Rumeenia 5 parimat VPN-i 2020. aastal

Rumeenia 5 parimat VPN-i 2018. aastal


Stabiilse virtuaalse privaatvõrgu (VPN) ühendusest saavad kasu kõik Rumeenia kodanikud, need, kes külastavad riiki meelelahutuse või ettevõtluse eesmärgil, või kõik, kes plaanivad sinna kolida.. Tarkvara hoiab Interneti-tegevust privaatsena, võimaldab teil ohutult torrent-faile torkida, avab geograafiliselt piiratud voogesituse meediasaidid ja aitab avalikule wifi juurde pääseda ilma turvaprobleemideta.

Veelgi enam, välismaale reisivad Rumeenia kodanikud saavad VPN-i abil pääseda juurde oma lemmiktelekanalitele nii kodust kui ka veebipangateenustesse sisse logida.

Uurime allpool pakutavate pakkujate kohta palju üksikasju, kuid kui teil on aega vaid kiireks pilguks, on siin meie kokkuvõte Rumeenia parimate VPN-ide loetelu:

 1. ExpressVPN Meie parim valik! Ülikiire serverite võrk, mis pääseb ligi enamikule geograafiliselt blokeeritud sisule. Saab HD-vormingus saateid voogesitada, on turvaline ja privaatne. Sisaldab 30-päevast raha tagasi garantii.
 2. NordVPN Eelarvevalik, mis ei häiri privaatsust ega turvalisust. Teenindab HD-voogesituse jaoks piisavalt kiiresti.
 3. CyberGhost Algajasõbralik valik, mida on hõlbus kasutada kogu pere jaoks.
 4. IPVanish Ühendage kuni 10 seadet korraga.
 5. Privaatne VPN Suurepärane populaarse voogesituse sisu blokeeringu vabastamine.

Selles artiklis soovitatud VPN-i pakkujad pakuvad suures valikus serveri asukohti. See tähendab, et Rumeeniast on võimalik saada IP-aadressi ka siis, kui viibite praegu USA-s, Suurbritannias, Austraalias, Saksamaal, Hiinas või mujal maailmas.

Parimad Rumeenia VPN-id

Oleme oma Rumeenia parimate VPN-ide loendi koostanud järgmistel standarditel

 • Hõlmab laia serverite võrku kogu maailmas, sealhulgas võimalusi Rumeenias (neile, kes soovivad Rumeenia IP-aadressi)
 • Vabastab geograafiliselt piiratud voogesitusteenuste blokeerimise
 • Pakub kiiret ja usaldusväärset toodet minimaalse seisakuga
 • Kasutab rangeid krüptimisparameetreid, nii et teie asukoht jääb varjatuks
 • Võimaldab mitu samaaegset ühendust
 • Pakub tipptasemel klienditugi

1. ExpressVPN

ExpressVPNJaanuar 2020Töötajad RumeeniasTestitud jaanuar 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.ExpressVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

ExpressVPN on privaatsushuviliste lemmik tänu sõjalise kvaliteediga krüptimisstandardite, kiirete kiiruste ja tõeliselt ülemaailmse võrgu kasutamisele.

See pakkuja pakub enam kui 2000 serverit, millest saab valida 94 riigist üle maailma, sealhulgas võimalusi Rumeenia serveriga ühenduse loomiseks. See võib blokeerida mitmesugused geograafiliselt piiratud voogesitusega meediateenused, sealhulgas USA Netflix, HBO, Hulu, Amazon Prime Video, BBC iPlayer, ESPN ja palju muud. Kiire kiirus on tagatud ja klienditoe otseülekande kaudu on saadaval ööpäevaringselt.

ExpressVPN kasutab maailmatasemel turvastandardeid, sealhulgas 256-bitist AES-krüptimist, mis on „sõjaväelise kvaliteediga” protokoll, millele me varem viidati. Täiendavate funktsioonide hulka kuuluvad Interneti-tapmislüliti, DNS-i lekkekaitse ja täiuslik edasisaladuse hoidmine.

See pakkuja salvestab ainult mitteidentifitseerivaid metaandmeid, mida kasutati üldise teenuse taseme parandamiseks. IP-aadresse ei registreerita mingil juhul. See pakub puhtaid, minimalistlikke rakendusi Androidi ja iOS-i jaoks ning sarnaseid versioone Windowsi ja MacOS-i jaoks. Üks tellimus võimaldab kolme samaaegset ühendust.

Plussid:

 • Haldab üle 3000 serveri 94 riigis ja tal pole probleeme piirkondlike Interneti-piirangutega ümber käimisel
 • Kiire stabiilsed kiirused
 • Netflix, Amazon Prime Video ja teised
 • Tagab turvalise krüptitud ühenduse
 • Ööpäevaringne vestluse tugi

Miinused:

 • Veidi kallim kui mõned konkurendid

PARIM VPN RUMEENIA: Express VPN on meie valik nr 1. Pakub kiiret stabiilset kiirust ja tipptasemel turvalisust. Toimib hästi peaaegu kõigi voogesitusteenustega, sealhulgas Netflix, Amazon Prime Video ja Rumeenia kanalitega, sealhulgas TV1, TV2, PRO TV ja PRO CINEMA. Sisaldab 30-päevast raha tagastamise garantiid, nii et kui te pole rahul, saate täieliku tagasimakse.

Lugege meie ülevaadet ExpressVPN-i kohta.

ExpressVPN kupongi eripakkumine – saate automaatse rakenduse 3 kuud täiendavat FREEGET DEALCoupon’i

2. NordVPN

NordVPNTöötab RumeeniasTestitud jaanuaris 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.NordVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

NordVPN haldab enam kui 5100 serverist koosnevat võrku 62 riiki, Rumeeniat hostides 10. See pakkuja ei salvesta ühtegi kasutaja tegevuste logi ja on aastate jooksul kasvatanud tugevat, privaatsusele keskendunud mainet.

NordVPN suudab blokeerida sellised saidid nagu USA Netflix, HBO, Amazon Prime Video, ESPN, Sky, Sling TV ja palju muud.

Selle kohandatavus on üks selle tugevaid külgi. Kasutajad saavad valida serveri, mis optimeerib kindlaid toiminguid nagu HD-video voogesitus, topelt VPN, Tor üle VPN ja palju muud. Töölauaversioon sisaldab üksikasjalikke juhendeid lemmikmeediateenuste, näiteks Netflixi blokeeringu avamiseks.

Privaatsusehuvilised tunnevad heameelt jõuliste turvaprotokollide kasutamise üle. NordVPN kasutab OpenVPN-i protokolli 256-bitist krüptimist kogu veebiliikluse, aga ka Interneti-väljalülituslüliti ja DNS-i lekkekaitse tagamiseks.

Rakendused on saadaval Androidi, iOS-i, Windowsi ja MacOS-i jaoks. Põhiplaan võimaldab kuue seadme samaaegset ühendamist.

Plussid:

 • Suur üle 5000 serveri võrk, mis pääseb ligi enamikule geograafiliselt blokeeritud sisupiirangutele
 • Korralik, usaldusväärne kiirus
 • Vabastab Hulu, Amazon Prime Video ja BBC iPlayer
 • Pakub ööpäevaringset reaalajas vestlust

Miinused:

 • Tal ei ole ööpäevaringset reaalajas vestlust
 • Vähem servereid, mille vahel valida

HEA VEELDAMINE: PrivateVPN on suurepärane kiire voogesituse jaoks. Netflixi kasutajatele soovitatud PrivateVPN töötab koos Rumeenia ja USA Netflixiga koos paljude teiste riikide versioonidega. Meie ainus etteheide on väike valik servereid.

Lugege meie PrivateVPN-i arvustust.

PrivateVPN CouponSpecial Deal – säästke 83% 2-aastase plaani pealtHETKE DEALDaland automaatselt rakendub

Kas peaksin kasutama Rumeenias tasuta VPN-i??

Võite kohata mõnda tasuta VPN-teenuste reklaami, kuid soovitame teil neid vaadata skeptiliselt. Jah, need tunduvad ahvatlevad, kuna saate registreeruda ilma krediitkaardita ja tavaliselt on nad pistikprogrammid. Kuid neid on rohkem kui silmast silma.

Tasuta VPN-i pakkujad peavad teenima raha töötajate palkade, serverite ülalpidamise ja muude ärikulude katmiseks. Lisaks tahavad omanikud kasumit. Mõni saavutab selle sellega, et varjab sind pidevalt reklaamidega või kaevandab ebaeetiliselt su andmeid kasumi nimel müümiseks. Seetõttu pole nad huvitatud esmaklassilise toote saatmisest. Seega võite oodata piiratud valikut servereid, nõrku krüptimisstandardeid, ribalaiuse muutmist ja andmepiire, samuti olematu klienditeenindust. Mõni teenus on teadlikult pahatahtlikku tarkvara kasutajasse lisanud.

Kui soovite ohutult ja kindlalt voogesitada geograafiliselt piiratud meediateenuseid, pääseda juurde avalikule wifi-le või blokeeritud saitidele sisse logida, siis sobivad tasuta VPN-id tavaliselt halvasti. Teie asukoht leitakse kiiremini kui arvate ja teie ühendus pole turvaline.

Mis eelised on VPN-i kasutamisel Rumeenias??

Internetivabadused on Rumeenias mõneti segatud. Ühest küljest on riik alla kirjutanud kasutajaandmete privaatsust käsitlevatele ELi seadustele. Seal registreeritud VPN-i ettevõtete eeliseks on see, et nad ei pea järgima kohustuslikke andmete säilitamise seadusi, nii et see on positiivne tegur. Esmapilgul ilmnesid internetitsensuuri esimesed märgid aga 2015. aastal pärast seda, kui valitsus leidis, et hasartmängusaite tuleb piirata ja kontrollida.

Aktivistid on väitnud, et see direktiiv avab väravad Rumeenia Interneti-maastiku paremaks jälgimiseks ja jälgimiseks ning et sellised direktiivid tuleb tagasi tõmmata. Inimõiguste kaitsjad võtsid selle teema isegi omaks, öeldes, et see kahjustab kodanike sõnavabaduse põhiõigusi.

Freedom House lisab, et Rumeenia ajakirjandus on ainult osaliselt tasuta. Ehkki aruandes ei käsitleta konkreetseid üksikasju, see järjekord näitab, et tavakodanikel pole oma põhiõigusi tagatud ja et ajakirjandus praktiseerib teatud määral enesetsensuuri.

Lisaks on piraatmaterjalide piinamine või allalaadimine Rumeenias ebaseaduslik. See tähendab, et selle tegevuse eest kinni pidades on karmid karistused. VPN-i kasutamine varjab teie identiteeti Internetis, nii et ärge proovige torrente alla laadida turvamata ühendusega.

LAHTIÜTLUS: Comparitech ei julgusta VPN-i kasutamist sisu ebaseaduslikuks voogesitamiseks või allalaadimiseks. Kui te pole veendumustes kindel, tutvuge eelnevalt kohalike seadustega ja pöörduge kohaliku juristi poole, et saada nõu.

Seotud: Kas torrentimine on ohutu? Kas see on ebaseaduslik? Kas teid tõenäoliselt püütakse??

Näpunäiteid VPN-i kasutamiseks Rumeenias

Ükskõik, kas elate Rumeenias või lihtsalt äri- või puhkusereisil maal, parandab VPN-i kasutamine teie Interneti-kogemust märkimisväärselt.

Kuidas Rumeenias VPN-i seadistada?

 1. Esimene asi, mida peate tegema, on teha kindel otsus pakkuja kohta, kes pöördub teie poole. Oleme rõhutanud iga miniülevaate põhipunkte, kuid üksikasjalikuma kasutajaotsuse jaoks viidatakse lõpus nüansseerituma otsuse tegemiseks.
 2. Kui olete teenusepakkuja arvelduse teinud, jätkake ja registreeruge teenuse kasutamiseks valitud makseviisi abil.
 3. Pärast makse edukat autentimist saate tavaliselt kinnitusmeili otse VPN-i pakkujalt. Jätkake seadme jaoks vastava rakenduse allalaadimist.
 4. Kui installimine on lõppenud, taaskäivitage seade.
 5. Kasutage sisselogimisteavet, mille teile teenusepakkuja saatis. Ühendage serveriga Rumeenias (Rumeenia IP-aadressi jaoks) või väljastpoolt riiki (muu kui Rumeenia IP-aadressi jaoks).
 6. Nüüd on teie Interneti-ühendus krüptitud ja privaatne ning pääsete juurde kogu soovitud sisule.

Juurdepääs Netflixi raamatukogudele Rumeenias

Rumeenias Netflixisse sisselogimisel kuvatakse automaatselt kohalik sisukogu. See kehtib isegi siis, kui algne konto on registreeritud mõnes teises riigis, näiteks USA-s. Kui soovite vaadata raamatukogu teisest riigist, on ainus viis kõigepealt VPN-serveriga ühenduse loomine. USA Netflixi (millel on suurim sisukogumik) voogesitamiseks peate enne Netflixi saidile või rakendusse sisselogimist looma ühenduse VPN-serveriga..

Netflix blokeerib VPN-id autoriõiguse piirangute tõttu, mis tal on koos oma meediumitootmispartneritega. Seega ei ole kõik VPN-id selle teenusega ühilduvad. Oleme esile tõstnud need, mis on meie miniülevaadetes, kuid probleemide ilmnemisel saate alati pöörduda klienditoe poole..

Rumeenia televisiooni vaatamine ja pangateenustele juurdepääs välismaal

Välismaal elavatel Rumeenia kodanikel võib olla kasulik hankida kodust IP-aadress, et hoida ühendust kohaliku televisiooniprogrammiga või pääseda juurde oma Interneti-pangakontodele. See võib juhtuda ainult VPN-iga.

Rumeenia televisioon sisaldab uudiseid, meelelahutust ja sporti. Mõned populaarsed kanalid on TV1, TV2, PRO TV ja PRO CINEMA. Mõni geo piirab oma teenuseid nii, et ainult Rumeenia IP-aadressidel on juurdepääs nende reaalajas voogudele. Seal on VPN kasulik.

Pangandus- ja finantseerimisasutused ei piira tavaliselt ainult Rumeenia IP-aadressidele juurdepääsu, kuid nende filtrid on suure välismaalt pärit päringute arvu korral valvsad. Selle põhjuseks on asjaolu, et see võib olla häkkerite töö, stsenaarium, mida nad soovivad vältida. See on turvaline kõne, et pääseda kõigepealt VPN-i abil oma pangakontodele juurde, et näidata, et olete Rumeenias, kuna see takistab selle märgistamist. Viimane asi, mida soovite, on olla puhkuse ajal oma kontolt lukustatud.

Nicolas Raymondi “Rumeenia Grunge lipp”, mille litsents on CC BY 2.0

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me