Kuidas vaadata VPN-iga Suurbritannia televiisorit kõikjal välismaal

Kuidas vaadata VPN-i kaudu Suurbritannia televiisorit võrgus (1)


Selles õpetuses näitame teile, kuidas vaadata Suurbritannia telesaateid VPN-iga välismaal, sõltumata sellest, kas viibite Prantsusmaal, Hispaanias, Saksamaal, Kanadas, Austraalias, USA-s või mujal maailmas. Saate oma paranduse Briti televisioonist, sealhulgas otsesaadetest ja tellitavast sisust.

Kui sa tahad minge edasi ja uurige, millist VPN-i kasutatakse Suurbritannia teleri vaatamiseks välismaalt ilma kogu artiklit lugemata, siin on kokkuvõte meie parimatest valikutest:

 1. ExpressVPN Meie parim valik. Suurbritannia ülikiire serverid teevad voogesituse hõlpsaks. Tühistab kõigi Suurbritannia peamiste voogesitussaitide blokeerimise. Esmaklassiline privaatsus ja turvalisus. Sisaldab 30-päevast raha tagasi garantii.
 2. CyberGhost Eelarve pakkuja. Tühistab UK populaarsete saadete blokeerimise. Suurepärane privaatsus ja turvalisus.
 3. NordVPN Suurepärane valik, kuna Suurbritannias on palju servereid, mis võimaldavad blokeerida enamiku geograafiliselt piiratud sisu. Kindel turvalisus ja privaatsus.
 4. Privaatne VPN Hea tulevane VPN, mis sobib hästi koos BBC iPlayeri ja muude voogesitusteenustega.
 5. IPVanish Kiire kiirus ja head privaatsusfunktsioonid. Ei tööta usaldusväärselt Netflixi ega iPlayeriga.

Pole kahtlust, et paljudel Suurbritannia telekanalitel on fantastiline sisu, mida te lihtsalt ei saa mujalt. Olenemata sellest, kas olete kolinud püsivalt riigist välja või reisite alles, on tõenäoline, et soovite oma olukorra parandada. Kahjuks on suur osa sisust, mida võite Ühendkuningriigis nägema harjunud, geolukustatud. See tähendab, et kui pakkuja tuvastab mitte-Ühendkuningriigi IP-aadressi, ei luba ta sisule juurdepääsu.

Kui proovite juurdepääsu BBC iPlayerile mujalt kui Ühendkuningriigi serverilt, võib see edastada järgmise teate:

„BBC iPlayer töötab ainult Suurbritannias. Kahjuks on selle põhjuseks õigustega seotud probleemid. ”

BBC iPlayeri tõrketeade.

Õnneks on selle ümber võimalus, mis võimaldab teil vabalt vaadata saitide sisu, nagu BBC iPlayer, ITV Hub (endine ITV Player), All4 (varem 4OD), Netflix UK ja palju muud. Lahendus on virtuaalne privaatvõrk (VPN), mis krüpteerib kogu teie liikluse ja tunneldab selle teie valitud asukohas asuva vahendaja serveri kaudu. VPN-teenus maskeerib teie tegeliku IP-aadressi ja asendab selle teie valitud riigi aadressiga. Nii et ühendades Ühendkuningriigi serveriga, saate vaadata Briti telekanaleid justkui Suurbritannias, mujal maailmas.

Veelgi enam, VPN-iga saate täiendavaid eeliseid, nagu parem privaatsus ja turvalisus ning juurdepääs teistele geopiiratud saitidele. Kõik teenusepakkujad ei paku sama teenust, seetõttu on oluline valida õige.

VPN-id on miljonite inimeste jaoks uskumatult populaarne vahend oma lemmiktelesaadetega sammu pidamiseks, kuid sisule pääsete juurde ainult siis, kui teil on selleks seaduslik õigus.

Parimad VPN-id Ühendkuningriigi teleri vaatamiseks välismaal

Paljud voogesitussaidid blokeerivad IP-aadressid, mis teadaolevalt kuuluvad VPN-i pakkujatele. See, et võrk hõlmab Ühendkuningriigis asuvaid servereid, ei tähenda veel, et teile oleks tagatud juurdepääs Ühendkuningriigi populaarsele sisule. Sellisena peate teadma, et teie valitud pakkuja hoiab tegelikult kõigist piirangutest mööda. Lisaks voogesituse võimalustele, kui otsite parimat VPN-i Briti kanalite võrgus vaatamiseks, võiksite arvestada näiteks turvalisuse, kiiruse, usaldusväärsuse ja klienditoe tasemega.

Oleme testinud palju VPN-e ja koostanud loendi parimatest, mis Suurbritannia televiisorile välismaal juurde pääsevad. Meie valikud põhinevad järgmistel kriteeriumidel:

 • Valib Ühendkuningriigi servereid
 • Lubab juurdepääsu Ühendkuningriigi sisule, näiteks Netflix UK ja BBC iPlayer
 • Tagab kiire ja usaldusväärse ühenduse
 • Kasutab tugevat krüptimist, mida toetavad täiendavad turvafunktsioonid
 • Ei pea logima kasutaja tegevust ega IP-aadresse

Oleme eraldi artiklites katnud juurdepääsu Ühendkuningriigi konkreetsetele voogesituse saitidele – BBC iPlayer, ITV Hub, Channel 4, Sky Go ja BT Sport. Kui otsite parimaid VPN-e, mida saaksite samal ajal kasutada sisse Suurbritannia, ka selle jaoks on artikkel. Selles tükis käsitleme, millised VPN-id on Ühendkuningriigi sisule välismaal juurdepääsu saamiseks kõige paremad.

1. ExpressVPN

ExpressVPNJaanuar 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.ExpressVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

ExpressVPN on tuntud oma võimega blokeerida geolukustatud sisu, sealhulgas populaarsed voogesitussaidid. Sellel on üle 1500 serveri võrk enam kui 94 riigis, sealhulgas valik Ühendkuningriigi asukohti. See blokeerib erinevate riikide, sealhulgas Ühendkuningriigi, Netflixi raamatukogud. Saate juurde pääseda ka muude populaarsete saitide sisule, näiteks BBC iPlayer, ITV Hub, Sky Go ja BT Sport. Suurepärane kiirus ja usaldusväärne ühendus tähendab, et te ei peaks lemmiksaadete vaatamise ajal puhverdamisega tegelema.

Veel üks ExpressVPN-i müügipunkt on selle suurepärane klienditugi. Kui teil tekib sisuga juurdepääsu probleeme, saate seda teha pöörduge otsevestluse kaudu esindaja poole kiire lahenduse saamiseks.

Turvalisus on selle pakkuja veel üks tugev omadus. See kasutab 256-bitist AES-krüptimist ja täiuslikku edasisaladust. Lülituslüliti tähendab, et te ei pea muretsema, kui VPN-ühendus kaob ja alglaadimiseks on olemas DNS lekkekaitse. ExpressVPN selge logimispoliitika ütleb meile, et kasutajate tegevust ei jälgita kunagi ja IP-aadresse ei logita.

Rakendused on saadaval Windowsi, MacOS, iOS, Android, Linux ja mõnede wifi-ruuterite jaoks.

Plussid:

 • Haldab 7 Ühendkuningriigi linnas asuvaid servereid, mis suudavad geograafiliselt piiratud sisu blokeerida peaaegu kõikjal
 • Tühistab kõigi Suurbritannia peamiste voogesitussaitide blokeerimise
 • Superkiire serverivõrk on suurepärane voogesituse ja allalaadimise jaoks
 • Kvaliteetsed turvaelemendid ja logide puudumise poliitika kaitsevad teie privaatsust
 • Ühendage kuni 3 seadet korraga
 • Reaalajas vestluse tugi 24/7

Miinused:

 • Pole nii odav kui mõned muud teenused

Meie tulemus:

4.5 otsas 5

Parim VPN Ühendkuningriigi TV jaoks välismaal: ExpressVPN on meie parim valik. Kiire ja usaldusväärne valik, mis vabastab kõik Suurbritannia suuremad TV voogesitusteenused, sealhulgas Netflix, Hulu ja Amazon Prime. Suur valik Suurbritannia servereid, mis on optimeeritud kiirusele. Juhib teed suurepäraste turva- ja privaatsusfunktsioonidega ning ei pea logisid. Proovige seda 30-päevase raha tagasi garantii korral riskivabalt.

Vaadake meie ExpressVPN-i täielikku ülevaadet.

ExpressVPN kupongi eripakkumine – saate automaatse rakenduse 3 kuud täiendavat FREEGET DEALCoupon’i

2. CyberGhost

Küberhost

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.Cyberghost.com

Raha tagasi garantii: 45 PÄEVA

CyberGhost asub Rumeenias ja jätkab oma enam kui 5700 serveri võrgu laiendamist. CyberGhost paneb palju pingutusi tagamaks, et kasutajad pääsevad juurde geolukustatud sisule. Suurbritannias asuvate enam kui 150 serveriga brittide teleri fännid ei jäta ilma. Saate pääseda saitidele nagu ITV Hub, Kõik 4 ja Eurosport, valides iga kanali VPN-kliendi kaudu. Kui olete valiku teinud, ühendab CyberGhost teid automaatselt õige serveriga.

Te ei näe Netflix UK valikuna, kuid pääsete juurde USA serverile (mis on niikuinii ulatuslikum) USA serveri kaudu. CyberGhostil on BBC iPlayeriga seoses veider probleem, nii et kui te ei näe seda loendis, pole see ajutiselt saadaval. See pakkuja seob mõned suured kiirused, isegi kui nad on ühendatud geograafiliselt kaugete serveritega, nii et te ei tohiks voogesituse ajal probleemidega kokku puutuda.

CyberGhost on veel üks turvaline pakkuja, tugeva 256-bitise krüptimisega ja täiusliku edasisaladusega. Selle logimispõhimõtetes on selgelt öeldud, et ta ei halda liiklusloke ega säilita kunagi ühenduse logisid, mida on võimalik ühe kasutaja jaoks jälgida. Täiendava privaatsuse tagavad tapmislüliti ja DNS-i lekkekaitse. CyberGhost plaanid võimaldavad kuni viit samaaegset ühendust.

Rakendused on saadaval opsüsteemidele Windows, MacOS, iOS ja Android.

Plussid:

 • Suur kontingent, üle 400 serveri Suurbritannias, saab enamiku geograafiliselt piiratud voogesituse blokeerida
 • Kasutajasõbralikud rakendused; valige blokeeringu tegemiseks sait, siis loob rakendus automaatselt ühenduse parima serveriga
 • Tugev krüptimine ja kindel privaatsuspoliitika
 • Väga head voogesituse kiirused

Miinused:

 • Ei tööta Hiinas ega AÜE-s

Meie tulemus:

4 otsas 5

PARIM EELARVE VPN: CyberGhost on hõlpsalt seadistatud. Kasutajasõbralik teenus, mis blokeerib laia geograafiliselt blokeeritud Suurbritannia voogesitusetelevisiooni ja spordisisu. Suur valik Suurbritannia servereid, mis on kiired ja usaldusväärsed. Head turvalisuse ja privaatsuse hinded. Ei blokeeri nii palju voogesitussaite kui lähimad konkurendid. 45-päevane raha tagasi garantii.

Vaadake meie täielikku arvustust CyberGhost kohta.

CyberGhost kupong UUS AASTA ERIPAKKUMINE: SÄÄSTKE 80% 3-aastaste plaanide korral + 2 kuud freeGET DEAL Soodustus rakendub automaatselt

3. NordVPN

NordVPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.NordVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

Panama-põhine NordVPN haldab suurt võrku, milles on üle 3 300 serveri, millest üle 400 asub Ühendkuningriigis. See tähendab, et see on teid hästi varustatud sisule juurdepääs sellistelt saitidelt nagu Netflix UK, BBC iPlayer, ITV Hub, Sky Go, Kõik 4 ja palju muud. Selle kiire kiirus muudab selle eriti sobivaks sisule juurdepääsuks geograafiliselt kaugete serverite kaudu.

NordVPN tegutseb range sisselogimisreeglitega, et aidata säilitada oma kasutajate privaatsust. Turvalisuse tagamiseks on teil 256-bitine AES-krüptimine, täiuslik edasisaladuse hoidmine, DNS-i lekkekaitse ja tapmislüliti. Selle pakkujaga boonus on automaatne wifi kaitse, mis tähendab, et te ei pea kunagi reiside ajal muretsema turvamata võrguga ühenduse loomise pärast.

NordVPN-plaan võimaldab kasutada kuni viit samaaegset ühendust, mis sobib suurepäraselt peredele või kui kipute seadmeid regulaarselt vahetama.

Rakendused on saadaval opsüsteemidele Windows, MacOS, iOS ja Android.

Plussid:

 • Veteranide eelarve pakkuja, kellel on üle 650 serveri kogu Ühendkuningriigis
 • Tühistab Suurbritannia populaarseima voogesituse sisu HD-kiirusel välismaalt
 • Sõjaväelise kvaliteediga 256-bitine krüptimine tagab suure privaatsuse
 • Klienditeenindus on saadaval ööpäevaringselt elava vestluse kaudu
 • Logi sisse keelamise poliitika

Miinused:

 • Saab valida serverite asukoha, kuid mitte konkreetseid servereid

Meie tulemus:

4.5 otsas 5

VÄÄRTUS JA TULEMUSLIKKUS: NordVPN hindab parimaid hindeid. Hea eelarvega universaalne seade, mis sobib hästi ka Suurbritannias televiisori vaatamiseks välismaal ning hea valik Ühendkuningriigi servereid. Tugevad turvafunktsioonid ja käsitsevad ühelt kontolt samaaegselt kasutatavaid kuni 6 seadet. Sisaldab 30-päevast raha tagasi garantii.

Vaadake meie täielikku ülevaadet NordVPN-i kohta.

NordVPN KupongiSäästke 70% 3-aastasest plaanistGET DEALDisoodustus rakendub automaatselt

4. PrivateVPN

Privaatne VPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.PrivateVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

Privaatne VPN pöörab suurt tähelepanu sellele, et kasutajatel oleks juurdepääs geolukustatud sisule. Sellel on väiksem serverite võrk kui teistel selles loendis, kuid sellel on uhke konkurentsikiirus ja see suudab edastada teisiti piiratud sisu. PrivateVPN-l on Suurbritannias neli serverit, millest mõned on spetsiaalselt tähistatud populaarsete voogesitusteenustega, mida nad saavad blokeerida. Nende serverite vahel peaksite saama pääseb juurde sisule Netflix UK, BBC iPlayer, ITV Hub, Sky Go ja BT Sport kaudu.

See pakkuja ei reeda privaatsuse ja turvalisuse osas. Ranget nullilogipoliitikat toetab tugev turvalisus, sealhulgas 128- või 256-bitine krüptimine ja täiuslik edasisaladus. Tagasilüliti ja DNS-i lekkekaitse aitavad teie teavet veelgi turvalisemalt hoida. PrivateVPN võimaldab kuni viis samaaegset ühendust põhiplaaniga.

Rakendused on saadaval opsüsteemidele Windows, MacOS, iOS ja Android.

Plussid:

 • Kindla maine saavutamine geograafiliselt piiratud sisu blokeerimise eemaldamiseks, sealhulgas Ühendkuningriigist
 • Netflix UK, BBC iPlayeri, ITV Hubi, Sky Go ja BT Sporti minimaalne kiuste vabastamine
 • Tugevad turvalisuse ja privaatsuse kaitsefunktsioonid
 • Ei pea ühtegi palki
 • Kiirem kui paljud teised pakkujad

Miinused:

 • Hiinas töötamiseks on vaja käsitsi kohandamist
 • Võib vajada tugiteenistujate abi parima serveri leidmiseks iga saidi jaoks, mille soovite blokeerida

Meie tulemus:

4.5 otsas 5

SUUR KIIRUS: PrivateVPN on hea pere valik. Tõkestab usaldusväärse valiku Ühendkuningriigi voogesituse sisust. Võimaldab samal kontol kuni 6 seadet – sellel on väike serverite võrk, kuid kiire ühendus. 30-päevane raha tagasi garantii.

Vaadake meie täielikku arvustust PrivateVPN-i kohta.

PrivateVPN CouponSpecial Deal – säästke 83% 2-aastase plaani pealtHETKE DEALDaland automaatselt rakendub

5. IPVanish

IPVanish

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.IPVanish.com

Raha tagasi garantii: 7 PÄEVA

Rohkem kui 1000 serveriga enam kui 60 riigis on see USA-s asuv pakkuja populaarne torrentide ja Kodi kasutajate seas. IPVanish ei konkureeri tavaliselt voogesituse ees nii hästi, kuna see ei keskendu suurt tähelepanu Netflixi deblokeerimisele. See on siiski Ühendkuningriigi sisu, mida te tunnete, ja sel juhul saab IPVanishi edastada. Viie Suurbritannia serveriga pakub see juurdepääsu sisule, sealhulgas BBC iPlayeri, ITV Hubi, Sky Go ja Kõik 4 sisule.

Liikluse ega ühenduse logisid ei peeta, seega ei pea te oma teabe avaldamise pärast muretsema. Turvalisus on 256-bitise AES-i krüptimisega koos täiusliku edasisaladusega. Rakendused on sisseehitatud tapmislüliti ja DNS-i lekkekaitsega. Põhiplaaniga saate korraga ühendada kuni viis seadet.

Rakendused on saadaval opsüsteemidele Windows, MacOS, iOS ja Android.

Plussid:

 • Tühistab kõigi Suurbritannia välismaiste voogesituse saitide blokeerimise
 • Eriti soosivad Kodi-seadmete või Fire TV-pulkade abil kaugjuhtimispuldi kasutajad
 • Ei hoia liiklus- ega ühenduse logisid

Miinused:

 • Rakendused Hiinas ei tööta
 • Puudub reaalajas klienditugi
 • Ei aktsepteeri bitcoini

Meie tulemus:

4 otsas 5

Kuni 10 seadet: IPVanishil on suur serverite võrk. Blokeerib mitmed Suurbritannia voogesituse teenused. Suurepärane peredele, kes vajavad mitut samaaegset ühendust. Toimib hästi Kodi abil, kuid otsige mujalt, kas kasutate seda Hiinast. 7-päevane raha tagasi garantii.

Vaadake meie täielikku ülevaadet IPVanishi kohta.

IPVanish CouponSAVE 60% aastaplaanistGET DEALDisoodustatakse automaatselt

Kuidas vaadata VPN-iga Suurbritannia televiisorit välismaal

Kui olete registreerunud mõne ülalnimetatud VPN-i jaoks, järgige Ühendkuningriigi lemmiktelevisiooni voogesituse blokeerimiseks järgmisi samme:

 1. Laadige VPN-rakendus oma seadmesse alla ja installige teenusepakkuja veebisaidilt või ametlikult rakenduste poest.
 2. Käivitage rakendus ja valige Ühendkuningriigis VPN-server.
 3. Ühenduse loomiseks vajutage nuppu Ühenda.
 4. Kui ühendus on loodud, avage video, mida soovite voogesitada. Nüüd tuleks see lahti võtta, nagu oleksite Ühendkuningriigis.

Pange tähele, et mõned saidid võivad nõuda, et tühjendaksite brauseri küpsised ja / või veebi vahemälu, et vabaneda kõigist eelmistest seadmesse salvestatud asukoha identifikaatoritest. Kui video on endiselt blokeeritud, tehke seda ja värskendage lehte.

Kas ma saan kasutada tasuta VPN-i Ühendkuningriigi teleri vaatamiseks välismaal?

Erinevate VPN-i pakkujate uurimisel näete tõenäoliselt mõnda huvitavat tasuta pakkumist. Kuigi mõned neist võivad aidata teil juurdepääsu Ühendkuningriigi sisule, on tasuta teenustel tavaliselt ka varjukülgi.

Voogesituse seisukohast on üks peamisi probleeme see, et tasuta VPN-teenus on tavaliselt aeglasem ja vähem usaldusväärne kui tasuline.. Saatete vaatamise ajal kannatavad tõenäolisemalt aeglased või katkenud ühendused ja puhverdamine. Veelgi enam, teil on juurdepääs vähem serveritele ja võib-olla peate ootama järjekorda, et saada ühendust soovitud serveritega.

Lisaks praktiliste aspektide puudumisele jäävad tasuta VPN-i pakkujad sageli ka privaatsuse ja turvalisuse vaatepunktist. Tavaliselt peavad nad kuidagi raha teenima ning tavalised ärimudelid hõlmavad kasutaja andmete kogumist ja müüki ning teenuse kaudu reklaamide kuvamist. On teada, et mõned pakkujad kannavad isegi pahavara.

Kuidas voogesitussaidide kaudu telerit ühendada ja vaadata

Kui olete VPN-iga loodud, on UK teleri vaatamine üsna lihtne. Esmalt käivitate oma VPN-ühenduse Ühendkuningriigi serveri abil. Näiteks ühendame allpool Ühendkuningriigi serveriga NordVPN-i.

NordVPN Ühendkuningriigi ühendus.

Seejärel pääsete oma soovitud sisule juurde nagu tavaliselt. Netflixi jaoks vajate tasulist tellimust, ükskõik kus te ka pole. Erinevus on selles, kui olete ühenduses Suurbritannia serveriga, näete asukohariigi raamatukogu asemel Netflixi Ühendkuningriigi teeki..

Teised saidid pakuvad sisu tasuta, kuid nõuavad siiski kontole sisselogimist. Selliste saitide jaoks nagu BBC iPlayer ja ITV Hub saate konto lihtsalt seadistada, kui teil seda veel pole. Teil võidakse paluda sisestada postiindeks, nii et veenduge, et see on Ühendkuningriigi kood.

ITVHubi registreerimisleht.

Kui olete proovinud mõnda saiti juurde pääseda, ilma et oleksite varem Ühendkuningriigi serveriga ühendust loonud, võib teil ikkagi probleeme olla. Kui jah, võite proovida vahemälu ja küpsised tühjendada või vahetada mõnda muud brauserit.

Pange tähele, et kui olete VPN-i tellimuse saanud, saate seda kasutada igat tüüpi sisule, mitte ainult Ühendkuningriigi televiisorile juurdepääsu saamiseks. Näiteks saate ühenduse luua USA serveritega, et saada juurdepääs USA Netflixile, HBO-le, Hulu-le ja muule.

Kuidas vaadata Suurbritannia televiisorit voogesituserakenduste kaudu

Kui soovite vaadata Suurbritannia telekanaleid Androidi või iPhone’i jaoks mõeldud mobiilirakenduse kaudu, saab sellest ka VPN-i abi. Peate seadistama VPN-i ükskõik millises seadmes, mida kasutate, et saaksite oma seadme IP-d maskeerida. Kõik plaanid, millest me eespool rääkisime, võimaldavad mitme seadme samaaegset ühendamist, nii et teil pole vabal ajal vahetamisega probleeme.

Ehkki VPN varjab teie IP-aadressi, võib sõltuvalt teie seadme sätetest GPS siiski teie tegeliku asukoha ära anda. Kui teil on probleeme, proovige GPS oma seadete menüüs keelata.

Mis saab Suurbritannia TV-litsentsist?

Igaüks, kes Ühendkuningriigis televiisorit otseülekannet vaatab, peab saama TV-litsentsi või teda võidakse trahvida kuni 1000 naela. Kui vaatate või salvestate otseülekannet, on vaja Ühendkuningriigi TV-litsentsi. Kui pääsete juurde tellitavale või järelehüütavale televiisorile, pole litsentsi tavaliselt vaja.

Illustratsioon, mis näitab, millal on vaja TV-litsentsi.

Erandiks on see, kui vaatate sisu BBC iPlayeris, sellisel juhul on ette nähtud, et teil peab olema litsents. Enne saate esitamist küsib hüpik, kas teil on TV-litsents. Asjad muutuvad natuke keeruliseks, kui vaatate välismaalt. Näiteks kui te ei ela Ühendkuningriigis, pole teil litsentsi. Siiski näib, et teleülekande litsentside kontroll põhineb üsna suures austasüsteemil ja pole piisavalt jõustatud.

Teleri litsentseerimise veebisait käsitleb mingil määral reisimist. KKK-vastuses öeldakse sisuliselt, et kui teil on oma aadressi jaoks TV-litsents, siis on teil hea reisides oma seadmes BBC iPlayerit vaadata. Erandiks on see, kui teie seade on ühendatud elektrivõrku teisel aadressil. Tundub, et täitmist võib olla pisut keeruline, kuid need on reeglid.

Kui räägitakse reisist väljaspool Suurbritanniat, öeldakse samas jaotises lihtsalt, et iPlayer ei pääse välismaalt juurde, kuid saate vaadata näiteid, mille olete enne reisi alla laadinud (piiratud aja jooksul). Seega pole täpselt selge, kas litsentsimise seadusi kohaldatakse välismaal elavate inimeste suhtes.

Ehkki sellele pole otse adresseeritud, tundub, et BBC iPlayeri vaatamist välismaal peaks teil olema hea vaadata, kui teil on oma kodus aadressil televiisorilitsents ja seade pole ühendatud. Ehkki eksite ettevaatusega, võiksite jääda teistelt saitidelt varem alla laaditud sisule või saadetele. Lõppude lõpuks ei tahaks sa vastiku trahviga takerduda.

Seotud:

 • Kuidas saada Ühendkuningriigi IP-aadressi?
 • Vaadake EastEndereid välismaal
 • Vaata Armastuse saart välismaal

Pult”Autor Adriano Gadini, kes on litsentsiga CC BY 2.0

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me