogesitusteenuseid nagu Amazon Prime Video ja BBC iPlayer. Tõepoolest, Hotspot Shield on eriti sobilik nii voogesitamiseks kui ka piiramatu ribalaiusega teenuse torrentimiseks.

Hotspot Shield abil saate serveriga ühenduse luua vaid ühe klõpsuga. See kasutusmugavus koos ööpäevaringse reaalajas vestluse toega teeb sellest algajatele sõbraliku VPN-i. 45-päevane raha tagasi garantii annab teenuse proovimiseks palju aega enda jaoks, riskivaba. Tänu 256-bitisele AES-krüptimisele, DNS-i lekkekaitsele ja hävitaja lüliti turbefunktsioonidele saate seda teha, kartmata, et teie andmed satuvad ohtu..

Saate oma seadmeid kaitsta töölaua (Hotspot Shield) rakenduste (Windowsi ja Mac), mobiilseadmete (Android ja iOS) ning brauserilaiendiga Chrome’i kaudu. Linuxi või ruuterite jaoks tuge ei pakuta.

Plussid:

 • Töötab koos SBS On Demand, Amazon Prime’i ja BBC iPlayeriga
 • Kiire ja lihtne kasutada – ühendage serveriga ühe klõpsuga
 • Väga helde 45-päevane raha tagasi garantii
 • Hoiab teie andmed krüptimisega turvalisena

Miinused:

 • Linuxi või ruuterite tugi puudub
 • Privaatsuspoliitika võiks olla selgem

Meie tulemus:

4.5 otsas 5

Piiramatu ribalaius: Hotspot Shield on suurepärane valik SBS On Demand voogesituse jaoks tänu piiramatu ribalaiuse pakkumisele. Kiire ja lihtne serveriga ühenduse loomine kasutajasõbralike rakenduste kaudu. Kasutab krüptimist ja pakub reaalajas vestluse kaudu ööpäevaringset tuge. 45-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku Hotspot Shieldi ülevaadet.

Hotspot Shield CouponSpecial Deal – säästke 75% 3-aastase plaani pealtHETKE DEALDaland automaatselt rakendub

Kas ma saan SBS On Demand’i vaatamiseks kasutada tasuta VPN-i??

Tasuta VPN-ide voogesituse kasutamisel on paar probleemi. Esiteks on keskmisel tasuta VPN-il ainult väike serverite võrk. See võib raskendada serveri leidmist asukohast, mis on vajalik teatud veebisaitide või teenuste blokeeringute avamiseks. Teiseks meelitavad tasuta VPN-id palju kasutajaid, mis nõuab serverite suurt koormust. Tasuta VPN-id piiravad sageli teie ribalaiust üritades seda hallata, mille tulemuseks on aeg ja puhverdus SBS On Demand, Netflixi ja Disney meeldimise voogesitamisel+.

Lisaks jõudlusprobleemidele kipuvad tasuta VPN-id olema funktsioonide osas väga kerged. Tihti ei saa te mitut seadet üheaegselt ühendada, samas kui reaalajas vestluse tugi on ka väga haruldane. Kuid, kriitilisemad väljajätmised on turvalisuse valdkonnas. Mõned tasuta VPN-id ei krüpteeri teie andmeid ega kasuta andmete lekkimise eest kaitselülitit. Samuti on oluline arvestada sellega, kuidas tasuta VPN oma raha teenib. Võite end rämpspostiga pommitada või veelgi hullem – lasta oma andmed sisse logida ja kolmandatele isikutele müüa.

Mida ma saan SBS On Demand’is vaadata?

SBS On Demand pakub erinevaid telesaateid ja filme, aga ka erinevate kanalite, sealhulgas SBS, Viceland ja SBS World Movies otseülekandeid. Samuti võite leida valitud NBA mängude leviala. Siin on nimekiri mõnest telesaatest, mida saate SBS On Demandis vaadata:

 • Uus tüdruk
 • Broadchurch
 • The Handmaid’s Tale
 • Riviera
 • Sild
 • Mary tapab inimesi
 • Wisting
 • Harilikud
 • Agatha Christie kriminaalmängud
 • South Park

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me