Mis on VPN-ühendus, mida see teeb ja kuidas seda häälestada?

Mis on VPN-ühendus.


Võib-olla olete kuulnud viimastel aastatel üha sagedamini kasutatud terminit VPN. VPN tähistab virtuaalset privaatvõrku, VPN teenib mitut eesmärki, sealhulgas veebitegevuste turvalisemaks muutmine. Ainuüksi sel põhjusel soovitame kõigil kasutada VPN-i.

Lisaks täiustatud turvalisusele on VPN-il ka muid eeliseid, sealhulgas võimaldades kasutajatel blokeerida geograafiliselt piiratud sisu ja vältida valitsuse tsensuuri. Kui soovite VPN-ide kohta rohkem teada saada, olete jõudnud õigesse kohta. Vaatame pidevalt läbi ja testime parimaid VPN-e turul (ja ka mõnda mitte nii suurepärast), et saaksime teile öelda kõike, mida peate teadma.

Selles postituses käsitleme üksikasjalikumalt, mis on VPN-id, kuidas need toimivad ja mida saate nendega teha. Pakume ka näpunäiteid õige VPN-teenuse valimiseks ja räägime teile mõnedest kõige paremini hinnatud VPN-teenuse pakkujatest. Hüppame sisse!

Mis on VPN-ühendus ja kuidas see töötab?

Tüüpiline VPN koosneb serverite võrgustikust, mille punktid on tavaliselt kogu maailmas ja mida haldab VPN-i pakkuja. Kui kasutaja registreerub ja ühendab seadme VPN-teenusega, juhtub kaks peamist asja:

 • Kogu ühendatud seadmesse suunduv ja sealt väljuv liiklus on krüptitud.
 • Krüptitud liiklus toimub läbi vahendaja serveri, mille asukoha valib kasutaja.

Vaatame mõlemat funktsiooni eraldi ja selgitame selle eeliseid.

VPN krüpteerib kogu Interneti-liikluse

Kogu liikluse krüptimine tähendab, et teie võrgutegevusi ei saa jälgida ja kogu teave on turvaline. Igaüks, kes teie liikluse pealt kinni hoiab, ei saa seda dešifreerida. Ilma VPN-ita näeb teie Interneti-teenuse pakkuja (ISP) kõike, mida teete võrgus, sealhulgas külastatud saite, teie kasutatavaid rakendusi ja allalaaditud faile. Nad ei saa seda teha, kui kasutate VPN-i.

See tähendab ka seda, et teised, kes võivad võrku jälgida, ei näe teie tegevust. See võib olla võrguadministraator (näiteks koolis või kontoris), valitsusasutus või häkker. Viimane võib olla eriti ohtlik, kui kipute reisima palju ja sagedamini avalikke wifi levialasid. Häkkerid ootavad teadaolevalt turvamata võrkudes teie teabe varastamist. Turvaliseks hoidmiseks peaksite seda tegema kasutage VPN-i iga kord ühendate avatud wifi-võrguga.

VPN-i abil saate oma tavalisi veebitegevusi läbi viia, ilma et peaksite muretsema uteliinide pärast. See hõlmab sirvimist, voogesitust, torrenti ja mängimist – kõike, mida teete, mis hõlmab Interneti-ühendust. Paljud ettevõtted kasutavad VPN-e side ja protsesside turvamise vahendina, tagades, et tundlikku teavet ei lekitaks ja vähendaks häkkerite haavatavust..

Teil võib tekkida küsimus, kas VPN on seaduslik. Tõepoolest, see on suurepäraselt VPN-i seaduslik kasutamine peaaegu igas riigis.

VPN varjab teie IP-aadressi

Mis saab siis vahendaja serveri osast? Noh, siin saavad asjad nalja.

Igal võrgu riistvaral on: kordumatu tunnus, mida nimetatakse Interneti-protokolli aadressiks (IP-aadress). Selle on määranud teie Interneti-teenuse pakkuja ja see võib teie külastatud veebisaitidele näidata teie üldist asukohta.

Me mainisime varem, et VPN-i kasutajad saavad vali serveri asukoht nad ühenduvad. Kõik pakkujad võimaldavad teil valida serveri asukohariigi põhjal. Mõned pakkujad võimaldavad teil täpsustada ja annavad teile võimaluse valida asukoht vastavalt linnale.

Mõlemal juhul, kui olete ühenduse loonud, saate oma olemasolev IP-aadress on täielikult maskeeritud ja asendatakse teie valitud kohast ühega. IP-aadressid kasutavad veebisaidid teie seadme asukoha tuvastamiseks. Paljud saidid blokeerivad juurdepääsu sisule, mis põhineb ainult IP-aadressidel.

Nii et kui saate oma IP-aadressi asendada, siis ka teie rikkuda oma asukohta, nähes, et oled kuskil, kus sa pole.

Cyberghost surfamise teave.

Sellel on mõned peamised eelised:

Juurdepääs geograafiliselt piiratud sisule

See võimaldab teil juurdepääsu geograafiliselt piiratud veebisaitidele, sealhulgas:

Saidi tüüpNäited
Populaarsed voogesitussaididNetflix, Hulu, HBO, Amazon Prime Video ja BBC iPlayer
Spetsiaalsed spordi voogesituse veebisaididbeIN sports, ESPN, BT Sport ja Eurosport
Niši voogesitussaididScreambox, Twitch ja Hotstar
Kihlvedude ja mängude veebisaididBet365 ja Betfair

Soovitud sisu nautimiseks peate lihtsalt looma ühenduse VPN-serveriga piirkonnas, kuhu voogesituse allikas juurdepääsu võimaldab.

Vältige valitsuse tsensuuri

VPN võimaldab teil pääseda saitidele, mis võivad olla teie riigis blokeeritud. Näiteks blokeerivad mõned riigid Facebook, Google, YouTube, Skype, WhatsApp ja palju muud. Nendele saitidele VPN-i kaudu juurde pääsedes tunnetatakse teie liiklust vahendava VPN-serveri kaudu. Kuna VPN-serverit ei ole tsenseeritud loendis, siis liiklust ei blokeerita ja muul viisil tsenseeritud sisule pääsete juurde ilma probleemideta.

Torrent anonüümselt

Enamik VPN-i pakkujaid kasutab jagatud IP-aadresse. See tähendab, et kui teile määratakse IP-aadress, kasutavad teised kasutajad sama aadressi. See muudab selliste tegevuste jälgimise, nagu ühe kasutaja piinamine, praktiliselt võimatuks. Kuna liiklus on krüptitud, ei näe teie Interneti-teenuse pakkuja sellised snooperid niikuinii allalaaditavat. Teisest küljest, kui snooper on ühendatud piinava võrguga, saavad nad näha, mida alla laaditakse, nagu see on autoriõiguse trollide puhul. Kuid VPN-ühenduse abil ei näe nad enam, kes te olete.

Kuidas VPN-i seadistada?

Kui olete VPN-teenuse pakkuja kasuks otsustanud, on teenuse kasutamine tavaliselt lihtne. Kuigi pakkujate vahel võib esineda erinevusi, on põhietapid järgmised:

 1. Valige lugupeetud pakkuja mis suudab teie vajadusi rahuldada. Soovitame ExpressVPN-i.
 2. Registreeruge prooviversiooniks või tasuliseks plaaniks. See toimub tavaliselt pakkuja veebisaidi kaudu, kuid mõned võimaldavad teil registreeruda vastava rakenduse kaudu (tavaline mobiilseadmetele).
 3. Pange tähele oma VPN-i mandaate, sageli e-posti teel.
 4. Laadige alla ja installige vastav rakendus teie opsüsteemi jaoks. Enamikul parimatest pakkujatest on Windowsi ja MacOS-i jaoks töölauakliendid ning Androidi ja iOS-i jaoks mõeldud mobiilirakendused. Mõnda saab muude operatsioonisüsteemide ja seadmetega käsitsi konfigureerida.
 5. Käivitage rakendus ja logige sisse oma mandaadi abil.
 6. Reguleerige sätteid ja eelistusi vajadusel.
 7. Valige serveri asukoht ja oodake, kuni rakendus ühenduse kinnitab.
 8. Kasuta Interneti ja muud rakendused nagu tavaliselt.

Kui teil on mõne nende toimingutega probleeme, võite abi saamiseks pöörduda VPN-i pakkuja klienditoe meeskonna poole.

Kuidas VPN-i valida?

VPN-i valimisel tuleb tähelepanu pöörata mitmele tegurile. Siin on kiire kontrollnimekiri, kuid käsitleme neid allpool pisut üksikasjalikumalt:

 • Juurdepääs geograafiliselt piiratud sisule
 • Kiire kiirus
 • Tugev krüptimine ja täiendavad turvafunktsioonid
 • Minimaalne metsaraie
 • Mitme platvormi tugi
 • Raha väärtus
 • Suurepärane klienditugi

Juurdepääs geograafiliselt piiratud sisule

Üks suurimaid põhjuseid, miks inimesed kasutavad VPN-i, on juurdepääs geograafiliselt piiratud saitidele nagu Netflix, Hulu, BBC iPlayer ja palju muud. Paljud neist veebisaitidest piiravad VPN-i kasutamist. Nad pühendavad ressursse VPN-idelt pärit IP-aadresside väljaselgitamiseks ja blokeerivad neid aktiivselt. See tähendab, et isegi kui olete ühendatud VPN-serveriga riigis, kus te tegelikult viibite, võite ikkagi näha puhverserveri tõrke.

Netflixi puhverserveri viga.

Õnneks suudavad mõned VPN-i pakkujad sammu edasi astuda ja kasutajad saavad sellele sisule endiselt juurdepääsu. Aga kuna see võtab ressursse, mitte kõik pakkujad pole endiselt mängus. Kui juurdepääs piiratud sisule on teie jaoks prioriteet, peate veenduma, et teie valitud pakkuja muudab selle prioriteediks.

Kiire kiirus

Kuna liiklus suunatakse vahendajaserveri kaudu, VPN-i kasutamine muudab teie Interneti-kiiruse pisut aeglasemaks. Mõni VPN-teenus mõjutab kiirust palju rohkem kui teised. Mõnikord piisab sirvimisel märgatavast mõjust, samal ajal kui muudel juhtudel on efekt tunda ainult suurte failide allalaadimisel või üleslaadimisel..

VPN-teenuste ülevaatamisel pöörame suurt tähelepanu kiirustele ja arvestame neid oma edetabelis. Kontrollime regulaarselt parimate VPN-ide kiiruse toimivust ja värskete tulemustega saate vaadata allolevas tabelis.

& amp; amp; amp; amp; amp; amp; lt; a href = ‘#’& amp; amp; amp; amp; amp; amp; gt;& amp; amp; amp; amp; amp; amp; lt; img alt = ” src = ‘https:& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47;& amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; public.tableau.com& amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; staatiline& amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; pilte& amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; VP& amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; VPNSpeedTestResults& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; lihtne& amp; amp; amp; amp; amp; amp; amp; # 47; 1_rss.png ’style =’ border: none ’/& amp; amp; amp; amp; amp; amp; gt;& amp; amp; amp; amp; amp; amp; lt; / a& amp; amp; amp; amp; amp; amp; gt;

var divElement = document.getElementById (‘viz1525284276716’); var vizElement = divElement.getElementsByTagName (‘objekt’) [0]; vizElement.style.width = ‘100%’; vizElement.style.height = (divElement.offsetWidth * 0,75) + ‘px’; var scriptElement = document.createElement (‘skript’); scriptElement.src = ‘https://public.tableau.com/javascripts/api/viz_v1.js’; vizElement.parentNode.insertBefore (scriptElement, vizElement);

Tugev krüptimine ja täiendavad turvafunktsioonid

Praktilisus kõrvale, peate teadma, et teie andmed on turvalised. See tähendab, et peaksite eeldama, et VPN-teenus pakub tugevat krüptimist. Tavaliselt kasutatakse 128-bitist ja 256-bitist AES-krüptimist ning seda peetakse väga turvaliseks.

Teadustöös puutute kahtlemata kokku ka protokollidega. Selles vormingus VPN andmeid edastab. Erinevad protokollid pakuvad erinevat turvalisuse ja kiiruse taset. Tavaliselt soovitame OpenVPN-i protokolli, mis on avatud lähtekoodiga ja avaliku auditeerimise objekt. Muud populaarsed protokollid hõlmavad L2TP / IPSec, SSTP, IKEv2 ja PPTP. Viimane on kõige vähem turvaline ja seda tuleks pidada ainult viimase võimalusena.

Parimatel VPN-del on ka lisafunktsioone, näiteks:

 • DNS lekkekaitse: Takistage DNS-taotluste saatmist väljaspool krüptitud VPN-tunnelit.
 • Tapmislüliti: Tapab Interneti-ühenduse, kui VPN-ühendus katkeb.
 • Automaatne wifi-kaitse: Käivitab VPN-ühenduse iga kord, kui ühendate wifi leviala.
 • DDoS-vastased serverid: Spetsiaalsed serverid kaitsmiseks DDoS-i rünnakute eest.

NordVPN VPN-serverite asukohad.Mõnedel NordVPN-i serveri kohtadel on DDS-vastane võime.

Kõige olulisemad täiendavad turvafunktsioonid on DNS-lekkekaitse ja tapmislüliti, kuid teised võivad teie konkreetsete vajaduste jaoks olulised olla.

Minimaalne metsaraie

Enamik pakkujaid peab mingisuguseid logisid, kuid kaaluda tuleb ka erinevaid logisid. Esiteks on teil liiklusloke, mis sisaldavad näiteks külastatud veebisaite ja allalaaditud faile. Ükski lugupeetud VPN-i pakkuja ei tohiks pidada liikluslogisid. Väited, nagu „logisid puuduvad” või „null logimist”, viitavad tavaliselt seda tüüpi logidele.

Teisest küljest peavad paljud pakkujad ühenduse logisid. Need on tavaliselt metaandmete kujul, näiteks kasutatav ribalaius ning ühendusajad ja kestus. Kui neid hoitakse, kasutatakse neid sageli näiteks tõrkeotsinguks või selleks, et kasutajad ei läheks üle andmete piirmäärade. Võti on sina ärge soovite, et teie teenusepakkuja salvestaks isikut tuvastavat teavet, sealhulgas teie IP-aadress.

Kui soovite veebis veelgi anonüümsemaks jääda, võiksite otsida VPN-i, mis nõuab registreerumisel võimalikult vähe üksikasju. Paljud pakkujad annavad võimaluse maksta bitcoini või mõne muu krüptovaluuta abil ja mõnel on oma saidi .onion-versioon, nii et pääsete sellele juurde Tor-brauseri kaudu. Näiteks ExpressVPN aktsepteerib bitcoini ja sellel on .onion-sait, nii et kui kasutate põleti e-posti aadressi, võite registreeruda peaaegu anonüümselt (miski pole kunagi täiesti anonüümne).

Mitme platvormi tugi

Peate tagama, et VPN-is on rakendused kõigi teie seadmete jaoks. Kuigi käsitsi konfigureerimine on sageli võimalik, on alati kasutajasõbraliku rakenduse leidmine toredam. Windows, MacOS, iOS ja Android on tavaliselt hõlmatud, kuid mõnel pakkujal puudub ühe või mitme rakenduse jaoks rakendus.

Erinevate platvormide allalaadimisnupud.

Kui olete Linuxi kasutaja, ei tee paljud pakkujad spetsiaalset rakendust, ehkki paljud pakuvad OS-i jaoks tuge. Ja kui soovite oma liiklust ruuteri tasemel kaitsta, saab seal aidata ka enamik VPN-e. Paljusid saab seadistada teatud ruuteritega ja mõned müüvad isegi VPN-iga juba konfigureeritud ruutereid. Tegelikult teeb ExpressVPN oma ruuteri püsivara.

Raha väärtus

Nagu enamiku asjade puhul, mida ostate, tahate oma valitud VPN-ist saadavat raha eest vastutasu. Hiljem räägime tasuta VPN-ide ohtudest, kuid tasuliste valikute puhul on lai hind. Raha-kvaliteedi suhte mõtlemisel võiksite kõiki selle loendi üksusi arvesse võtta, kuid on veel mõned tegurid.

Üks on üheaegsete ühenduste arv pakutakse. Ideaalis soovite kaitsta kõiki oma seadmeid ühe kava alusel, nii et te ei pea teise eest maksma. Tööstusstandardiks on viis samaaegset ühendust, kuid mõned pakuvad vähem, teised pakuvad rohkem.

Teine oluline tegur on see, kas on olemas või mitte ribalaiuse kork.

Keenowi hinnatabel.Keenowi tasuta paketi ülempiir on 512 MB päevas.

Ehkki see ei pruugi üldise sirvimise jaoks suurt tähtsust omada, võib see piirata voogesituse ja piinamise võimalust. Enamik tasulisi VPN-e pakuvad piiramatut ribalaiust, kuid mõnel on madalama astme paketid, mis seda piiravad.

Suurepärane klienditugi

Kui kasutate VPN-i, on tõenäoline, et vajate mingil hetkel abi. Kui teil on seadistamisega probleeme või kui te ei pääse soovitud sisule juurde, võib olla vajalik klienditugi.

Enamik VPN-i pakkujaid pakub veebitoe sektsioone, mis sisaldavad näiteks installijuhendeid, tõrkeotsingu näpunäiteid ja KKK-vastuseid.

PureVPN tugikeskus.PureVPN pakub üsna laiahaardelist tugikeskust.

Enamik pakub ka võimalust esitada pilet e-postiga, kui vajate tõelist inimeste abi. See on suurepärane, kuid vastused võivad võtta tundide kaupa päevi, mõnel juhul isegi nädalaid. See pole ideaalne, kui vajate kiiret parandamist.

Õnneks pakuvad paljud pakkujad otsevestluse klienditugi nii et saate kohapealset abi. Seda tüüpi teenust tellitakse tavaliselt allhanke korras, seega ei pruugi see olla privaatsuse teadlikele kasutajatele ideaalne. See tähendab ka, et te ei pruugi saada kõige teadlikumat vastust ja võib-olla palutakse teil esitada pilet muude tehniliste probleemide lahendamiseks. Sellegipoolest on ööpäevaringne reaalajas vestlus alati tore boonus ja midagi, mida tasub oodata.

Enim hinnatud VPN-i pakkujad

Nüüd, kui teate, miks teil VPN-i vaja on ja milliseid tegureid selle valimisel tuleks arvestada, võite olla valmis paketti registreerima. Oleme testinud paljude pakkujate teenuseid ja koostanud meie parima valiku loendi:

 1. ExpressVPN
 2. NordVPN
 3. CyberGhost
 4. IPVanish
 5. Privaatne VPN

Vaatame neid natuke üksikasjalikumalt, nii et teate, mida oodata.

1. ExpressVPN

ExpressVPNJaanuar 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.ExpressVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

See VPN-i pakkuja on tipptasemel kõikehõlmav. Selle serverivõrk hõlmab 94 riiki, pakkudes teile suurt valikut asukohti. ExpressVPN kasutab tugevat krüptimist ja sellel on täiendavaid turvafunktsioone, näiteks tapmislüliti. Sellel on kiire kiirus ja see on võimeline avama populaarseid voogesitusteenuseid. Lubatud on viis samaaegset ühendust ja suuremate opsüsteemide, sealhulgas Linuxi jaoks on saadaval rakendused.

Plussid:

 • Ülimalt kiired ühendused, millel pole ribalaiust ega andmepiiranguid
 • Tippklassi turvalisuse ja privaatsuse kaitsefunktsioonid
 • Kasutajasõbralikud rakendused erinevatele opsüsteemidele
 • 24-tunnine reaalajas vestluse tugi

Miinused:

 • Veidi kallim kui teised pakkujad

MEIE KÕIGE HINDATUD VPN: ExpressVPN on meie valik # 1. Kiire ja usaldusväärne teenus. Suurepärane kõigi peamiste geograafiliselt piiratud voogesitusteenuste ja piiratud või tsenseeritud sisu blokeeringu vabastamine. Parimad privaatsus- ja turvafunktsioonid ning ei logi. Proovige seda 30-päevase raha tagasi garantii korral riskivabalt.

Vaadake meie ExpressVPN-i põhjalikku ülevaadet.

ExpressVPN kupongi eripakkumine – saate automaatse rakenduse 3 kuud täiendavat FREEGET DEALCoupon’i

2. NordVPN

NordVPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.NordVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

NordVPN on veel üks kindel võimalus ja sellel on tohutu enam kui 5000 serveriga võrk. Paljud neist on spetsialiseerunud voogesitusele, topelt VPN-ile, Tor-i üle VPN-i ja anti-DDoS-ile. Sellel VPN-teenusel on turvalisuse ja privaatsuse osas selg. See ei pea logisid ja sellel on sisseehitatud automaatne wifi-kaitse. Rakendusi saab alla laadida nii Windowsi, MacOSi, iOSi kui ka Androidi jaoks ning kuuel seadmel saab neid korraga katta.

Plussid:

 • Haldab üle 5000 serveri 60 riigis üle kogu maailma
 • Eelarve pakkuja, mis ei tee kiiruse ega turvalisuse osas järeleandmisi
 • Isikuandmed on kaitstud, kuna need ei sisalda logisid
 • Ööpäevaringne vestluse tugi

Miinused:

 • Töölauarakendus harjub pisut ära

PARIM EELARVE VPN: NordVPN on hea väärtusega valik. Suurepärane väärtus, mis töötab voogesituse abil usaldusväärselt. Ühendab kuni 6 seadet korraga. 30-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku arvustust NordVPN-i kohta.

NordVPN KupongiSäästke 70% 3-aastasest plaanistGET DEALDisoodustus rakendub automaatselt

3. CyberGhost

Küberhost

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.Cyberghost.com

Raha tagasi garantii: 45 PÄEVA

CyberGhost opereerib kasvavat võrku ja ühendab tugeva turvalisuse kiirete kiirustega, muutes selle järjekindlaks universaalseks. Kui teile meeldib voogesitus, saate lihtsalt valida oma voogesituse allika CyberGhost kliendi seast ja see loob teid automaatselt vastava serveriga. See odav pakkuja ei logi, seega on teie andmed turvalised. See võimaldab korraga luua viit ühendust ja sellel on rakendused nii laua- kui ka mobiilseadmetele.

Plussid:

 • 60 riigis töötab üle 3700 serveri kogu maailmas
 • Odavlennuvõimalus algajale sõbralike rakendustega
 • Väga head ja blokeerivad geograafiliselt piiratud saidid ja sisu
 • Tugev krüptimine ja kindel privaatsuspoliitika

Miinused:

 • Ei sobi neile, kes vajavad täiustatud funktsioonide juhtimist

SUUR VÕÕRASTAMISEKS: CyberGhost pakub juurdepääsu paljudele geograafiliselt piiratud sisule ja selle hõlpsasti kasutatavad rakendused sobivad ideaalselt algajatele. Kindel privaatsus ja turvalisus. Ei blokeeri nii palju populaarseid voogesitussaite kui mõni tema konkurentidest. Plaanide juurde kuulub 45-päevane raha tagasi garantii.

Vaadake meie täielikku CyberGhost arvustust.

CyberGhost kupong UUS AASTA ERIPAKKUMINE: SÄÄSTKE 80% 3-aastaste plaanide korral + 2 kuud freeGET DEAL Soodustus rakendub automaatselt

4. IPVanish

IPVanish

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.IPVanish.com

Raha tagasi garantii: 7 PÄEVA

IPVanish on Kodi kasutajate ja torrentide jaoks väga populaarne VPN-teenus, kuid sobib ka voogesituse jaoks. See on ülikiire kiirusega ja suurendas hiljuti samaaegsete ühenduste arvu kümnele plaani kohta. Turvateadlikud kasutajad on rahul tugeva krüpteerimise ja lisafunktsioonidega, näiteks tapmislülitiga. Rakendused on saadaval kõige populaarsemate opsüsteemide jaoks.

Plussid:

 • Eriti soosivad Kodi-seadmete või Fire TV-pulkade abil kaugjuhtimispuldi kasutajad
 • Ei pea logisid, sellel on automaatne tapmislüliti ja wifi-kaitse
 • 1200+ serverit saab blokeerida populaarseima voogesituse

Miinused:

 • Klienditugi on pisut aeglane

Kuni 10 seadet: IPVanishil on suur serverite võrk. Käsitleb hästi mitut samaaegset ühendust. Soovitage nende privaatsuse kõrget taset, kuid jätkake ostmist, kui soovite USA Netflixi blokeeringu lahti võtta. 7-päevane raha tagasi garantii.

Vaadake meie IPVanish ülevaadet.

IPVanish CouponSAVE 60% aastaplaanistGET DEALDisoodustatakse automaatselt

5. PrivateVPN

Privaatne VPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.PrivateVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

Uuem ja väiksem pakkuja kui paljud tema konkurendid, Privaatne VPN on palju pakkuda. See on tuntud oma kiirete kiiruste ja paljude populaarsete voogesitussaitide blokeeringute blokeerimise võime tõttu. Lisaks on see turvaline ega logi teie andmeid sisse. Korralike hindade, kuue samaaegse ühenduse ja kõigi peamiste opsüsteemide rakenduste abil tasub kindlasti teist pilku vaadata.

Plussid:

 • Maine saavutamine populaarsete voogesitussaitide blokeeringute blokeeringu tühistamise eest
 • Meie testid näitasid muljetavaldavat kiirust
 • Saab ühendada kuni kuus seadet korraga

Miinused:

 • Newishi pakkuja laiendab oma võrku endiselt, tal on vähem servereid, mille vahel valida
 • Tugipersonal töötab ainult Euroopa tööajal

HEA KIIRUS: PrivateVPN on hea pere valik. Üldiselt sobib HD voogesituse jaoks. Võimaldab samal kontol kuni 6 seadet. Head privaatsus- ja turvafunktsioonid. Saab hakkama sellega, et teil on rohkem servereid ja sellel puudub ööpäevaringne tugi. 30-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie põhjalikku PrivateVPN ülevaadet.

PrivateVPN CouponSpecial Deal – säästke 83% 2-aastase plaani pealtHETKE DEALDaland automaatselt rakendub

Hoiatus tasuta VPN-ide kohta

Kui olete uurinud erinevaid saadaolevaid VPN-teenuseid, puutute kahtlemata kokku paljude tasuta pakkumistega. Ilmselt ei maksa seda tüüpi teenuse eest mitte midagi maksmine väga ahvatlev. Kuid on mõned asjad, mida peaksite tasuta teenuste kohta teadma enne nende rakenduste käivitamist.

Neil puudub sageli turvalisus ja privaatsus

Asjade turvalisuse ja privaatsuse poole pealt võivad tasuta VPN-id tegelikult teha rohkem kahju kui kasu. See, et need ettevõtted ei võta teilt otse tasu, ei tähenda see, et nad teile kuidagi kasu ei teeniks. Palju jälgida kasutajate tegevust ja isegi profiile luua reklaamijatele müüa. Teised liialdavad, kui turvalised nad on ja mõned VPN-i rakendused kannavad isegi pahavara.

Need võivad pakkuda halba kasutajakogemust

Muidugi on turvalisus ja privaatsus ülimalt olulised, kuid ka tasuta VPN-ide praktilise poolega on probleeme. Me mainisime teie profiili müümist reklaamijatele. Noh, mõned teenused lihtsalt sisestage külastatud saitidele reklaame ja küpsiseid sirvimise ajal või paigutage need ise VPN-klienti.

Kuid neid on veel. Tasuta VPN-teenustel on tavaliselt väga suur arv kasutajaid, kes kõik jagavad väikest arvu piiratud mahutavusega servereid. See viib järjekordade süsteemi, mille ooteaeg võib olla pikk. Ja kui olete ühenduse loonud, võite kogeda: aeglane, ebausaldusväärne ühendus ja ei pääse soovitud saitidele juurde.

Arvestades kõiki neid erinevaid tegureid, soovitame tasuta VPN-teenustest üldjuhul loobuda, välja arvatud juhul, kui olete tegelikult näputäis.

Kuidas oleks puhverserveri kasutamisega?

Kui otsite peamiselt sisu voogesitust, võisite kokku puutuda DNS-i puhverserverite pakkujatega, kes väidavad, et on selle tööga hakkama saanud. Siiski on Netflixil on neid väga lihtne blokeerida teenused. Tõepoolest, selle teenuse mahasurumisel puhverserveri kasutamisega ei pruugi teil palju õnne olla.

Veelgi enam, DNS-puhverserverid sarnanevad tavaliselt tavaliste VPN-dega teil pole väga suurt asukohtade valikut. Üks puhverserver, millel seda probleemi pole ja töötab voogesitusteenustega usaldusväärselt, on ExpressVPN MediaStreamer DNS-teenus. Seda pakutakse iga tellimusega ja seda saab kasutada koos VPN-teenusega või eraldi.

Suurim erinevus VPN-i ja DNS-puhverserveri vahel on krüptimine. Viimane ei krüpteeri teie liiklust, nii et teie tegevus on avatud. See tähendab, et Interneti-teenuse pakkuja, võrguadministraator, häkker või mõni muu snooper saab näha, mida te võrgus teete.

Veel üks asi, mida nende teenuste puhul märkida, on see, et nad kasutavad VPN-ide vabastamiseks sageli sarnast taktikat, sealhulgas teie teabe müüki, reklaamide sisestamist ja muid varjatud äritavasid.

Kujutise krediit: “VPNGino Crescoli litsentsi alusel CC BY 2.0.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me