Rumeenia IP-aadressi hankimine VPN-i abil

Kuidas saada Rumeeniale IP-aadressi?VPN-id võimaldavad teil ka piirkondlikest piirangutest mööda minna. Kui ühendate teise riigi serveriga, saate muuta oma IP-aadressi ja kasutada teenuseid, mis on tavaliselt saadaval ainult maailma kindlates osades. See tähendab, et VPN-i abil saate hankida Rumeenia IP-aadressi ja sirvida Internetti nii, nagu oleksite tegelikult Rumeenias, sõltumata teie tegelikust asukohast. VPN-i kasutamise eeliseks on ka teie teabe turvaline hoidmine.


Vastupidiselt levinud arvamusele pole teie veebitegevused privaatsed. Tegelikult on organisatsioone, kes teid jälgivad, suurem kui võite arvata: näiteks mõni teie Interneti-teenuse pakkuja (ISP), tööandja, ülikooli võrgu administraator ja võib-olla isegi valitsus. VPN-id takistavad seda teie liikluse krüpteerimisega, muutes selle loetamatuks kolmandate osapoolte snooperitele.

Kuidas saada Rumeenia IP-aadressi välismaale?

Õige VPN-iga on Rumeenia IP-aadressi saamine tegelikult üsna lihtne.

Rumeenia IP-aadressi saamiseks VPN-i abil saate teha järgmist:

 1. Alustage sobiva VPN-teenuse registreerumisest. Soovitame ExpressVPN-i.
 2. Järgmisena laadige alla oma seadme jaoks sobiv rakendus ja installige see.
 3. Looge ühendus oma VPN-i Rumeenia serveritega.
 4. Proovige pääseda geograafiliselt blokeeritud Rumeenia saidile. See peaks laadima kohe, kuid kui mitte, proovige enne lehe värskendamist vahemälu ja küpsised tühjendada.

SAA TASUTA VPN: Kas vajate VPN-i ainult lühikeseks ajaks? Võib-olla lähete puhkusele või soovite vaadata mõnda konkreetset geograafiliselt blokeeritud sündmust välismaal? Sellistel juhtudel saate lihtsalt kasutada ExpressVPN-i 30-päevast raha tagasi garantii. Peate tasuma ettemaksu, kuid saate selle aja jooksul suvalisel hetkel täieliku tagasimakse lihtsalt tühistada. See muudab ExpressVPN-i tellimise riskivabaks.

Leiate palju teavet kõigi pakkujate kohta, keda allpool vaatame, kuid kui teil on vähe aega, siis siin on a Rumeeniast IP-aadressi saamiseks parimate VPN-ide loend:

 1. ExpressVPN: Meie esimene valik Rumeenia IP-aadressi saamiseks! Kiired ja usaldusväärsed serverid 94 globaalses asukohas. Rakendused on turvalised ja hõlpsasti kasutatavad. Ühendused jäävad privaatseks. Sisaldab 30-päevast raha tagasi garantii.
 2. NordVPN: Eelarveteenuse pakkuja, kellel on palju servereid, mille vahel valida. Ühendused on privaatsed ja turvalised.
 3. CyberGhost: Odav teenus hõlpsasti kasutatavate rakenduste ja mõne kiire voogesituse serveriga.
 4. IPVanish: Hea valik, kui kasutate Kodi seadmetes voogesituse jaoks pulti. Kiire ja usaldusväärne.
 5. Surfshark: Vähemtuntud pakkuja, kellel on vähem servereid kui siin teistel pakkujatel, kuid kes saavad HD-vormingus voogesitust pakkuda.

Pidage meeles: kui proovite vaadata otseülekannet, on oluline ülaltoodud toimingud aegsasti ette võtta. Kui miski ei tööta ootuspäraselt, tähendab see lähenemisviis, et teil on aega pöörduda abi saamiseks VPN-i klienditoe meeskonna poole ja võib-olla ei pea te ühtegi saadet vahele jätma.

Konkureerivate VPN-ide suur arv raskendab konkreetse ülesande jaoks parimate leidmist. Rumeenia IP-aadressi saamiseks kõige sobivamate VPN-ide leidmiseks otsisime järgmiste omadustega teenuseid:

Rumeenia IP-aadressi jaoks parimate VPN-ide valimise kriteeriumid

 • Rumeenias on vähemalt üks server (kuid soovitavalt rohkem)
 • Kasutab tugevat krüptimist ja pakub täiendavaid turvafunktsioone
 • Pakub kiireid ja usaldusväärseid ühendusi
 • Ei logi kasutaja tuvastamiseks mingit teavet
 • Pakub rakendusi populaarseimatele opsüsteemidele

Millised on parimad VPN-id Rumeenia IP-aadressi saamiseks?

Rumeenia IP-aadressi saamiseks on VPN-id täielikult lahti lükatud:

1. ExpressVPN

ExpressVPNJaanuar 2020

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.ExpressVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

ExpressVPN pakub usaldusväärseid kiireid ühendusi ja juurdepääsu enam kui 2000 serverile 94 riigis, sealhulgas Rumeenias. See teenus on HD reaalajas voogesituse jaoks piisavalt kiire, ribalaiuse limiiti pole ja see võimaldab igas serveris torrenti. Lisaks on ExpressVPN võimeline vabastama laia valiku voogesitusplatvorme, sealhulgas TVR, HBO ja Spotify välismaalt.

See teenus hoiab teie tegevused privaatsetena, kasutades 256-bitist krüptimist, tapmislülitit (töölauarakendustes) ning kaitset DNSi ja IPv6 lekete eest. Anonüümselt on võimalik registreeruda, makstes Bitcoiniga ja kasutades visatavat e-posti aadressi, kuid see on täiesti vabatahtlik, kuna ExpressVPN ei logi isikut tuvastavat teavet igatahes. Klienditugi on saadaval 24-tunnise otsevestluse kaudu.

ExpressVPN-i rakendused on saadaval MacOS-i, Windowsi, Androidi, iOS-i ja Linuxi jaoks. See teenus pakub kohandatud püsivara, mis hõlbustab võrgu ruuterile installimist.

Plussid:

 • Suur kiirete serverite võrk
 • Tugev keskendumine turvalisusele
 • Võimalik blokeerida välismaal mitmesugused populaarsed platvormid
 • Võimalik anonüümne registreerimine

Miinused:

 • Veidi kallim

RUMEENIA PARIM VPN: ExpressVPN on meie esimene valik. See on kiire, paneb suurt rõhku teie privaatsusele ja turvalisusele ning hõlbustab selliste Rumeenia teenuste nagu ProTV välismaal blokeeringute avamist. Seal on isegi 30-päevane raha tagasi garantii, mis tähendab, et saate seda riskivabalt proovida.

Lugege meie ülevaadet ExpressVPN-i kohta.

ExpressVPN kupongi eripakkumine – saate automaatse rakenduse 3 kuud täiendavat FREEGET DEALCoupon’i

2. NordVPN

NordVPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.NordVPN.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

NordVPN omab kõigi suuremate VPN-ide suurimat võrku, enam kui 5000 serveriga, mis asuvad 62 riigis (ainuüksi Rumeenias on 26 P2P-toega serverit). See on väga kiire, võimaldades kasutajatel HD-sisu otseülekandena voogesitada tohutult geograafiliselt blokeeritud platvormide hulgast, näiteks ESPN, HBO ja Digi24. Lisaks võimaldab NordVPN kuni kuut samaaegset ühendust, mis teeb sellest tugeva valiku neile, kes soovivad kõiki oma seadmeid korraga kaitsta..

See teenus on keskendunud eriti privaatsusele. See kasutab teie liikluse turvaliseks hoidmiseks 256-bitist krüptimist, kohandatavat tapmislülitit (kõigi versioonide jaoks peale Androidi) ning DNS-i, IPv6, WebRTC ja pordi edastamise lekkekaitset. Samuti on olemas automaatne reklaamide blokeerimine, pahavara skannimine, Tor over VPN ja multi-VPN funktsioonid. NordVPN-l on range sisselogimisreeglid ja täiendava anonüümsuse eest saate Bitcoiniga maksta. Kõigi probleemide korral on saadaval 24/7 reaalajas vestlus.

NordVPN-il on rakendusi Linuxi, MacOSi, Windowsi, Androidi ja iOS-i seadmete jaoks. See töötab valitud traadita ruuteritega, kuid tuleb käsitsi konfigureerida.

Plussid:

 • Suur serverivõrk
 • Arvukad turvaelemendid
 • Piisavalt kiire otseülekande jaoks
 • Taskukohane

Miinused:

 • Ühendusajad on pisut pikemad

MAKSETE KAITSE KAITSE: NordVPN pakub tasuv viis Rumeenia IP-aadressi saamiseks. See on väga kiire, seab esikohale teie turvalisuse ja privaatsuse ning sisaldab 30-päevast raha tagasi garantii.

Siin on meie täielik ülevaade NordVPN-ist.

NordVPN KupongiSäästke 70% 3-aastasest plaanistGET DEALDisoodustus rakendub automaatselt

3. CyberGhost

Küberhost

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.Cyberghost.com

Raha tagasi garantii: 45 PÄEVA

CyberGhost tegelikult asub Rumeenias ja seetõttu on tal rohkem Rumeenia servereid kui ühelgi teisel suurel VPN-l (61, 59-s riigis üle 3000). See pakub väga suuri kiirusi ja suudab isegi selliste kangekaelsete platvormide usaldusväärselt blokeerida, nagu Netflix Romania, muutes selle ideaalseks neile, kes soovivad voogesitust. Lubatud seitsme samaaegse ühenduse kaudu võimaldab CyberGhost teil vaadata, mida iganes soovite, ükskõik kuhu soovite, ükskõik millises seadmes soovite.

Osa selle VPN-i apellatsioonist on enamike kasutajate jaoks, konfiguratsiooni on vaja väga vähe. 256-bitine krüptimine, tapmislüliti, reklaamide blokeerimine, pahavara skannimine ning kaitse IPv6 ja DNS lekete eest on vaikimisi lubatud. Samuti ei logi see isikut tuvastavat teavet, seega ei saa teie tegevusi teile kindlaks teha. Kui teil on probleeme, pakub CyberGhost reaalajas vestluse kaudu ööpäevaringset tuge.

Rakendused on saadaval Androidi, iOS-i, Windowsi ja MacOS-i jaoks. Käsitsi installimine on vajalik Linuxi ja toetatud Interneti-ruuterite jaoks.

Plussid:

 • Eelkonfigureeritud turvafunktsioonid
 • Võib Netflixi Rumeenia blokeeringu tühistada
 • Väga suured kiirused
 • Ideaalne algajatele kasutajatele

Miinused:

 • Kohandatavate funktsioonide puudumine

STREAM NETFLIX ABROAD: CyberGhost teeb Rumeenia IP-aadressi hankimise lihtsaks. See pakub kiireid ja kõikehõlmavat turvalisust ning võib blokeerida populaarsete platvormide, sealhulgas Netflixi. Sellega on kaasas isegi 45-päevane raha tagasi garantii.

Siin on meie põhjalik ülevaade CyberGhostist.

CyberGhost kupong UUS AASTA ERIPAKKUMINE: SÄÄSTKE 80% 3-aastaste plaanide korral + 2 kuud freeGET DEAL Soodustus rakendub automaatselt

4. IPVanish

IPVanish

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.IPVanish.com

Raha tagasi garantii: 7 PÄEVA

IPVanish omab enam kui 1100 serverit 60 riigis (sealhulgas kaks serverit Rumeenias). Tänu tugevale mitme platvormi toele ja kiirele kiirusele võimaldab see VPN hõlpsalt turvaliselt voogesitada ja sirvida, ükskõik kus te ka poleks. Lisaks võimaldab IPVanish ühendada kuni 10 seadet korraga, samas kui enamik selle konkurente lubab vahemikus kolm kuni kuus.

Ehkki selle rakendused on kerged, pole neil turvalisuse osas mingil juhul puudust. See teenus sisaldab 256-bitist krüptimist, tapmislülitit (ainult töölauaversioonides), DNS- ja IPv6-lekkekaitset, automaatset IP-aadresside vahetamist, LAN-i blokeerimist ja OpenVPN-i liikluse häiringut. IPVanish on logideta VPN, see tähendab, et pole vaja muretseda, et teie tegevused saavad teile jälile. Kas otsite abi? Klienditoele pääseb ööpäevaringselt otsevestluse kaudu.

IPVanishi rakendusi saab alla laadida Androidile, iOS-ile, MacOS-ile, Windowsile ja Amazon Fire Stick / Fire TV-le. See tuleb käsitsi installida Linuxi-põhistesse süsteemidesse ja ruuteritesse.

Plussid:

 • Kiire, usaldusväärne ühendus
 • Mitmed täpsemad turvavalikud
 • 10 ühendust on lubatud

Miinused:

 • Võidab mõne voogesitussaidi blokeeringu tühistamise

Kiire ja mitmekesine: IPVanish on kiire mitme platvormiga teenus, millel on lai valik turvafunktsioone ja palju suurem ühenduse piir kui enamikul teistel VPN-idel. Kaasas 7-päevane raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku ülevaadet IPVanishi kohta.

IPVanish CouponSAVE 60% aastaplaanistGET DEALDisoodustatakse automaatselt

5. Surfshark

SurfShark VPN

Saadaolevad rakendused:

 • PC
 • Mac
 • IOS
 • Android
 • Linux

Veebisait: www.Surfshark.com

Raha tagasi garantii: 30 PÄEVA

Surfshark pole veel nii suurt võrku kui mõnel tema konkurendil (praegu on umbes 500 serverit 50 riigis, sealhulgas Rumeenias), kuid see on siiski teie aega väärt. See teenus on kiire ja võimaldab blokeerida hulgaliselt geograafiliselt blokeeritud teenuseid välismaal ning mis kõige parem – ühendatavate seadmete arv pole piiratud.

See VPN hoiab teid ohutuna, kasutades 256-bitist krüptimist, tapmislülitit, reklaamide blokeerimist, pahavara skannimist ja kaitset WebRTC, IPv6 ja DNS lekete eest. Kuid see pole veel kõik: oma turvalisuse veelgi suurendamiseks on olemas ka võimalus kasutada jagatud tunneldamise, kahekordseid VPN-e ja liikluse segamist. Surfshark ei pea ühtegi logi, mis tähendab, et olete veebis peaaegu täielikult anonüümne. Vestlus on probleemide korral saadaval ööpäevaringselt.

Surfsharkil on Windowsi, Androidi, MacOS, iOS ja Amazon Fire TV / Fire Stick rakendused. Seda saab käsitsi installida ka Linuxi süsteemidesse ja valida võrgu ruuterid.

Plussid:

 • Rakendused erinevatele populaarsetele platvormidele
 • Ühenduslimiiti pole
 • Logi sisse keelamise poliitika

Miinused:

 • Üsna piiratud võrk

TURVALISUS ILMA PIIRANGUTEGA: Surfshark sisaldab hulgaliselt turvafunktsioone, ei hoia logisid, tal pole ühenduse limiiti ja see on piisavalt kiire HD-voogesituse jaoks. See sisaldab ka 30-päevast raha tagasi garantii.

Lugege meie täielikku Surfsharki arvustust.

Surfsharki kupongEripakkumine – säästke 83% + 3 kuud FREEGETI PAKKUMINEAndmeid rakendatakse automaatselt

Kas ma ei saa Rumeenia IP-aadressi saamiseks lihtsalt kasutada tasuta VPN-i?

Tasuta VPN-id võivad olla atraktiivsed väljavaated, kuid nad tegelikult millel on mitu peamist puudust mis takistavad meil neid soovitada. Kõige märgatavam erinevus on kiirus: tasuta teenustel on tavaliselt üsna piiratud võrgud ja siiski rohkem kasutajaid kui enamikul tasulistest VPNidest. See põhjustab võrgu olulist aeglustumist, mis väljendub aeglasel sirvimiskiirusel ja videotena, mis peatuvad sageli puhverdamiseks, kui neid üldse laaditakse. Tasuta VPN-id on tavaliselt esimestena ka autoriõiguse omanike poolt mustas nimekirjas, nii et te ei pruugi oma valitud saidile juurde pääseda.

Võite endalt küsida, kuidas saab tasuta VPN eksisteerida. Kuna kasutajad ei maksa ettevõttele otse, ei leia need teenused muid võimalusi kasumi teenimiseks. Sageli müüvad nad reklaamipinda või pakuvad kuutasu eest suuremat kiirust, kuid probleem on selles, et mõni läheb veelgi kaugemale. Salvestades jälgimisküpsiseid oma seadmesse, saavad need ettevõtted koguda andmeid Interneti kasutamise kohta. Seejärel saab selle hiljem reklaamijatele müüa, tavaliselt ilma teie teadmata.

Isegi turvalise ja tasuta VPN-i leidmine võib olla keeruline. Varem oleme näinud suurt pakkujat, kes müüb jõude kasutamata ribalaiust, et aidata botivõrku käitada. Kui tuntud VPN-id kasutavad varjatud äritaktikat, näib kahjuks, et väiksemad teenused kalduvad tegutsema samamoodi; hiljutine üle 280 tasuta VPN-rakenduse analüüs näitas, et peaaegu 40% sisaldas pahavara, 18% ei kasutanud krüptimist ja üle 80% oli IPv6 lekete suhtes haavatav.

Enda ja oma isikliku teabe kaitsmiseks, soovitame kasutada lugupeetud VPN-i mille ajalugu on seisnud tasuta teenuse asemel oma kasutajate privaatsuse eest seismise eest.

Vaata ka: Rumeenia parim VPN

Kas ma saan VPN-iga vaadata Rumeenia telerit välismaal??

Enamik geograafiliselt blokeeritud teenuseid uurib kasutaja IP-aadressi, et näha, kas nad asuvad konkreetses riigis või mitte. VPN-serveriga ühenduse loomine annab teile automaatselt uue, riigipõhise IP-aadressi, mis tähendab, et Rumeenia server võimaldab teil sirvida Internetti ja voogesitada sisu sellistelt platvormidelt nagu ProTV, TVR ja Digi24, justkui oleksite seal tegelikult.

Leiate, et mõnel platvormil on keerukamad geograafilise tõkestamise meetmed kui teistel. Võimalik, et nad kontrollivad teie telefoni GPS-i või brauseri asukohaandmeid. Võimalik, et peate registreerumisel andma ka kohaliku aadressi, telefoninumbri või makseviisi. Kui tavaliselt elate Rumeenias, võite siiski registreeruda välismaalt, kuid vastasel juhul on nende teenuste registreerimine väga keeruline või isegi võimatu..

Mille jaoks veel saab Rumeenia IP-aadressi kasutada??

Automatiseeritud pettustevastased hoiatused muutuvad üha tavalisemaks. Tavaliselt käivitatakse need siis, kui süsteem tuvastab, et olete teisest riigist sisse loginud (või üritanud). Ehkki need on kavandatud heade kavatsustega, tähendavad need ka seda, et reisides ei pääse te oma kontole juurde enne, kui olete oma identiteedi kinnitanud. Selle toimumise tõenäosust saate oluliselt vähendada, kui kõigepealt ühendate oma koduriigi VPN-serveriga.

Avalikud wifi-võrgud on mugavad, kuid harva nii turvalised kui nad peaksid olema. Pole võimalik teada, kes teie tegevust jälgib, ja avalikud võrgud on häkkerite peamised kohad ootamiseks. Lisaks võivad teatud veebisaidid olla teatud võrkude kaudu juurdepääsematud. VPN-id võimaldavad mitte ainult jälgimist takistada, vaid võimaldavad teil ka Internetis vabalt sirvida, isegi riikides, kus on range veebitsensuur.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map