OneVPN ülevaade

OneVPN on uusim VPN-i pakkuja, kes soovib saada tuge rahvarohkel turul. OneVPNi veebisaidi koduleht teatab enesekindlalt: “Maailma kiireim VPN on siin!” Niisiis, kuidas see edetabelis on võrreldes kõrgeima reitinguga teenustega nagu ExpressVPN?


Kui me mais OneVPNi esimest korda testisime, oli see kindlasti ülepaisutamine. Sellest ajast peale on OneVPN töötanud selle nimel, et täita oma VPN-i retorandi lüngad ja lihvida selle karedad servad. Võimalikud kasutajad saavad registreeruda nime ja e-posti teel.

Üks kuu OneVPN-i maksab kuus 7,95 dollarit, kuus – 4,99 dollarit kuus. Selle kirjutamise hetkest alates töötab ettevõte spetsiaalse pakkumisega “Osta 1, saad 3 aastat tasuta”, mis vähendab hinda madalale ühele dollarile kuus, mis on odavaim, mida me eales näinud oleme. Kõik plaanid hõlmavad seitsmepäevast raha tagasi garantii.

Funktsioonid

onevpn aknad ss
OneVPN ei tee sellest oma klienttarkvara. Selle asemel soovitab see kasutajatel alla laadida ja installida avatud lähtekoodiga rakendus OpenConnect. PPTP-ühenduse saate seadistada ka käsitsi seadme sisseehitatud VPN-i seadete kaudu või kasutada mõnda muud OpenVPN-iga ühilduvat rakendust.

onevpn avatud ühenduse seadistamine

OpenConnect ei ole algajatele kasutajatele ideaalne lähtekoht. See nõuab suhteliselt keerulist seadistusprotsessi, sealhulgas serveri domeenide, paroolide sisestamist ja kliendi sertifikaatide installimist. Olukorra halvendamiseks leidsime, et OneVPN-i veebisaidil oli õpetusest puudu oluline samm, mida pidin ise otsima. Kõiki konfiguratsioonifaile ja sertifikaate hoitakse tüütult tihendatud .rar-vormingus, mis tähendab, et nende lahtipakkimiseks on teil vaja kolmanda osapoole programmi nagu WinRaR..

Iga server, mida soovite ühendada, nõuab eraldi konfigureerimisprotsessi, mis muudab mitme serveri lisamise tüütuks. Ma pole kindel, miks on OpenConnect soovitatav rakendus millegi intuitiivsema (nt OpenVPN GUI) asemel, mis nõuab ainult serveri konfiguratsioonifaili kiiret allalaadimist ja importimist. See nõuab ikkagi iga serveri jaoks eraldi konfiguratsiooni, kuid selle kasutamine on palju lihtsam.

Igal juhul ei võta kaua aega kõigi OneVPN-is saadaolevate serverite lisamine, kuna neid on ainult neli. Ükski neist ei asu USA-s ega Suurbritannias. Selle asemel saate luua ühenduse Singapuri, Hollandi, Kanada või Prantsusmaa serveritega. See tähendab USA ja Suurbritannia piiratud sisu, näiteks USA Netflixi või BBC iPlayeri, blokeeringu blokeeringu tühistamist (see on loend VPNidest, mis töötavad iPlayeriga).

Kuna OneVPN ei loo oma rakendust, on sellel palju funktsioone. Muu hulgas puuduvad DNS-i lekkekaitse, Interneti-väljalülituslüliti, kiirustestid ning turva- ja ühendusprotokollide lihtne kohandamine.

Seadistamine ja liides

OneVPN pakub nüüd Mac OSX-i ja Windowsi jaoks beetatestimise rakendusi. Proovisime Windowsi versiooni, mis on käivitatav fail, mis on tihendatud ZIP-kausta ja mille käivitamiseks on vaja administratiivset versiooni. Kahjuks rakendus ei töötanud üldse. OpenVPN kasutamiseks peate installima avatud lähtekoodiga OpenVPN rakenduse eraldi. Tegime seda, kuid OneVPN ei suutnud seda leida, seega proovisime selle asemel L2TP-d. See ei töötanud ka; rakendus ei vastanud ühelegi serveriga ühenduse loomise katsele.

Töölaual soovitatava OpenConnecti rakenduse asemel soovitame kasutada OpenVPN-i GUI-d. OneVPNi teadmistebaasis on allalaaditavad konfiguratsioonifailid, mida saate rakendusse importida. Konfiguratsioonifailid on saadaval TCP ja UDP konfiguratsioonide jaoks. TCP on tavaliselt stabiilsem, samas kui UDP on kiirem.

iOS nõuab käsitsi seadistamist, kasutades kolmanda osapoole rakendust. IOS-i jaoks on soovitatav AnyConnect.

onevpn openconnect android

Ainus valmis OneVPN-i rakendus on Androidi jaoks. Kahjuks ei saanud me seda testida, kuna Google Play link tagastab tõendi 404 lehte ei leitud.

Meie hinnangul kulub täieliku algaja seadistamisel käsitsi konfigureerimisega pool tundi kuni tund, samal ajal kui kogenumad kasutajad saavad selle tõenäoliselt vähendada 15 või 20 minutini. Juhendid iga platvormi – Windows, Mac OSX, iOS, Android ja Linux – kohta on loetletud teadmistebaasis. Need kõik nõuavad iga serveri käsitsi seadistamist. Tugevate, kohandatud rakenduste puudumine ei toimi OneVPN-i kasuks nii funktsionaalsuse kui ka kasutatavuse osas.

Serverid ja jõudlus

OneVPN on suurendanud serverite arvu 18 riiki, mis on märkimisväärselt rohkem kui neli algset. Sellesse rivistusse kuuluvad USA, Suurbritannia, Kanada ja Austraalia. P2P kasutajad ja torrentid pöörduvad tõenäoliselt Hollandi serverisse, kus selline tegevus pole ebaseaduslik.

1080p HD-video voogesitus kiirusega 60 kaadrit sekundis polnud Ameerika serverites probleem, mis on edasiminek pärast OneVPN-i viimast testimist. See mahajäämus, mille me varem võrgumängude ajal kahandasime, oli nüüd samuti tühine. Uutest rakendustest on seni kõik hämarad olnud, kuid vähemalt näib, et serveri jõudlus on paranenud.

Kiiruse empiirilisemaks testimiseks laadisime üheksa testi jaoks alla sama 82,7 MB faili (tihendatud 103 MB) kolm korda kolmest erinevast serverist kolmel erineval ajal päevas. Võrdluse huvides tegime kontrollrühmana sama ilma VPN-iga. Uue testide vooru jaoks ühendasime serveri Ameerika Ühendriikide igal rannikul ja ühe Ühendkuningriigis. Võtsime võrdluse huvides mõnedes varasemates testides teiste VPN-ide tulemusi. Alloleval joonisel näitab paks must joon keskmist allalaadimisaega, punane teemant aga keskmist. Madalam on parem.

onevpn kiiruskatse 2

Nagu universumi kiireim VPN, nagu OneVPN oma kodulehel kuulutab, on endiselt tohutu ülehindamine, kuid see läheb kindlasti paremaks. Kiiretesti tulemustes kajastub meie täiustatud kogemus video- ja võrgumängude voogesituse ajal. Allalaadimismäärad olid palju kiiremad ja pisut ühtlasemad kui mõni kuu tagasi, kui OneVPN oli keskmisest madalam. Vaatamata Ühendkuningriigi serveri aeglasele tulemusele, võitis OneVPN TigerVPNi kõigil rindel. Selle keskmine allalaadimisaeg oli Bufferedi omast kiirem, ehkki keskmine aeg oli kõrgem.

Pidage meeles, et see test ei ole lõplik näitaja, mille VPN on kiireim. Interneti loomulik volatiilsus lisab märkimisväärse juhuslikkuse teguri, nii et VPN-i kiiruskatsed tuleks alati võtta suure soolaga. Minu algne asukoht on Argentiinas Buenos Aireses, kus ma korraldan neid teste 10 Mbps ühendusega. Kiirema ühendusega kasutajad võivad märgata suuremat kiiruse erinevust.

Turvalisus

OneVPN toetab PPTP ja OpenVPN protokolle. Soovitame viimast, kuna PPTP-l on teada turvaauke, vaatamata sellele, et see on sisse ehitatud enamikesse tänapäevastesse opsüsteemidesse. OpenVPN on vaikimisi krüptitud 128-bitise AES-i algoritmiga, mis on enamikul eesmärkidest enam kui piisav.

openconnect umbes onevpn

Nüüd leiate veebisaidilt privaatsuseeskirjad, mis on täiustus ainult seetõttu, et sellist polnud varem olemas. Uus poliitika koosneb kokku neljast lausest. OneVPN ei pea aktiivsusloke, vaid salvestab seansilogid. Neid kasutatakse kriminaalse tegevuse korral nagu häkkimine või kelmused, kuid piinamine on lubatud.

Nagu enamik VPN-i pakkujaid, kasutab ka OneVPN jagatud IP-aadresse. See lisab märkimisväärset anonüümsuse taset, kuna IP-aadressi ei saa ühele kasutajale kindlaks teha.

OneVPN asub Hongkongist, mis on tehniliselt Hiina eriline halduspiirkond, kuid on sisuliselt iseseisev riik.

Kasutajatugi

OneVPN toetab oma veebisaidil ööpäevaringset reaalajas vestlust. Me olime esindajaga ühenduses argipäevapäeva jooksul vähem kui kahe minutiga. Ma ei tahaks, et klienditugi oleks professionaalne, kuid kindlasti tahaksin seda avaldada. Minu küsimused logipõhimõtete ja krüptimisstandardite kohta jätsid töötajad, kellega rääkisin, pisut segadusse, mis võib ettevõtte noorukiea tõttu olla lihtsalt hammaste tekitamise probleem, kuid OneVPN sai järgmisel päeval minuga üksikasjalikumate vastuste abil minu juurde tagasi..

Veebisait jättis mind natuke soovida. Ainult sisselogimislehel on ainus tegelik sisu teadmistebaas, mis on täis iga toetatud opsüsteemi seadistusjuhendit. Eeldame, et see täpsustatakse ametlikule turuletoomisele lähemal.

OneVPN-i kasutamise ajal ei saanud ma kunagi ühtegi soovimatut e-kirja ega sõnumit. Veebisait on reklaamivaba.

Kohtuotsus

OneVPN vajab veel palju tööd. Rakendused peaksid olema esmatähtsad, kui nad soovivad konkureerida väljakujunenud mängijatega. Kiirused on märkimisväärselt paranenud, mis on ajendanud meid hindama pool tärni. Klienditeenindus reageerib kiiresti ja on entusiastlik kasutajate abistamisel. Vaadake seda ruumi, nagu meile öeldakse, et ees on veel palju parandusi.

Külastage OneVPN-i

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map